Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - Edycja Kolekcjonerska - zamówienia przedpremierowe

175 postów w tym temacie

Fajna edycja ale strasznie droga:) Chociaż jak ktoś ma pełno kasy i nie wie na co wydać to może zapłacić podwójną cene za kilka bonusów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zostaje przy zwykłej edycji z rytualistką.drogie troszke,ale bonusy fajne.bo chce kupić Fable,Spell force obie części,i Guild wars obie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde! Ta Edycja Kolekcjonerska jest na prawde baaaaardzo rozszerzona i wspaniała! Niestety... jednyki GW nie mam (moze wygram w konkursie ponizej ;]) no i ta cena ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne było już sporo komentarzy podobnych do mojego (za dużo ich, nie chce mi się czytać:P) ale COOO ZAAA CEENNA!!! Po tym jak przeczytałem newsa, to postanowiłem sobie zamówić, w miarę jak go czytałem, to jeszcze bardziej w postanowieniu się utwierdzałem, ale jak zobaczyłem cenę, to pomyślałem, że oszaleli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wyscie sie tak wszyscy uparli z tą ceną. Za granicą wersja pre-order (ta zwykła) kosztuje 50 dolarów a tu za niewiele wyższą cene macie kolekcjonerską - chyba taniej to już nigdzie nie będzie niż u nas. Polakowi to jednak nie dogodzi - zawsze narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu co to jest za CENA!? Bez obrazy CDP, ale przegieliście. Wydanie kolekcjonerskie powinno kosztować może z 30zł więcen, a nie dwa razy tyle. Chyba się nie skuszę. Wolałbym HOMM V EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to można linki dawać więc nie będę zamieszczał. Powiem tylko, że na gamestop wersja kolekcjonerska kosztuje dokładnie 69,99$ - 20$ droższa od zwykłej (a nie 30 zł jak ktoś tam pisał wcześniej). Więc jeszcze raz powtórzę - zastanówcie się najpierw co piszecie o cenie.
Pewnie teraz wyskoczycie z kwestią innych zarobków za granicą - ciekawe tylko ile to NCSoft obchodzi ile my zarabiamy - jakoś nie podejrzewam ze CDP dostał gre taniej niz zagraniczni dystrybutorzy bo w Polsce sa mniejsze zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dopisze w swoich trzech groszach tyle... Mam Guild Wars: Edycje Kolekcjonerska nie załuje poprzedniego zakupu po pierwsze tak dali 60 wirtualnych zlociszy za nią, po drugie słuchaweczki z mikrofonem firmy genius bardzo dobra firma jak ktos sie nie orientuje no i trzy miesiecza pomoc techniczna czy cos takiego na team speaka... z tego ostatniego nie korzystałem prawde mówiac bo mi nie potrzeba znam dobrze ten programik i mam swojego serwa.... A dodatek w postaci tych wizualnuch efektow w czasie wykonywania jakichckolwiek emocji jest super.... co chwila w grze ktos mnie sie dopytuje gdzie mozna to zdobyć!!! hehe a moja odpowiedz jest troche niezadowalajaca dla interesanta.... cóż piekne wydanie w pieknym pudełku!!! aha jeszcze płytka z sountrackiem cool sprawa!!! dodam że wczesniej miałem zwykłe wydanie GW dałem je bratu, aby zaczoł grac i zaczoł a teraz sam sie zastanawia jak kase skołowac na Factions i to kolekcjonerski.... Chaciałem dodać że nie jestem bogaczem zarbiam mało około 900 zł miesiecznie a mam na utrzymaniu bezrobotną żone i dwójkie małych dzieci jej sie niepodoba to że tyle kasy wydałem i mam zanmiar wydać na GW... teraz i w przyszłości ale nie chodzi tu o to że graj jest droga w wydaniu Edycji klekcjonerskiej.... Tu chodzi po prostu o to że jeśli ktos juz jest takim zagorzałym fanem GW jak ja to dlaniego cena nie gra roli kase zdobedzie i kupi ja własnie dla tych dodatków których nie ma w zwykłej edycji... Dodam jeszcze że staram się każdą gre cRPG mieć właśnie w takim wydaniu jak juz ono jest pnieważ dlamnie ten gatunek gier jest najcenneijszy.... Teraz także zamiawiam w tej chwili Edycje kolekcjonerską GW: Factions ponieważ dodatki teraz są jeszcze bardziej cenne niz w poprzedniej Edycji Kolekcjonerskiej... cena sie nie liczy w tym przypadku....Pragne jeszcze dodac jedno Edycja kolekcjonerska jest dostępna krótko nawet bardzo.... a co za tym idzie wbrew pozorom jej cena rośnie po pewnym czasie jak przestaje byc dostepna w normalnej sprzedazy to samo tyczy sie World of Warcraft... w przypadku akurat Guild Wars... jetem ciekawy ile jest eglzempalrzy wyadanych w tej edycji na świat może cdprojekt odpowie... ?? Na tym zakończe mojego męczoco długiego posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha nie dodałem jeszcze o książeczce z artami w poprzednim wydaniu Edycji Kolekcjonerskiej..... I jeszcze jednego nie dopisałem.... BARDZO DZIEKUJĘ CDPROJEKTOWI ZA TO IŻ MA W SWOJEJ OFERCIE GUILD WARS: FACTIONS EDYCJE KOLEKCJONERSKA nie będe musial jej z zagranicy sprowadzac bo miałem taki zamiar... pisałem wielokrotnie maile do cd projektu czy beda mieli w swej ofercie Edycje Kolekcjonerską pewnie nie tylko ja widac dało to oczekiwany efekt... WIELKIE DZIEKUJE NAJEPSZEJ FIRMIE ZAJMUJĄCEJ SIĘ DYSTRYBUJCJĄ GIER W NASZYM KRAJU!!! szkoda tylko żę Oblivion wydaje Cenega :-( oni zawsze cos zchrzania... CDPROJECT THE BEST!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

------->Arkadiusz
>sprawdz maila ja dzis dostalem
>w mailu pisze zeby wejsc do ''moich zamowien'' w sklepie i tam jest link
>uwazajcie gdzie wpisujecie klucz -> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=5790&pid=9

Wilekie dzięki,klucz faktycznie już jest:]
Inna sprawa że ponoć klucze miałybyć na maila słane i stąd moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie troszke drogo, mnie jakoś ta wersja gry nie kręci. Zauważyłem natomiast że ludzi strasznie się przejmują tym ile wydadzą na grę. Np. że zapłacą za podstawową wersję GWF 129zł a nie 99zł(bo nie ma wPLN). To jest przecież tylko 30zł różnicy. Gość o którym mówie wydaje spokojnie 200zł miesięcznie na rzeczy typu: Coca-Cola, McDonalds, kino itp. itd. Co jest takiego złego w wydaniu 130zł na grę w którą się będzie grało 6miesięcy albo nawet więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować