Zaloguj się, aby obserwować  
gmichal

Gra w którą graliście najdłużej?

583 postów w tym temacie

Ja najdłużej to w Diablo 2 LOD grywałem ( dokładnie nie pamiętam ile ) . Dość długo grałem ( i gram ) w CS''a 1.6 i w CS''a Condition Zero . Najdłużej morowinda przechodziłem ( razem z dodatkami i questami pobocznymi ) , a teraz gram w Team Fortress 2 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, bardzo długo grałem w CoD2 w sieci, jak i w singlu. W necie było to jakieś 50-60 godzin, a singla przeszedłem 17 razy, więc pewnie coś koło 70 godzin :P
Długo grałem też FEAR, w sieci sporo czasu spędziłem.
Ale najdłużej gram w GTA SA, zacząłem grać chyba miesiąc po premierze, i gram do dzisiaj, z małymi przerwami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... To chyba będzie Star Wars: forumowa gra RPG, ewentualnie Asasyni - w te pierwsze - z przerwami - gramy od pół roku, a minęło dopiero kilka dni... A ci drudzy często mają przestoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawniej męczyłem Gothica tak 1 jak i 2+nk, o nieudanej 3 dałem sobie spokuj z "singlami" cRPG i wskoczyłem w świat MMORPG a ściśle mówiąc w WoW''a, no i już tak trwam dość długo i wolałbym nie przestawać. ;) RP górą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak tak:
1.Icy Tower (gram jak nie mam co robić, od paru ładnych lat do dzisiaj i na pewno nie przestanę)
2.The Sims (no sorry, ale z żalem muszę to napisać, w jedyneczkę grałem maniakalnie, młody byłem i głupi)
3.Oblivion ( no tutaj to grałem, grałem i grałem, wszystko przeszedłem i znowu od nowa inna postacią)
No to tak się przestawia moja trójeczka od najdłużej do baaaardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować