Zaloguj się, aby obserwować  
marekas

deadhunter

7 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2006 o 17:22, marekas napisał:

co powiecie na temat tej gry i oco w niej hodzi ??????????????

Nie twórz tematu, na kóry nie potrafisz się wypowiedzieć. To zaśmieca forum. Pierwsze pytanie jakie się nasuwa, to co ty myślisz o tej grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 17:38, paweusz napisał:

> co powiecie na temat tej gry i oco w niej hodzi ??????????????
Nie twórz tematu, na kóry nie potrafisz się wypowiedzieć. To zaśmieca forum. Pierwsze pytanie
jakie się nasuwa, to co ty myślisz o tej grze...


Jak gość sie pyta o co w grze chodzi to chyba w nią nawet nie grał.Jak ma coś o niej powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Deadhuntem. Mam oryginał (był w Clicku 10/05), przeszedłem go raz, lecz ostatnio zachciało mi się grać znowu. Odpalam grę, przechodzę misję (pierwsza z brzegu), po wybiciu wszystkich czekam na koniec. I nic. Czekam i czekam. Jakiś błąd? Tak jest z każdą misją. Ściągnąć patcha albo coś? Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 16:41, Dziki Marczak napisał:

Mam problem z Deadhuntem. Mam oryginał (był w Clicku 10/05), przeszedłem go raz, lecz ostatnio
zachciało mi się grać znowu. Odpalam grę, przechodzę misję (pierwsza z brzegu), po wybiciu
wszystkich czekam na koniec. I nic. Czekam i czekam. Jakiś błąd? Tak jest z każdą misją. Ściągnąć
patcha albo coś? Z góry dzięki za pomoc.


Mam taki sam problem. Wcześniej (2 lata temu) go nie miałem. Może to przez procesor dwurdzeniowy? Albo kartę graficzną z DX10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować