Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

[Plotka] PSP2 - informacje, które są na razie plotką

28 postów w tym temacie

"Pogłoski mówią o rezygnacji z fizycznych nośników danych. Zamiast tego "S" ma stawiać na bezprzewodowy dostęp, także 3G."
Myślę, że przydało by się zredagować ten punkt, bo gra musi być zapisana na jakimś nośniku danych, tyle, że będzie to wewnętrzna pamięć urządzenia.
Tylko osobiście nie wierzę w ten punkt. Wystarczy spojrzeć na wyniki sprzedaży. PSP Go sprzedaję się znacznie gorzej od normalnej wersji PSP. Nawet na rodzimym rynku Sony, czyli Japonii sprzedaż normalnej wersji PSP jest kilkanaście razy większa od sprzedaży PSP Go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, milion rdzeni. I hologramy. Wyobrażacie sobie cyfrowe 3D cycki laski wystającej z ekranika?

Tak czy siak, wolę poczekać na jakieś oficjalne info :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być coś na rzeczy. IPady zyskują na popularności i IPhony też dostają dosyć ciekawe gry. Nintendo DS też "zwerbowało" część graczy PSP. Sony musi zacząć coś działać, aby przyciągnąć nowych klientów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak cell w psp2, a baterie to w plecaku będę nosił (akumulator od motocyklu) no ale czas pokaże co zrobią w tej kwestii, trzymam kciuki gdyż dotykowy ekran byłby pomocny, mam psp fat od premiery i nie zamienie go na nic chyba że będzie miał większe możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 20:23, rammi napisał:

Co do początku newsa, hmm... Zaitsev, zioło za mocne czy byłeś po drinie ze znajomymi?
;))

Nie mam znajomych, a zioła mama mi nie pozwala palić. Ogólnie nie za bardzo służy mi pleśń na ścianach mojej piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować