Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze obrazki z drugiego dodatku do Call of Duty: Modern Warfare 2

33 postów w tym temacie

Już widzę Vacant w MW2... Będzie tak samo jak z Underpass, tylko mapa pojawia sie w lobby i już słychać krzyki "SKJEP SKJEP SKJEP SKJEP"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 00:56, Kryhuu napisał:

Już widzę Vacant w MW2... Będzie tak samo jak z Underpass, tylko mapa pojawia sie w lobby
i już słychać krzyki "SKJEP SKJEP SKJEP SKJEP"...



Dlaczego? Przecież Vacant to stosunkowo mała i zamknięta mapa, czysta przyjemność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 01:26, zawcia napisał:

Dlaczego? Przecież Vacant to stosunkowo mała i zamknięta mapa, czysta przyjemność ;)

Nie wiem jak jest na innych platformach, ale na ps3 zapewne będzie to raj dla autopompek, akimbiarzy i innych badziewi tego typu. Ja jako miłośnik intervention mógłbym co najwyżej siedzieć z jednej strony mapy i walić przez hangar, w bezpośrednim pojedynku z jakąkolwiek pompą jestem skazany na niepowodzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 23:45, wrobel253 napisał:

CO za nooby na tych skreenach. Każda sztórmówka z gl''em, mg''emy i wyrzutnie rakiet...
Mogę się założyć, że paru też miało aimbota, a reszta wh. Taka jest ta gra. Dlatego nie
mam zamiaru jej więcej włączać.

po prostu no comment ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej kasy i tak w to wkłada banda dzieciaków bo wątpię żeby starsze osoby płaciły taką kwotę za kilka map w tym połowa tylko przeniesiona ze starszych wersji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o ile na 1 dodatek sie jeszcze skusiłem to drugiego dodatku juz nie kupie, za mało oferuje w porównaniu do ceny... pozatym mw2 juz mi sie troche znudzilo ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 22:06, A3ha napisał:

ktos w to jeszcze gra;)?

Raptem 80000 ludzi w godziniach popołudniowych. Czyli więcej niż w CS 1.6, CS:Source, czy obie częsci L4D razem wzięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 20:35, Jedimax napisał:

> W sumie tylko 3 nowe mapy, i wezmą 14 Euro za to.

A najlepsze, że dużo ludzi za to zapłaci ;/


Pewnie tak, ale ja wolę poczekać jak promo zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować