Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

[Plotka] PSP2 - informacje, które są na razie plotką

28 postów w tym temacie

a wodotrysk ma?;) Ten 4 rdzeniowy cell to przegięcie nawet biorąc pod uwagę że to plotka. Swoją drogą PSP to jedyna konsolka którą lubię i polecam z czystym sercem dlatego nie miałbym nic przeciwko gdyby pojawiła się jej nowa wersja i przede wszystkim WIĘCEJ gier na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Pogłoski mówią o rezygnacji z fizycznych nośników danych. Zamiast tego "S" ma stawiać na bezprzewodowy dostęp, także 3G.
Panu już podziękujemy. Nie wiem jak inni, ale dla mnie fizyczny nośnik danych to nadal wymóg. Przynajmniej opcjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się całkowicie. Zawsze to miło postawić na półce opakowania z gier :)

BTW: O ile takie PSP wyjdzie, to ciekawe jak ukształtują się ceny PSP 3k i G0...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te zdjęcia widziałem na innej stronie w artykule o nazwie : PSPhone. :)
Jakieś nowe PSP by się w końcu przydało... ale jak ja lubię płytki UMD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza plota ze wszystkich to:
"Jeżeli chodzi o możliwości konsolki od strony mocy obliczeniowej, to źródło opisało je jako "zajebiście potężne". PSP2 ma korzystać bowiem z 4-rdzeniowego procesora Cell."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się rewelacyjnie. Fajnie gdyby do gry dołączył się Microsoft z przenośnym xboxem. Chociaż nic na to nie zapowiada. Już prędzej zrobiliby swój telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 17:27, majkel666 napisał:

A na baterii pociągnie 20 minut.


Chciałem to samo napisać ;)
Swoją drogą, osobiście odrzuca mnie fakt cyfrowej dystrybucji. Jak wspomniał Harrolfo większą radochę sprawia jednak stosik pudełek na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowa dystrybucja na pewno jest wygodniejsza w przypadku konsol przenośnych zawsze masz w konsoli pełną bibliotekę gier wykupioną przez użytkownika. Kwestią jest tylko strategia cenowa: systematyczne obniżki cen, częste promocje, pomarzyć zawsze można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te plotki okazałyby się prawdą, to jakie parametry będzie mieć przyszły PS4?...;) Nawet nie próbuję sobie tego wyobrażać;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@sirufok1987 jak już coś to ps4 będzie miała 8 celli a to dlaczego? Przez te durne "3D". Gdyby naprawdę miała mieć 4 rdzenie, to skok w wydajnościowy w porównaniu do ps3 byłby zaledwie dwukrotny. Więc żeby to też mogło podziałać z ok 10 lat to musi mieć z 8 jeśli nie 16:P Przez to całe "3D" skok jakościowy będzie już na wstępie mniejszy o polowe w stosunku do tego gdyby "3D" nie było.
Acha odraz uprzedzam boguw- specjalnie z błędem napisane, i innych znachorów, że jest to taki opis łopatologiczny który z rzeczywistością nie ma nic wspólnego. To tylko ma pełnić funkcje obrazową.
A co do psp2 to ten cell 4 rdzeniowy może być całkiem możliwy pod warunkiem, że nie będzie dodatkowego układu graficznego i dźwiękowego, czyli że cell robi wszystko. Dodatkowo jest wykonanym w procesie 22nm.
To może wtedy pochodzi na bateryjce z 3 może 2 godz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 18:03, sirufok1987 napisał:

Jeśli te plotki okazałyby się prawdą, to jakie parametry będzie mieć przyszły PS4?...;)
Nawet nie próbuję sobie tego wyobrażać;]


to jest niewyobrażalne xD

ale te Plotki które są plotkami to tylko plotki a i tak zaraz flame z tego wyrośnie bo ktoś nie doczytał że to plotki i będą szukać powodów do wyśmiania Sony bo M$ róles ! xdd

ale psp2 mmm :D może być ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzeniem, iż są to tylko plotki niech będzie to:

"Pogłoski mówią o rezygnacji z fizycznych nośników danych. Zamiast tego "S" ma stawiać na bezprzewodowy dostęp, także 3G. "

Sony już raz popełniło sepuku wypuszczając PSP Go i drugi raz takiego błędu nie popełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2010 o 18:33, Bumblejazz napisał:

ale te Plotki które są plotkami to tylko plotki a i tak zaraz flame z tego wyrośnie bo
ktoś nie doczytał że to plotki i będą szukać powodów do wyśmiania Sony bo M$ róles !
xdd


Ale M$ róleszszsz!!!1!1!!! :)

oczywiście i tak będziemy musieli poczekać na potwierdzenie plotek .. lub ich zanegowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować