Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2007 o 20:06, gothicsheep napisał:

"...i tak oto nieświadomy niczego gothicsheep, chcący tylko dobrze wpadł jak śliwka w kompot w buga..." ^_^

...co nie jest niczym niezwykłym biorąc pod uwagę jakośc niektórych łatek :( Jednak i tak powinien się cieszyc, gdyż - "wpadnięcie w buga" jest w grach rzeczą normalną w przeciwieństwie do stosowania kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2007 o 18:52, Kogut666 napisał:

Pewnie złamał jakiś pkt z regulaminu ;P ty ty!

Hehe,ale jak to mówi przysłowie: ,,nie śmiej się dziadku...'''' ja sam dostałem raz degrada i rozumie ludzi któzy otrzymują go kilkakrotnie:)
Dobra skończmy ten offtop,nie odpisuj już na tego posta.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Czy ja wiem,musiałeś trafić na jakiegoś buga bo grałem nie raz magiem i byłem czeladnikiem u Harada i nigdy nie miałem DMOnS.

Dnia 22.01.2007 o 18:58, gothicsheep napisał:

To ty nic nie wiesz ^_^...?

Powiedzmy że nie:D Więc bądz tak miły i mnie oświeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie naprawiłem gałę Innosa...kurde, ze zabiciem smoków będzie gorzej.Co radzicie żebym zrobił wcześniej żeby se dać z nimi radę ?Zależy mi na jak najszybszm ukończeniu gry hehe! GOTHIC IS THE BEST!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 17:52, boduczek napisał:

> To ty nic nie wiesz ^_^...?
Powiedzmy że nie:D Więc bądz tak miły i mnie oświeć:)

Odnośnie:
"Startując z gram.pl, zapowiadaliśmy wprowadzenie czegoś na wzór wizytówek graczy z cdprojekt.info. I w końcu mamy, usprawnione bardziej, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać (przyznaj!). Gramsajty, epicka kontynuacja wizytówek, to wszystko to co one i znacznie, znacznie więcej. Dzięki nim możesz pokazać wszystkim kim jesteś, zachwycić społeczność graczy swoimi osiągnięciami czy twórczością, znaleźć znajomych z podobnymi zainteresowaniami...

Oficjalnie i z radością zapraszamy do eksplorowania dawanych przez nie możliwości - a są one naprawdę niemałe!" - wyciąg z FAQ o gramsajtach

Dam ci jeszcze parę screenów:

(Mogę się założyć, że zaraz jakiś modek mnie ścignie, że to nie ten temat itp. ^_^, więc żeby nie było)

Ciekawy bug, tak, tak ^_^...

20070123181820

20070123181840

20070123181902

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 18:25, boduczek napisał:

A która częśc Gothic;a podobała Ci się bardziej: I czy II ??


Ciężko mi to ocenic, obie części są genialne i trudno z nich wybrać tą lepszą. Ja osobiście mam tak, że jak gram aktualnie w, którąś to wtedy ona wydaję mi się najlepsza.

Dnia 23.01.2007 o 18:25, boduczek napisał:

Dobrze ale jak to założyć czy wejśc na tego stronblona-czy jakoś tak:)

Lepiej przenieśmy się z tym do tematu o stroblonach, wolałbym uniknąć bliskiego spotkania z modkiem ^_^...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh..też bym chciał to wiedzieć :D

Co do G3, to mam zamiar zacząć dziś o 20:30 ;)

jeszcze nigdy nie grałem w tak dobrego RPG''a...Gothic wymiata !

P.S. Gothicsheep

Blink 182 wymiata :D Mam ich całą dyske...ogólnie rock rox...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2007 o 18:31, gothicsheep napisał:

Ciężko mi to ocenic, obie części są genialne i trudno z nich wybrać tą lepszą. Ja osobiście
mam tak, że jak gram aktualnie w, którąś to wtedy ona wydaję mi się najlepsza.

A więc myslimy podobnie,ja też nie potrafię wybrać;D

Dnia 23.01.2007 o 18:31, gothicsheep napisał:

Lepiej przenieśmy się z tym do tematu o stroblonach, wolałbym uniknąć bliskiego spotkania z
modkiem ^_^...

Ok,dziękuje za próbę udzielenia pomocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 18:33, Barcelonismo24 napisał:

Blink 182 wymiata :D Mam ich całą dyske...ogólnie rock rox...

Tak, zgadzam się. Na forum.gram.pl jest nawet temat o Blinku 182, na dodatek założony przeze mnie ^_^!

Link: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=17503&u=6

Można by się pokusić o jakąś dyskusję ^_^...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 18:45, Alex123 napisał:

napiszćie ile obrażeń zadaje szpon beliara.


Ja go miałem jako broń jednoręczną i po aktywowaniu (na 19lvl) miał 95 obrażeń + 30% szans na obrażenia dodatkowe (przez piorun). Co 2 lvl''e mogłem go upgrade''ować przy kapliczce Beliara. Dodawało +1 do ataku i +2% szansy na dodatkowy damage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że się mała dyskusja wyszła, który Gothic jest najlepszy, więc dodam coś od siebie ;)

Moim zdaniem lepsza była część pierwsza, bardziej ciekawa fabuła, klimat Kolonii Górniczej, powiew świeżości wśród RPG no i dobry system walki (ale żeby to sterowanie opanować, to mój qmpel do mnie co 5 minut dzwonił i pytał się co zrobić, żeby... zresztą też na początku byłem zagubiony w tym).
A część numer 2 także jest bardzo dobra, poprawiono sterowanie, powięszono teren działań, rozbudowali system umiejętności i dali graczom do wyboru, czy wolą walczyć po staremu, czy raczej nowym systemem walki. Ale sama fabuła IMO była bardzo dobra, ale nie dorównywała jedynce. No i Noc Kruka okazała się świetnym rozszerzeniem.
A część 3 dała nam nowy system walki (a wcześniej był lepszy, ale cóż, jak jakieś cieniasy napisały do Piranii, że nie umieją pokonać nic, to trudno), o wiele bardziej rozbudowane drzewko umiejętności, jak zawsze genialna fabuła, większy świat (ale nie ma Khorinis, a ja chcę do Kolonii!!!).

To tyle moich rozważań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 18:45, Alex123 napisał:

napiszćie ile obrażeń zadaje szpon beliara.


Szpon Beliara jest mieczem innym niż wszystkie. To nie on ma wymagania, tylko gracz stawia je mieczu. W zależności od twoich statystyk miecz przystosowuje się do ciebie, dzięki czemu jest bronią naprawdę uniwersalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na samym początku gry zmieniałem ustawienia sterowania jak się dało...w ogóle nie podobała mi sie akutalna klawiszologia, ale jak kolega napisał, później grało się wyśmienicie...Co może wydawać się śmieszne ? Prawie przez całą pierwszą część zabijałem monsterki za pomocą....myszki, a nie ctrl + w ;) Dało się grać...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie przez całą pierwszą część zabijałem monsterki za pomocą....myszki,

Dnia 23.01.2007 o 20:53, Barcelonismo24 napisał:

a nie ctrl + w ;) Dało się grać...

Nie tylko ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować