Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Dead Redemption - megapieniądze za megahit

56 postów w tym temacie

No panowie (i panie) zeszliśmy troszkę z tematu, no nie? Tak poza tym-kogo obchodzi za ile dolców gra jest zrobiona? Ważna jest sama gra. Na przykład Audiosurf-budżet nieduży, a gra świetna. Poza tym RDR będzie epickie (jak już kupię :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, że będzie jak z GTA 4, poczekają i wypuszczą port na PCta :)
ja specjalnie na grę nie czekam, ani nie będę czekał, bo taki klimat mnie nie interesuje...chyba że sama gra była by po prostu świetna i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 20:20, aope napisał:

> > Tak, tylko u pepsiego jest to na każdym kroku i złośliwe.
> >
>
> u Ciebie też, więc chyba jest remis.

Ja nie pisze newsów na gram.pl. Nie jestem tu "redaktorem". Nie dostaje kasy za swoje
wywody. Pepsi dostaje kasę i wypisuje bzdury kompletne. Newsy czyta każdy, komentarze
niekoniecznie.


Ale zalewasz forum swoimi żalami ;) Bawi mnie trochę jak brać konsolowa agresywnie reaguje na jedno niewinne zdanie. Dojrzałości trochę Panowie! Bo zaczyna nam się tu robić piaskownica! :)

Co do gry to wydaje się być ciekawa, założę się że dostarczyłaby mi, podobnie jak GTA4, ok 10 godzin dobrej zabawy a później znudziła. Jednym słowem szału nie ma ale można zagrać/kupić jakby nie było nic lepszego (zakładając że wyjdzie na PC oczywiście).

Apropo pepsiego to zejdźcie z niego ludzie, ok?:) Macie jakąś manie prześladowczą? Konsola wam się przegrzewa? Przyczepiliście się do gościa i odstawiacie jakieś szopki, niezależnie czy jest do tego powód czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 19:01, Budo napisał:


Pepsi---> może twórcy wyszli z założenia, że dobry produkt i tak się sprzeda i sam
się zareklamuje. W ten sposób albo zaoszczędzili na reklamie po prostu, albo kasę, którą
ucięli z kampanii reklamowych włożyli w coś innego.


Już zdanie "GTA na Dzikim Zachodzie" jest reklamą samą w sobie.

Ps. zgodnie z życzeniem więcej cud (a może cudów ?)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=255&pid=21224

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aope ---> jeżeli mówisz wyłącznie o cyklu "Tydzień z" podpisywanym zresztą gram.pl, a nie konkretnym autorem, to w porządku, nie było tematu. to raz. dwa - czy brak czerpania przyjemności z grania na konsolach czyni mnie fanbojem peceta? zresztą, zdefiniuj na początku słowo "fanboj", to możemy rzeczowo podyskutować. trzy - kurczę, od lat śledzę dzień w dzień najważniejsze zachodnie portale i jakoś natłoku informacji o RDR (choć w połowie, ba, 1/4, takiego jak o CoD-ach, Battlefieldach i StarCraftach) nie dojrzałem. czyżbym ślepł? cztery: pomimo braku konsol nie jestem do nich negatywnie nastawiony. jestem wobec nich neutralny, przynajmniej staram się. jak sam jednak zauważyłeś, nie ma czegoś takiego, jak dziennikarstwo obiektywne, więc przepraszam za każdą urazę, jaka w wyniku zbyt dużego odchylenia w stronę opinii Cię spotkała z mojej strony. przytyki do konsol - owszem, zdarzały mi się i będą zdarzać (za co zresztą byłem już tutaj nazywany fanbojem iksa - jak były pod adresem PS3 i vice versa) - ale nigdy nie miałem na celu być złośliwcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 22:37, pepsi napisał:

Aope ---> jeżeli mówisz wyłącznie o cyklu "Tydzień z" podpisywanym zresztą gram.pl,
a nie konkretnym autorem, to w porządku, nie było tematu.


Dokładnie o to mi chodziło :)

Dnia 19.05.2010 o 22:37, pepsi napisał:

to raz. dwa - czy brak czerpania
przyjemności z grania na konsolach czyni mnie fanbojem peceta? zresztą, zdefiniuj na
początku słowo "fanboj", to możemy rzeczowo podyskutować.


Za wikipedią: Fanboy is a term used to describe a male who is highly devoted and biased in opinion towards a single subject or hobby within a given field.
Pasuje jak ulał.

Dnia 19.05.2010 o 22:37, pepsi napisał:

trzy - kurczę, od lat śledzę
dzień w dzień najważniejsze zachodnie portale i jakoś natłoku informacji o RDR (choć
w połowie, ba, 1/4, takiego jak o CoD-ach, Battlefieldach i StarCraftach) nie dojrzałem.
czyżbym ślepł?


Może warto odhaczyć, aby pokazywane newsy nie dotyczyły tylko pc?

Dnia 19.05.2010 o 22:37, pepsi napisał:

cztery: pomimo braku konsol nie jestem do nich negatywnie nastawiony.
jestem wobec nich neutralny, przynajmniej staram się. jak sam jednak zauważyłeś, nie
ma czegoś takiego, jak dziennikarstwo obiektywne, więc przepraszam za każdą urazę, jaka
w wyniku zbyt dużego odchylenia w stronę opinii Cię spotkała z mojej strony. przytyki
do konsol - owszem, zdarzały mi się i będą zdarzać (za co zresztą byłem już tutaj nazywany
fanbojem iksa - jak były pod adresem PS3 i vice versa) - ale nigdy nie miałem na celu
być złośliwcem.


No widzisz, jesteś negatywnie nastawiony. Neutralny? Gdybyś był neutralny, to nie byłoby tematu. Gdybyś był neutralny, przytyki nie miałyby miejsca (przy pc też je stosujesz?). Widzisz, cały problem z Tobą kolego jest taki, że jesteś do czegoś uprzedzony (konsole) a i tak o tym piszesz. Wyobraź sobie sytuację, że ktos uprzedzony do pecetów i wychwalający konsole pod niebiosa, pisze o takich grach jak Starcraft, Diablo, Empire: TW itd., ogólnie pecetowych ekskluziwach. Nie grał w nie i grał nie będzie, nie zna ich serii, z góry zakłada, że są kiepskie. I taki ktoś smaży recenzje, wiadomości. W każdej z tych wiadomości nabija się z "niszczenia marzeń", że on "chce to na swoją konsolę", że to, że tamto. Zero jakiejkolwiek spójności z tematem. Chciałbyś kogoś takiego czytać? Czy wolałbyś o tych grach przeczytać od kogoś, kto zna serię, kto lubi platformę, na której ten tytuł się pojawi, nie docina co chwilę jakiś głupot i ogólnie czyta się go przyjemnie? Dziennikarstwo ma być rzetelne i neutralne, pomimo subiektywnych odczuć. Zostaw po prostu pisanie o konsolach, albo pohamuj swoje pociągi do pecetów, kiedy nie opisujesz tytułu na niego i postaraj się chociaż trochę podchodzić neutralnie. Bo czasem nie da się tego co napiszesz czytać. A swoją frustrację odnośnie konsol wyładowuj na swoim blogu, bo z gram.pl robisz tym śmietnik.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, jacy fanatycy rockstara. Wyraziłem swoją opinię i już komentarze, że prowokacja itd bo przecież ta gra nie może mieć słabej grafiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/ Zostaw po prostu pisanie o

Dnia 20.05.2010 o 08:31, aope napisał:

konsolach, albo pohamuj swoje pociągi do pecetów, kiedy nie opisujesz tytułu na niego
i postaraj się chociaż trochę podchodzić neutralnie. Bo czasem nie da się tego co napiszesz
czytać. A swoją frustrację odnośnie konsol wyładowuj na swoim blogu, bo z gram.pl robisz
tym śmietnik.


Otóż to :) Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś, z ostatnim akapitem szczególnie. Niech sobie pepsi jeździ po konsolach ile chce skoro czuje do nich taką niechęć czy obrzydzenie (tekst o neutralności szczerze mnie rozbawił), ale jako osoba prywatna (tak jak to robi np. użytkownik Bambusek czy Principes) - na forach, na blogu, itp. Ale do cholery nie w newsach ! Powierzenie pisania newsów o konsolach i grach konsolowych osobie, która żadnej z nich nie posiada i nie jest zorientowana co tam "w tym światku piszczy", to jest jakieś kuriozum. To jak wpuszczenie chama na salony, żeby uczył paniczów kultury. Stąd później takie kwiatki jak przytoczony przez Ciebie "news" o "zniszczonych" marzeniach konsolowców, bo ktoś tam skasował port jakiegoś blaszakowego MMO czwartorzędnego sortu. Doszło do tego, że jak widzę ksywkę "pepsi" przy jakimś nagłówku z tytułem stricte konsolowym, to już wiem że będzie: złośliwie, stronniczo, nierzetelnie i bzdurnie. I (prawie) zawsze moje domysły się sprawdzają.

Nie chodzi mi też o to, żeby teraz zaapelować do redaktorów gramu o dyscyplinarkę dla pepsiego ;-) Dajcie po prostu pisać chłopakowi o tym co lubi i na czym się zna - o grach blaszakowych różnego sortu (niszowych też), o pecetowym hardware, itp. To chyba nie jest wielkim problemem ? Bo pepsi piszący o konsolach, ma w tym temacie taką "wiedze" jak ja o gospodarce Burkina Faso ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 18:14, aope napisał:

Tak jest na gram.pl z większością tytułów ekskluzywnych na konsole. Więc nie rozumiem,
skąd ten "przesyt" informacji na gram.pl miałby być (ostatnio kilka newsów, wcześniej
kompletna cisza).

jak zwykle wylacznie trollujesz, niby kompletna cisza a od poczatku roku dziesiatki newsow o RDR
http://www.gram.pl/gra_8AfjHu5_Red_Dead_Redemption.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2010 o 11:44, aope napisał:

Proponuję nauczyć się liczyć.


Policzylem, od poczatku roku tylko o RDR jest 30 newsow a pewnie bylo tez o nim duzo w innych newsach tematycznych, wiec raczej znowu "mijasz sie z prawda"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2010 o 11:58, pobite_gary napisał:

> Proponuję nauczyć się liczyć.

Policzylem, od poczatku roku tylko o RDR jest 30 newsow a pewnie bylo tez o nim duzo
w innych newsach tematycznych, wiec raczej znowu "mijasz sie z prawda"


Ile z tych newsów to wysmażone przez ostatnie 2-3 miesiące? A jaki procent w ostatnich dniach? Bo wiesz, gra jest w produkcji od kilku lat. Proponuje porównać ilość do newsów do takiej Mafii czy GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2010 o 12:01, aope napisał:

Ile z tych newsów to wysmażone przez ostatnie 2-3 miesiące? A jaki procent w ostatnich
dniach? Bo wiesz, gra jest w produkcji od kilku lat. Proponuje porównać ilość do newsów
do takiej Mafii czy GTA IV.


no i krecisz, takie odwracanie kota ogonem, co za roznica ile bylo przy mafii czy gtaIV? moze i 100 razy tyle, co z tego? widac ludzi bardziej interesuje mafia i gtaIV- tak jak mnie, dobrze sie czytaly i dlatego wiecej o nich pisali - pewnie tez dlatego ze sa multiplatformowe. Polygamia pisze wlasciwie prawie wylacznie o konsolach, rob tam awantury ze sa fanbojami. Pokazalem, ze nie piszesz prawdy, ze byla wczesniej kompletna cisza, a karty gier pokazuja tylko newsy z ostatnich miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2010 o 12:15, pobite_gary napisał:

no i krecisz, takie odwracanie kota ogonem, co za roznica ile bylo przy mafii czy gtaIV?
moze i 100 razy tyle, co z tego? widac ludzi bardziej interesuje mafia i gtaIV- tak jak
mnie, dobrze sie czytaly i dlatego wiecej o nich pisali - pewnie tez dlatego ze sa multiplatformowe.


Otóż to - bo są multiplatformowe, o czym wcześniej napisałem. O grach stricte konsolowych ilośc newsów to kpina. A 30 newsów to jeszcze większa kpina (a 1/3 z nich przez ostatnie 3 dni). Więc nie minełem się z prawdą. Dla mnie taka ilość dla TAKIEJ produkcji to cisza.

Dnia 20.05.2010 o 12:15, pobite_gary napisał:

Polygamia pisze wlasciwie prawie wylacznie o konsolach, rob tam awantury ze sa fanbojami.


Tyle, że Polygamia jest blogiem konsolowym, a nie serwisem multiplatformowym.

Dnia 20.05.2010 o 12:15, pobite_gary napisał:

Pokazalem, ze nie piszesz prawdy, ze byla wczesniej kompletna cisza, a karty gier pokazuja
tylko newsy z ostatnich miesiecy


Była cisza. Takze pepsi przyznał, że niewiele się w temacie na gram.pl działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tyle - dzisiaj patrząc mamy 7 newsów związanych z PS3, 6 z Xbox360 i 5 związanych z PC
Wczoraj 18 PC, 18 PS3 i 21 Xbox 360. Dodatkowo kilka z pozostałymi platformami. Proporcje są różne, raz jest tak - raz inaczej, może generalnie więcej będzie tych z PC na przestrzeni miesięcy... nie wiem, nie zliczałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aope i Lordpilot dwaj dyżurni pokrzywdzeni/frustraci serwisu gram.pl ;) powiem szczerze że coraz ciężej się czyta wasze żale, proponuję zmienić portal o grach skoro tutaj krzywdzi się każdego posiadacza konsoli

Co do newsów o grach na różne platformy to dla mnie jest za dużo tych związanych z konsolami, osoby posiadający xklocka czy ps3 maja swoje polygamie i inne takie dziwne stwory, gram.pl powinno być jak najbardziej blaszakowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować