Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedź zapowiedzi, czyli teaser nowego trailera Call of Duty: Black Ops

17 postów w tym temacie

Adam Berlik

Activision nie daje nam ani chwili wytchnienia. Dzień w dzień pojawiają się nowe informacje na temat serii Call of Duty – tym razem na łamach serwisu GameTrailers pojawił się teaser trailera Call of Duty: Black Ops.

Przeczytaj cały tekst "Zapowiedź zapowiedzi, czyli teaser nowego trailera Call of Duty: Black Ops" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ooo fajnym, myślałem że będzie gorzej, a tu takie zaskoczenie, lecz myliłem się. Widać coś tam iskrzy pozytywnego. Ale jeszcze możemy się zawieść,trzymam kciuki żeby była gra fajna.:) ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15 sekundowa zapowiedz z czego 6 sekund z gry a reszta to loga firm :P wole poczekac na wiecej informacji niz sie podniecac kolejna czescia tej mydlanej opery... poza tym serio, musza wszedzie dawac Call of Duty? Samo Black Ops tez by starczylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teaser. To jest teaser. Jest różnica między teaserem a trailerem.

Poza tym - jak zawsze - będzie pewnie dużo strzelania, wybuchy, jakiś facet sepleniący w tle a o fabule (i czy w ogóle jakaś fabuła będzie) znów dowiemy się po tym jak przejdziemy grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 08:34, Leos8 napisał:

Teaser. To jest teaser. Jest różnica między teaserem a trailerem.

Poza tym - jak zawsze - będzie pewnie dużo strzelania, wybuchy, jakiś facet sepleniący
w tle a o fabule (i czy w ogóle jakaś fabuła będzie) znów dowiemy się po tym jak przejdziemy
grę.


sorki pomyliło mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ciekawie ;] oby nie zwalili multi tak jak panowie z Infinity... nawet jakby dla samego singla zagrać można a potem opchnąć napalonym dzieciakom oczywiście jeśli tak się stanie z multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować