Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pachter: Szybkie miliony dla StarCrafta II

42 postów w tym temacie

Równie dobrze mógłby ocenić jak sprzedadzą się nowe Pokemony. Toż to tytuł skazany na sukces, prognozy nie mają tu nic do rzeczy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 23:13, Namaru napisał:

Codziennie gra 3 miliony osób? o_O Nie wydaje mi się.

Korea - i wszystko jasne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, żeby w 100-letni produkt, jakkolwiek fenomenalny by nie był, grało 3 miliony osób dziennie... Ciekawe skąd te dane wziął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jetem miłośnikiem ST1, gram w obecną betę, ale prawie 200 zł nie dam :) gra jest dobra, będzie doszlifowana ale to tylko zwykły rts nic więcej, nie ma w niej jakiś przełomowych rozwiązań, grafika ok może być ale tez nie powala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie 200 zł ? :) tyle to kosztują gnioty na konsole. Spodziewaj się ceny na poziomie 130 zł +, a w wersji elektronicznej (sam klucz) zapewne jeszcze taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ShaggY73:

Nie bądź taki pewien. Dystrybutorem SC 2 na Polskę będzie LEM, cena w Empiku dla preorderu: 189 PLN. Na Merlinie możesz składać zamówienia na edycję kolekcjonerską - sprawdź sobie, na ile ją wyceniono.
Że drogo? Hmm, bo ja wiem... Tanio to nie jest, z drugiej strony - to raptem cztery miesiące abonamentu w MMO. Co kto woli :) Osobiście ucieszyłbym się, gdybyś miał rację i SC 2 kosztowałby ok. 130 PLN, ale... Marne szanse, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 08:29, Moonstorm napisał:

@ShaggY73:

Nie bądź taki pewien. Dystrybutorem SC 2 na Polskę będzie LEM, cena w Empiku dla preorderu:
189 PLN. Na Merlinie możesz składać zamówienia na edycję kolekcjonerską - sprawdź sobie,
na ile ją wyceniono.


Po pierwsze SC2 PL nie ma nadal oficjalnego dystrybutora, po drugie merlin nie bedzie sprzedawal (przynajmniej nie w tej chwili) edycji kolekcjonerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie 2 stówy za grę to IMO trochę za dużo, poczekam i kupię jak stanieje.

Z drugiej strony fajnie by było, na wzór Rosji, widzieć Starcrafta 2 za np. 50 zł, z abonamentem na Battle Net. Taki produkt brałbym od razu. : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy raz zagrałem w betę... I zostałem rozjechany, jako totalny laik : P Ale nawet jak się przegrywa, to gra i tak wciąga. A kampania ma być inna od multi, trochę bardziej erpegowa, no i ze świetną fabułą... Hm, tylko ta cena :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te 3 miliony to mogą być dziennie ale dla całego Battke.netu chociaż SC sam w sobie spokojnie w skali miesiąca 3-5 może osiągać.

Co do Starcrafta 2, nie jest rewolucją i nie jest hiper reklamowany. Dlaczego? Bo miał nią nie być i Blizzard wie, że nazwy Starcraft nie trzeba reklamować. SC2 ma być tylko a zarazem aż poprawionym i odświeżonym Starcraftem 1 bo czy da się porpawić coś co jest niemalże doskonałe?

Zamawiam oczywiście Edycję Kolekcjonerską i nie ma zabij, ta gra, ten Blizzard jest tego wart. Wspomóżmy go aby wykupił sobie Acti i nauczył tych ludzi pomyślunku jak traktować ekipę, a także klientów.

Swoją drogą "This is not a game, this is a gift from heaven".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno, kwestia ceny. Może i na Złote cena wysoka, ale uwierzcie w funtach za kolekcjonerkę to będzie 70 funtów a standardowa edycja 45. Gdzie normalne kolekcjonerki np. Metra 2033 za 40 funtów (cena standardowej edycji) były.

Tak więc jest ona wysoka, nawet niejako podwójna ale za to jaka jakość i na ile czasu starczy! W pierwszego SCeka gramy do dzisiaj (12 lat po premierze), a to chyba o czymś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 09:06, Fanotherpg napisał:

Tak więc jest ona wysoka, nawet niejako podwójna ale za to jaka jakość i na ile czasu
starczy!


No właśnie na niezbyt długo. Przejdę kampanię, pobawię się misjami czy edytorem (jeśli będzie, nie śledzę aż tak doniesień prasowych) i to na tyle. Może za kilka miesięcy znów wrócę o gry i przejdę ją na wyższym poziomie trudności. Jak DLA MNIE sugerowana cena się nie opłaca. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować