Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Dead Redemption - premiera

39 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2010 o 15:26, glazik napisał:

Ale lipa ,grę miałem mieć w okolicach czwartku a od wczoraj moja miejscowość jest odcięta
od świata przez pieprzoną wodę.Tyle czekania na premierę i dupa

Mogę Cię pocieszyć, że u mnie wody nie ma ;). Co prawda deszcz jest, ale miasta nie ma szans tknąć :) (San jest dużo niżej niż miasto).

Jeśli ktoś już ma (czasem zdarzają się takie jaja) może mi powiedzieć jaka jest ta gra? Kurczę złożyło się tak, że chciałbym skorzystać z promocji ME2 + Skate 3 za 180 zł, a z kolei chciałbym kupić Alana Wake, ale jest krótki dlatego strasznie kusi mnie, żeby kupić RDR :).

Edit Tak tak Zaitsev to przez Ciebie ten dylemat :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko mi gra przyszła w piątek... z ultimy dostałem powiadomienie, że wysyłka odbędzie się prawdopodobnie w czwartek 20.05 i obym już w piątek ją miał ale jak wiadomo są pewne problemy z wodą tu i ówdzie co może wpłynąć na datę dostarczenia gierki w moje łapki... :S
A co do konsol to ja swoją również kupiłem dla GTA IV i nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 18:15, Xjumpaytech napisał:

Jeśli ktoś już ma (czasem zdarzają się takie jaja) może mi powiedzieć jaka jest ta gra?
Kurczę złożyło się tak, że chciałbym skorzystać z promocji ME2 + Skate 3 za 180 zł, a
z kolei chciałbym kupić Alana Wake, ale jest krótki dlatego strasznie kusi mnie, żeby
kupić RDR :).

A co to za problem wejść na forum o X360? Np. na PSX extreme? Tam grają już od 3-4 dni ;)
Gra jest dobra i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna ocena, tym razem Gametrailers - 9.5/10. Wygląda na to, że naprawdę jest HIT.

@Xjumpaytech: bierz RDR, Alan jest cienki jak d**** węża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Aż tak źle? :) To dzięki biorę RDR.

Yep, zapowiada się świetna kolubryna jak GTA IV (z bólem przyznaje - do dziś nie skończyłem, z braku czasu). Choć combo, które podałeś też jest niezłe - SKATE3 grałem tylko w demo (i fajne), ME2 za to skończyłem w całości i naprawdę bardzo polecam.

To może jeszcze (skoro z kasą krucho) zajrzyj do sklepu 3 kropki (linka nie wklejam, ale znajdziesz) tam mają w promocji ME2 za 98 zł (Skate 3 również za tyle samo). Tak, wiem razem wyjdzie taniej - ale jeśli celujesz w samego ME2, to warto kupić właśnie tam. A RDR kupić jak juz ciut zleci z ceny ;-) No, ale Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 20:16, aope napisał:

Kolejna ocena, tym razem Gametrailers - 9.5/10. Wygląda na to, że naprawdę jest HIT.


Choć moim zdaniem RDR pięknie się prezentuje pod wieloma względami, GTAIV tudzież Oblivion również otrzymywały "dziewiątki i dziesiątki" praktycznie wszędzie pomimo ewidentnych wad, więc miałbym raczej ograniczone zaufanie do żurnalistów na twoim miejscu.
Ocena oceną, warto wsłuchać się w argumentację - wg GT gra w znacznym stopniu powiela schemat rozgrywki znany z GTA - co rzecz jasna nie dla wszystkich będzie wadą, ale wrażenie deja vu pozostaje. Na forach czytam również, że gra jest dość zabugowana i potrafi się wysypać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 11:15, Lordpilot napisał:

> Aż tak źle? :) To dzięki biorę RDR.
Yep, zapowiada się świetna kolubryna jak GTA IV (z bólem przyznaje - do dziś nie skończyłem,
z braku czasu).

GTA IV może i było kolubryną, ale strzelającą styropianowymi kulami, miasto zbyt duże, miałka fabuła i średni klimat (gdzie tu do VC, nawet GTA3 nie przebiło). Tak więc nic nie straciłeś.
RDR zapowiada się natomiast niezwykle soczyście - spełnienie dziecięcych marzeń każdego chłopca. Świetny klimat i zakonnice wrzucane pod pociąg, mniam! ;) Ciekawe czy będą dwie ścieżki kariery jako rzezimieszek i praworządny rewolwerowiec (było by to naprawdę fajne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> GTA IV może i było kolubryną, ale strzelającą styropianowymi kulami, miasto zbyt duże,

Dnia 19.05.2010 o 12:26, Namaru napisał:

miałka fabuła i średni klimat (gdzie tu do VC, nawet GTA3 nie przebiło).


Wiesz - kwestia gustu. Mnie "czwórka" bardzo się spodobała, stawiam ją na pierwszym miejscu w serii (począwszy od jedynki, z pominięciem San Andreas i odsłon z PS2, bo w te nie grałem) - klimat i liczne nawiązania do popkultury + mnóstwo innych drobiazgów, to coś co lubię. GTA3 uważam za grę dość przeciętną, dwójka to jakieś nieporozumienie, natomiast VC było rewelacyjne. Heh, tyle opinii ilu ludzi ;-)

A RDR zapowiada się świetnie - westernowy klimat w stylu "Dzikiej bandy" Sama Peckinpaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 19.05.2010 o 12:13, Principes napisał:

Na forach czytam również, że gra jest dość zabugowana i potrafi się
wysypać.

Baa, na niektórych filmikach postacie chamsko się przebijały przez siebie i to w takich sytuacjach,że aż dziwię się, że testerzy tego nie wychwycili/nikt tego nie naprawił (pisze "chamsko", bo o ile zrozumiem że jakiś krzaczek albo kamyczek nie ma przypisanej kolizji, to nie rozumiem jak to możliwe, żeby koleś się wtopił w drugiego całym korpusem, wraz z kapeluszem ;>) Ktoś powie,że drobiazg, ale mnie takie rzeczy trochę rażą;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 11:15, Lordpilot napisał:

Yep, zapowiada się świetna kolubryna jak GTA IV (z bólem przyznaje - do dziś nie skończyłem,
z braku czasu). Choć combo, które podałeś też jest niezłe - SKATE3 grałem tylko w demo
(i fajne), ME2 za to skończyłem w całości i naprawdę bardzo polecam.


Ja też nie skończyłem GTA IV :). Ale to ze sfrustrowania. Gdzie początek mi się bardzo podobał to później zaczął mnie denerwować schemat idź i zdobądź jego zaufanie>>zrób dla niego drobnostkę w stylu pościgu>>zdobyłeś zaufanie teraz coś lepszego zabijamy 3 łysych i uciekamy przed policją>>robimy coś wielkiego za co gonią nas wszystkie oddziały policji>>poznajemy kogoś nowego. Jeszcze może przez sam schemat bym nie zrezygnował, ale wkurzała mnie inna sprawa. Save, chodź utrudniały one grę, to czasami strasznie mnie frustrowały. Jakby nie dało się zrobić jakiegoś checkpointa tylko, zawsze przy końcu misji ginąłem gdzieś i wku** na wszystko, że 1h gry poszła się [no właśnie] i jeszcze gdyby nie dało się zacząć jej od nowa tylko jedź znowu przez pół miasta do specjalnie wyznaczonego miejsca przy okazji 5x uciekaj przed policją, bo nie chcesz jechać następnej godziny po połowie gry chodziłem tak sfrustrowany, że nie przeszedłem już więcej. Dlatego mam małe wątpliwości.

Dnia 19.05.2010 o 11:15, Lordpilot napisał:

To może jeszcze (skoro z kasą krucho) zajrzyj do sklepu 3 kropki (linka nie wklejam,
ale znajdziesz) tam mają w promocji ME2 za 98 zł (Skate 3 również za tyle samo). Tak,
wiem razem wyjdzie taniej - ale jeśli celujesz w samego ME2, to warto kupić właśnie tam.
A RDR kupić jak juz ciut zleci z ceny ;-) No, ale Twój wybór.


No trochę krucho i z kasą i z czasem :). Niedawno wydałem równowartość 2 PS3 na modelarstwo i akurat teraz skończyły mi się gry. Chętnie kupiłbym ME 2, tylko nie grałem w 1, a słyszałem, że bardzo dużo tracę. Dlatego jestem bliżej RDR, gdyby nie to to zamawiałbym bez zastanowienia. Tak ogólnie to dzięki za pokazanie mi tej promocji. Na prawdę dobra i żal mi trochę nie skorzystać z niej, mi na Skate 3 nie zależy bardzo, tylko chodzi o to, że jak już proponują to zawsze 2 gry, a w ME2 chciałem zagrać. A do kiedy trwa ta promocja na 3kropki to wiadomo? Bo jeśli do 5 czerwca to spoko, bo wypłata będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie kupiłbym ME 2, tylko nie grałem w 1, a słyszałem,

Dnia 19.05.2010 o 13:16, Xjumpaytech napisał:

że bardzo dużo tracę.


Grałem w jedynkę i owszem po imporcie sejwa jest parę fajnych smaczków i nawiazań do jedynki (zaczyna się też na ciut wyzszym levelu - max.5 i ma sięwięcej kasy na starcie). Bez importu sejwa jesteś też skazany na "kanoniczne" zakończenie wybrane przez BioWare, ale... to i tak nie jest powód do rozpaczy . Nawet bez znajomości "jedynki" warto po tą grę sięgnąć, to jest 30-40 h świetnej zabawy. Za tą cenę nie ma się co zastanawiać ;-)
Ja właśnie kupiłem u nich (też w promocji za tą samą cenę) BC 2 (na klocka) - już się nie mogę doczekac kiedy do domu przyjdę ;-) A do kiedy ta promocja - niestety nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest 20.05.10r a moje zamówienie nawet nie wysłane... Nawet RDR nie ma na magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super mój preorder właśnie jest pakowany i jutro zostanie wysłany także będę go mieć 3 dni po premierze !!! jakaś porażka. Gra miała dzisiaj być wysłana, wtedy byłaby szansa, że jutro by u mnie była, a tak, nie wiadomo kiedy będzie :/ przestaje u nich kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 12:36, Lordpilot napisał:

Wiesz - kwestia gustu. Mnie "czwórka" bardzo się spodobała, stawiam ją na pierwszym miejscu
w serii (począwszy od jedynki, z pominięciem San Andreas i odsłon z PS2, bo w te nie
grałem) - klimat i liczne nawiązania do popkultury + mnóstwo innych drobiazgów, to coś
co lubię. GTA3 uważam za grę dość przeciętną, dwójka to jakieś nieporozumienie, natomiast
VC było rewelacyjne. Heh, tyle opinii ilu ludzi ;-)

Tak? Ale jej nie skończyłeś ;) Na początku, rzeczywiście jest fajna, ale im dalej w las... IMO największą bolączką tej gry jest zbyt duże miasto i brak poczucia rozwoju naszej przestępczej kariery (od śmiecia z ulicy do wielkiego mafiosa i władcy miasta), przejeżdżamy jakoś nikt i jako nikt kończymy grę. Właśnie brak drobiazgów np. możliwość kupna nieruchomości. I ten główny bohater który mówi tylko o zemście i, że pracuje tylko dla pieniędzy - porażka. Oczywiście to tylko moja opinia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować