Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #153: Jakimi grami na PC pokazywanymi na E3 2010 jesteś zainteresowany/na?

60 postów w tym temacie

Szkoda, że CD PROJEKT nie wybiera się na E3 z drugą częścią Wieśka. Sądzę, że byłoby spore zainteresowanie ich grą, przynajmniej pod względem grafiki, rzeczywiście będzie to najlepiej wyglądający rpg 2011 roku - to jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia II nowy Deus(oby lepszy od IW), Dead Space II oraz Lionheart: Kings’ Crusade to gry na które czekam i na które jestem gotów wydać pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Szkoda, że CD PROJEKT nie wybiera się na E3 z drugą częścią Wieśka. Sądzę, że byłoby spore zainteresowanie ich grą, przynajmniej pod względem grafiki, rzeczywiście będzie to najlepiej wyglądający rpg 2011 roku - to jest pewne.


ja również ta myśle, pewnie nie mogą bo są skupieni na grze a nie gadaniu "jaka nasza gre będzie super".:) To mi się podoba.
Co do gry to m. in. czekam na nowego NFS, FIFA, AC i inne jakieś.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Red Faction 4, Wojmłot MMO, Portal 2, Ghost Recon FS, tylko te gry mnie na E3 będą interesowały.
O połowie z te listy nawet nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 09:58, Laid_back napisał:

To nie znaczy, że jak jakaś gra już została wydana, to nie może być pokazana na E3 :)


Nie słyszałem o tym aby jakaś gra była "pokazana światu" którą można kupić od ponad pół roku. Chyba, że dopiero teraz lub od niedawna CoH3 jest w sprzedaży w USA/Zach. Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem czym niby ma nas zaskoczyć nowe Call of Duty? To samo co poprzednio plus śmierć głównego bohatera przez utonięcie :-/
Szkoda, że nowe Deaus Ex i Spec Ops nie budzi zainteresowania. To się zmieni tuż przed ich premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować