Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prince of Persia: Zapomniane Piaski - recenzja

49 postów w tym temacie

,...Ciekawe czy w wersji na PC wytną tak naprawdę właściwe zakończenie :/ tak jak to miało miejsce w przypadku poprzedniej części - co zaowocowało tym, że jej nie kupiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zdania recenzji trochę mnie zdziwiły. Nie wiem na jakiej podstawie pojawiają się opinie o słabym przyjęciu Prince''a z 2008 przez krytykę i graczy. Wystarczy spojrzeć na średnią ocen prezentowaną na jakimkolwiek portalu dotyczącym gier (gamespot, IGN, GameZone, PC Gaming, GameSpy i wiele innych) i wychodzi nam średnia na poziomie 8,3 na 10. Czy to jest słaba gra?
Dla porównania Warrior Within wypada w podobnym porównaniu gorzej ze średnią ocen 8.1. Użytkownicy też jakoś szczególnie Prince''a z 2008 nie krytykowali. Owszem, PoP WW wypada lepiej w ocenie użytkowników (9,0 do 8,2) ale czy 8,2 to jest słabe przyjęcie i "nieudany restart serii"?
Jeśli tak wygląda nieudana gra, to nie miał bym nic przeciwko, żeby pojawiało się ich jak najwięcej.
I proszę nie zrozumieć mnie źle. Jestem fanem wszystkich części i zdaję sobie z subiektywności wszelkich ocen. Mimo wszystko takie podsumowanie uważam za bardzo krzywdzące dla moim zdaniem rewelacyjnej gry. Zwłaszcza, biorąc pod uwagę raczej średnie przyjęcie recenzowanej nowości. Wyniki ocen najnowszego Prince''a to, dla wersji konsolowych - xbox 7,6 i 8,1, a dla wersji PS3 7,6 i 8.1 (w kolejności krytycy, użytkownicy). Wersja PC w związku z dzisiejszą premierą ma zbyt mało ocen, żeby umożliwić rozsądne porównanie, ale zakładam, że nie będzie za bardzo odbiegać od ocen wersji już wydanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słaba walka to ostatnia rzecz, jakiej bym się spodziewał po grze z tej serii. Uwielbiam PoP ale tej części nie kupię. Poprzednie prinsy były robione z rozmachem a to to jakiś shit robiony na siłę. Screw you ubi, i''m going home.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie bylem fanem tej serii poza pierwsza czescia w ktora gralem na Atari ST :) ale nie dlatego ze gra jest slaba, ja po prostu nie mam cierpliwosci do tych wszystkich wspinaczek. Nowa czesc jednak gry to jest chyba jakis zart ze strony tworcow, przygladalem sie jak gra w nia moj wspollokator, dodam ze osoba ta nie jest kompletnie doswiadczona w grach na PS3. Walka w tej nowej czesci jest tak dynamiczna jakby byla robiona dla ludzi opoznionych, atakujacy przeciwnicy ruszaja sie jak muchy w smole, graficznie gra tez wyglada bardzo cienko, a do tego najbardziej rozsmieszyl mnie ostatni boss, szczerze mowiac jak patrzylem kiedy moj kumpel sie z nim ''zmaga'' to bylem przekonany ze to jeden z mobow ktorych bylo pewnie kilku juz do pokonania. Nie dosc ze wygladal kiepsko, to jeszcze byl tak banalny, ze ja biorac pada od kolegi pokonalem go za pierwszym razem mimo ze nigdy nie gralem w ta gre, to juz Cyklopy z GoW byly trudniejsze od niego ;) No ale coz, kumpel wydal 250 zl na Ek ktora rozwniez nie zachwyca bo nic poza fajnym pudelkiem to tam nie ma, a gre skonczyl w 3 dni grajac w nia od czasu do czasu. Tak banalnej i bezsensownej gry juz dawno nie widzialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć ogólnego tematu gry więc napiszę jeszcze raz tutaj: po instalacji nowego systemu / vista ultimate 64 bit / na nowym dysku twardym gra PoP Zapomniane Piaski nie działa,tzn.loguje się do programu Ubisoftu,odpala i wyłącza się z komunikatem:
program Prince of Persja.exe.przestał działać
w rozwinięciu:
Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH
Nazwa aplikacji: Prince of Persia.exe
Wersja aplikacji: 1.0.0.0
Sygnatura czasowa aplikacji: 4bef2f23
Nazwa modułu z błędem: Prince of Persia.exe
Wersja modułu z błędem: 1.0.0.0
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4bef2f23
Kod wyjątku: c0000005
Przesunięcie wyjątku: 00a304b8
Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6000.2.0.0.256.1
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
Dodatkowe informacje 1: 8d13
Dodatkowe informacje 2: cdca9b1d21d12b77d84f02df48e34311
Dodatkowe informacje 3: 8d13
Dodatkowe informacje 4: cdca9b1d21d12b77d84f02df48e34311
zainstalowałem oba service packi do visty,trzy razy przeinstalowałem grę i nic / dodam że na poprzednim systemie,zresztą na tym samym gra działała bez problemu i ukończyłem ok.80% gry / - co ciekawe,na poprzednim systemie przy pierwszej instalacji gry i przy jej uruchomieniu musiałem wpisać klucz z instrukcji a tutaj mimo trzech instalacji nic - o co w tym wszystkim chodzi?,da się to jakoś naprawić?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest nawet dobra ale krótka i książe ma marne 2 ciosy. A ta latająca kamera która podobno miała poprawić sterowanie księciem jest do bani. Dałbym jej 7 na 10 punktów za akrobatykę i pułapki.

Mam jeszcze takie pytanie. Udało się komuś zebrać jakieś punkty uplay bo mi nie a przeszedłem całą gierkę i nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować