Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz Gran Turismo 5... po raz kolejny

16 postów w tym temacie

Nie dość że koleś nie umie jeździć, to w dodatku po jednym takim pum powinien być koniec wyścigu, a w najlepszym razie ciężkie uszkodzenia. Nie ma to jak "The Real Driving Symulator". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 21:22, TBKPredator napisał:

Nie dość że koleś nie umie jeździć, to w dodatku po jednym takim pum powinien
być koniec wyścigu, a w najlepszym razie ciężkie uszkodzenia. Nie ma to jak "The Real
Driving Symulator". :P



:) nigdy nie zapomnę jak ostanio na moim PS2, w GT4 takie wpadki się zdarzyły na torze w Monako
-Grabus (Stary) ma takie niskie obroty silnika że nie jest w stanie podjechać pod jedną prostą w górę
-Dowole auto z ogromym przyspieszeniem np suzuki escudo, uderzone w bande poza tunelem :P dosłonie przebija jak gorący nóż w masło (trzeba odpowiednio trafić) http://www.youtube.com/watch?v=Y1PPA552K_k oto on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że se kolo z manualem nie radzi, to jeszcze jeździć nie potrafi i cały wyścig prezentuje drift''y...tyle że niekontrolowane...a jak tak sie przyjrzeć to nawet i tego nie umie.
Ale trzeba przyznać, grafa i cenie pierwsza klasa, zwłaszcza że to kamerką z panelu kręcone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś jest antytalent totalny, chyba gra na klawiaturze, bo tylko albo gaz do dechy albo zero, porażka. Nie potrafi typ jeździć, szczególnie po torze. Do tego dźwięk tego F60 też trochę słaby, jakaś taka sokowirówka. Coś jak w TDU. Nie za bardzo mi się to widzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ba mistrzowie kierownicy się udzielili :D
Może przyzwyczajony do takiego NFS Undercover albo Burnout ?:) A może pierwszy raz w to gra i nie wie o co chodzi?:)
chociaż to nie zmienia faktu ze źle mu idzie nawet pod koniec nie potrafi opanować prowadzenia >< ja tak miałem na anlogu w GT4 za cholerę nie potrafiłem grac analogiem od Ps2 w praktycznie każdych wyścigach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jechał ktoś Ferrari Enzo, że twierdzi, że to takie łatwe? ;) Podobno to auto dość nerwowe, duuużo przyczepności...i nagle jep!-śmierć na miejscu (wg. Top Gear ;)) Odgłos silnika jest trochę zbyt przytępiony (chociaż jak oglądałem filmiki z Enzo na YT, to we wnętrzu auta dźwięk silnika jest bardzo podobny, tylko nieco bogatszy)- oby "z zewnątrz" brzmiał dobrze, bo ja lubię replaye w GT ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie to realistyczne. Tylko gdzie? Owszem, pod względem graficznym wygląda to naprawdę ładnie, ale co mi po samej grafice? Na tym filmiku gość wpada w poślizg. Fajnie, a gdzie ślady na torze czy trawniku po tym poślizgu? Gdzie dym wydobywający się spod kół? Gdzie ślady kół na torze? Uderzenia o bandę wcale lepiej nie wyglądają. Miejscami mam wrażenie, że nie uderza o nią auto, a pudełko zapałek. Pod tym względem Forza 3 jest znacznie lepsza. Według mnie GT5 na chwilę obecną jest bardzo mocno niedopracowanym tytułem. Mam nadzieję, że to się zmieni. Kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byzyduraa ;))- nawet w Prologue kopci się spod kół (wjazd na trawę wygląda bombowo z zewnątrz), na asfalcie zostają ślady- a to,że nie widać tego na tym gównianym filmiku to już inna bajka. Pod tym względem Forza niczym się nie różni, poza tym,że dym w GT wygląda lepiej; Dla równowagi Forza ma model zniszczeń (biedny, ale jakiś tam ma- jakby nie miała to i tak żadna strata);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją opinię wystawiłem po obejrzeniu powyższego materiału. Ale coś w tej grze musi być nie tak. Skoro w Prologue kopci się spod kół, to dlaczego tutaj tego nie ma? Na jakiś tam innych filmikach z gry, które można znaleźć w sieci wszystko wygląda tak samo, jak tutaj. Nie kopci się spod kół, na asfalcie brak śladów hamowania, jakby dopiero co go świeżo wylano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak masz widok ze środka a napęd na tył to dym co najwyżej w lusterku wstecznym widać ;) Z drugiej strony jak masz auto to pewnie wiesz, że jak lecisz bokiem z zablokowanymi kołami to się prawie nie kopci- chyba,że lecisz na wciśniętym gazie; Nie każdy bączek kończy się w chmurach dymu; Co do śladów przy hamowaniu, to auta z ABS takowych raczej nie zostawiają (obejrzyj test Zondy F Roadster na TG- jak hamuje z 200km/h w trochę ponad 4 sekundy i nie zostawia nawet grama gumy na asfalcie; Myśle,że Enzo nie jest dużo gorszym autem ;)
Myślę,że skoro wszystko to jest w Prologue, to będzie w GT5 (ale widok ze środka sprawia takie wrażenie a nie inne, co może budzić wątpliwości- chyba niepotrzebnie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować