Zaloguj się, aby obserwować  
gmichal

Gra w którą graliście najdłużej?

583 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2006 o 19:04, Azrathel napisał:

czy wiecie już o jakiej grze mówię? tak, zgadliście - to gra o nazwie Życie...


Ja gram w tą grę troche dłużej ;-P i powiem Ci, ze srogo się na niej zawiodłem :-P.
Za dużo szarości !!!
NPC strasznie nieuprzejmi - szczególnie vendorzy :-D,
Ciągle narzekam na brak gotówki, mimo ze gram juz naprawdę długo i nie stać mnie nawet na zestawy najniższego poziomu :-P
Praktycznie zero fabuły ;-P, ale za to eventy są fajne ... jeden właśnie się zbliża ;-P)
Kiespko u mnie z życiem ... tylko 10 hp ;-) i skubane nie chce rosnąć
Gra ma dużo ograniczeń ... to oszustwo, ze można w niej robić to, co się chce ;-P ... nabrali mnie :-O
I najgorsze, to to, ze nie mogę jej przerwać, kiedy chcę ;-)
A także wiele innych bugów i elementów wymaga spatchowania :-D

Grze Życie wystawiam zatem ocenę 3/10.

Plusy

- duża interakcja ;-P z otoczeniem,
- najlepsza fizyka, jaką do tej pory widziałem,
- czasami, choć rzadko, wątki poboczne mogą pozytywnie zaskoczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdłużej grałem oczywiście w The Elder Scrolls III : Morrowind
Było to coś koło 2500 godzin. Wątek główny, wszystkie gildie, wszystkie zadania poboczne, odkrycie całej mapy, doprowadzenie postaci na 255 poziom doświadczenia, zbadanie wszystkich podziemii, zdobycie wszystkich artefaktów. Prawdopodobnie dokonałem wszystkiego co naraz da się osiągnąć w tej grze. Jest to rzecz, z której jestem dumny jak z żadnej innej, której dokonałem w grach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 19:29, YahooPL napisał:

Najdłużej grałem oczywiście w The Elder Scrolls III : Morrowind
Było to coś koło 2500 godzin. Wątek główny, wszystkie gildie, wszystkie zadania poboczne, odkrycie
całej mapy, doprowadzenie postaci na 255 poziom doświadczenia, zbadanie wszystkich podziemii,
zdobycie wszystkich artefaktów. Prawdopodobnie dokonałem wszystkiego co naraz da się osiągnąć
w tej grze. Jest to rzecz, z której jestem dumny jak z żadnej innej, której dokonałem w grach
...

To ja tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 19:34, YahooPL napisał:

> To ja tak samo.

Nie uwierze póki nie zobacze :P

Chodzi o to że miałem max 100 poz. pół mapy odkrytej i w głównym wątku tam gdzie wyleczyłem się ze spaczenia i zaczęli mnie atakować popielni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 19:36, Tomasz K. napisał:

Chodzi o to że miałem max 100 poz. pół mapy odkrytej i w głównym wątku tam gdzie wyleczyłem
się ze spaczenia i zaczęli mnie atakować popielni.


Aha. Spoko ... Myślałem, że ktoś mnie chce uświadomić w tym że to czego dokonałem nie jest niczym nadzwyczajnym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdłużej grałem w Diablo 2 LoD. Jeśli chodzi o jednorazową sesję to 8 godzin (aż takim maniakiem nie jestem, później byłem na basenie :D), a jeśli chodzi ogólnie, to gram właściwie od momentu kupienia (czyli jakieś 3 lata temu), z przerwami maksymalnie półrocznymi. Teraz znów powróciłem do rozgrywki, oczywiście CBN, i jestem znów oczarowany tą grą: ma 6 lat i nadal potrafi wyciąć tyle z mojego życiorysu i przytrzymać mnie przed monitorem kilka ładnych godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...ja chyba najdłużej grałam w Morka z dodatkami albo w Warcrafta III z dodatkiem. Sama nie wiem. Do obu gier można robić własne mody i to bardzo przedłuzyło mój czas zaintertesowania nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 19:57, Eilene napisał:

Hmm...ja chyba najdłużej grałam w Morka z dodatkami albo w Warcrafta III z dodatkiem. Sama
nie wiem. Do obu gier można robić własne mody i to bardzo przedłuzyło mój czas zaintertesowania
nimi.


Co to Mork? fajne jakies cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 19:58, Astmatyk napisał:

> Hmm...ja chyba najdłużej grałam w Morka z dodatkami albo w Warcrafta III z dodatkiem.
Sama
> nie wiem. Do obu gier można robić własne mody i to bardzo przedłuzyło mój czas zaintertesowania

> nimi.

Co to Mork? fajne jakies cos?

Morek=Morrowind:)). Takie moje przekręcenie nazwy, zreszta chyba skądś je zgapiłam:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2006 o 19:58, Astmatyk napisał:

Co to Mork? fajne jakies cos?


Morrowind. podobno można z tą grą połowę życia zmarnować... poszukaj tematu o Morrowindzie i zapoznaj sie z fanatyzmem tamtejszych userów... ;]
w sklepie za 20 złotych - a to niewielka cena za możliwość zagospodarowania sobie czasu na najbliższe trzy lata... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2006 o 20:01, Azrathel napisał:


Morrowind. podobno można z tą grą połowę życia zmarnować... poszukaj tematu o Morrowindzie
i zapoznaj sie z fanatyzmem tamtejszych userów... ;]
w sklepie za 20 złotych - a to niewielka cena za możliwość zagospodarowania sobie czasu na
najbliższe trzy lata... ;)


A, Morrowind. Mam jakoby z extra klasyki. Ale jakos nie podoba mie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdłużej grałem zdaje się w Gothica 2, Fallouta i Fallouta 2. Do Morrowinda jakoś nie mogę się przekonać. Podchodziłem do tej gry już chyba z pięć razy i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2006 o 20:05, Astmatyk napisał:

A, Morrowind. Mam jakoby z extra klasyki. Ale jakos nie podoba mie sie.


nooo, mam to samo - ale ciii... bo zaraz nas Fani obskoczą i zwyzywają od noobów, co się na grach nie znają... ;]
[ściszonym głosem] wolę Gothica... hihihihi. :]


..
czy mi się wydaje, czy twój awatar to fragment rysunku Wayne''a Reynoldsa? (mogłem coś przekręcić - ale kreska wydaje się znajoma... facet robił ilustracje do podręczników D&D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować