Zaloguj się, aby obserwować  
gmichal

Gra w którą graliście najdłużej?

583 postów w tym temacie

Baldur''s Gate 2 wraz z dodatkiem - ponad rok (dokładnie wskazać nie jestem w stanie)

Rome: Total War - około roku - do tego właśnie gram w Rome Total Realism i wydaje się, ze gra ta pobije rekord BG2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak wyżej. W Heroes of Might and Magic III gram (ciągle, jedynie z pół roczną przerwą) nieprzerwanie od kilku ładnych lat. Prawie połowę własnego życia właściwie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... Nie tyle co najdłużej ale najwięcej razy to Original War kampanię amerykańską ponad 30 razy :) Ta gra mi się nigdy nie znudzi. Jakby policzyć wszystkie godziny spędzone przed OW to ho ho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... lemme think. The Sims? Od premiery do teraz zrywami:)

A z przechodzeniem... w sumie to może ze trzy gry w życiu przeszłam.

Za jednym razem - 12 godzin w Diablo (I) niemal bez przerwy. Myślałam, że mi ręka zejdzie od klikania.
Dla porównania książkę najdłużej bez przerwy czytałam 21 godzin. Program graficzny - 17 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tactical OPS: Assault on Terror grałem w sumie około 4 lata w znanych klanach :]

Drugą taką grą w którą długo grałem...chyba Diablo II ,ale nie jestem wstanie powiedzieć ile w sumie bo dużo przerw robiłem :] Zapewne w Diablo III będę grał jeszcze dłużej jeśli się ukaże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 14:26, TigerXP napisał:

Najdłużej i najczęściej to Warcraft 3 + dodatek. Od samej premiery do dzisiaj.

A grałeś w DOTA Allstars lub Burbenog Tower Defence ? ^_^
Mistrzowskie mody/mapy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od ładnych paru lat gram w pierwszego Baldursa, i jest super, ale nie mogę go ciągle przejść:P Ale nie dlatego, że jestem lamą, bez przesady..;P tylko zawsze coś mi przeszkodzi w skończeniu go: a to kumpel wykasuje save (niby przypadkowo-.-), a to save sam mi się jakimś cudem zniszczy, a to płytka się złamie, a to twardziel siądzie i trzeba formata strzelić... Zawsze coś, klątwa jakaś:D Teraz poprzysięgłem sobie, że w te wakacje w końcu wykończę go, zobaczymy czy mi się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli liczyć SpellForce + dwa dodatki, to właśnie w to grałem najdłużej. Jak się nie mylę, to około dwóch miesięcy. Nie liczę oczywiście drugiej części SpellForce... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować