Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już wiemy co znadzie się w Resurgence Map Pack do Modern Warfare 2

23 postów w tym temacie

Brak mi słów... Acti ostatnimi czasy żuli za byle co jak rumunki pod kościołami... Niech się kottick wypcha sianem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i tak będzie coś takiego że pakiet z 3 zestawami mapek za jakiś czas będzie można kupić na steamie za podobną cenę... :D Wtedy się skuszę i kupię (no już jest dziesięć [licząc z tymi z czwórki] to pewnie jeszcze pięć będzie...) bo będzie jakaś dobra cena, a nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ile jeszcze tych DLC do Modern Warfare 2 będzie... Tyle na ile starczy map do zer*nięcia z Mofern Warfare (1)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie kupię jak i pierwszego packa, bo 14 E + 14 pewnie to 28 E x4 56 zł jak niewięcej. Wolę poczekać jak stanieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już wszystkoi jasne teraz bedą sie tak bogacić.Po co twożyć nową gre jak można naciągać ludzi robiąc DLC (3-5 map za ok 60zł).Jestem fanem serii COD a szczególnie MW2 ale nigdy tego nie kupie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyli 2x DLC to jakieś 80 zł tak ? A do tego 6 nowych i 4 zerżnięte z CoD 4 ... naprawdę lepiej kupić coś innego(choćby CoD 4) . W MW 2 gram sobie od tak ze 3-4 mapki i mam dość na jakiś czas a w DA:O czy ME 2 to przechodzę 5 raz bez sztucznych "wydłużaczy gry" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałosne, nowe mapy powinny być dawane w patchach (jak np. Crysis Wars albo DoW 2) albo tworzone przez fanów... A w MW2 nawet mody zablokowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kiedyś w grach były dziesiątki fajnych map + jeszcze te które sami gracze robili ( i czasami wychodziły po prostu genialne ) a teraz nie dość że otrzymujemy mało map multiplayer to jeszcze potem musimy płacić za następne odgrzewane kotlety prawie 40 zł. Dobra taktyka dla firm 2-3xDLC i jest wartość gry :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleh, w necie można znaleźć lepsze freewarówki od tego całego CoD. A tutaj Fuktivison życzy sobie CZTERDZIESTU PIĘCIU ZŁOTYCH(!) za CZTERY(!!!) pieprznięte mapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 15:42, Eguroll napisał:

[...] Niech się kottick wypcha sianem.


Zdziwię się jeśli tak się nie stanie, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że na PS3 są pewnego rodzaju ''''zrzuty''''. 5 osób daje po dyszce i każda osoba ma Stimulus Package''a ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować