Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Myślałem, że w tym będzie lepszy od zwykłych łuków. Mówi się szkoda. Lecz proszę jeszcze jeżeli ktoś próbował to zrobić niech opisze mi relację z jego osiągnięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 17:00, Priam napisał:

A można jednym celnym strzałem załatfić Kruka używając magicznego łuku?

Z magicznego łuku do Kruka nie strzelałem, ale z normalnych łatwo było go zabić a mieczem zreszta też.Jak na finał dodatku to walka z nim jest o wiele za łatwa, więc nie ma ci się obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kruka bezproblemu mozna skopac mieczem wiec po co marnowac cenne strzaly, chyba w calej grzej jest ich tylko 10, moze ktos wie jak mozna wiecej zdobyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialny jest jeszcze ten łuk z płonącymi strzałami - znaczy sie fajnie wygląda :].
I niezłą lokację do tego wymyślili (zwłaszcza, jak znajdzie sie go podczas, gdy w grze zrobi się burza i zaczną walić pioruny :]). Szkoda tylko, że trafieni wrogowie się nie palę (z tego co pamiętam).

Kiedy go znalazłem, byłem przekonany, że będzie związny z nim jakiś quest - nie wiem zasygnalizować coś strzałą, podpalić coś. A to kolejny smaczek,. pozostawiony bez rozwinięcia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 18:08, Backside napisał:

Genialny jest jeszcze ten łuk z płonącymi strzałami - znaczy sie fajnie wygląda :].
I niezłą lokację do tego wymyślili
(zwłaszcza, jak znajdzie sie go podczas, gdy w grze zrobi się burza i zaczną walić pioruny :]). Szkoda tylko, że trafieni
wrogowie się nie palę (z tego co pamiętam).

Kiedy go znalazłem, byłem przekonany, że będzie związny z nim jakiś quest -
nie wiem zasygnalizować coś strzałą, podpalić coś. A to kolejny smaczek,. pozostawiony bez rozwinięcia :/


takiego łuku nie spotkałem..można wiedzieć gdzie on jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 18:54, IMRO lion napisał:

Mam do was pytanie. Mianowicie,do czego sluży przemiot "Czarna Ruda"? Mam tego juz 2 sztuki,a po zjedzeniu tylko faza się robi i nic z tego nie mam.


No, fazę masz ;)
A poważnie, to zdania są podzielone. Większość opinii jakie słyszałem mówiło, że czarna ruda spowalnia czas. Przydaje się podczas walki, np. ze smokami. Ale pewności nie mam. Jak coś ustalisz, to daj znać.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 18:54, IMRO lion napisał:

Mam do was pytanie. Mianowicie,do czego sluży przemiot "Czarna Ruda"? Mam tego juz 2 sztuki,a po zjedzeniu tylko faza się
robi i nic z tego nie mam.


z tego co pamiętam to ten problem był poruszany jeszcze na forum cdprojekt i nikt nie znalazł na niego odpowiedzi...
także niestety nie wiem,ale chyba do niczego nie jest potrzebna...chociaż (to takie moje przypuszczenie) gdyby się uzbierało wszystkie kawałki tej rudy jakie są w Gothicu to może jakiś kowal,albo mag coś z tym zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 19:01, mathewmw napisał:

> Mam do was pytanie. Mianowicie,do czego sluży przemiot "Czarna Ruda"? Mam tego juz 2 sztuki,a po zjedzeniu tylko faza
się
> robi i nic z tego nie mam.

z tego co pamiętam to ten problem był poruszany jeszcze na forum cdprojekt i nikt
nie znalazł na niego odpowiedzi...
także niestety nie wiem,ale chyba do niczego nie jest potrzebna...chociaż (to takie moje
przypuszczenie) gdyby się uzbierało wszystkie kawałki tej rudy jakie są w Gothicu to może jakiś kowal,albo mag coś z tym
zrobił


To by było nie lada wyzwanie;).

A co do magicznej kuszy i łuku - dobrze ,że jest tak mało bełtów/Strzał. Przynajmniej jakieś wyzwanie ^_^

A... mam pytanko ^_^. Skończyłem Gothic II kilka razy.. (wraz z Dodatkiem.. będzie jakieś 10 razy :P). Ale nigdy nie polazłem drogi "zręcznośći" znaczy starałem się nią iśc.. ale... Zauważyłem ,że najlepszą bronią dla zręzcnego jest miecz mistrzowski A głłówną bronią jest łuk. Jak się gra taką postacią :?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 18:29, Backside napisał:

Jasne - pójdź do obozu bandytów dextera obok Farmy Onara, wejdź na górę tamtejszej wieży i wskocz na jej szczyt.

Ja magiczny łuk znalazłem obok jadnej ze świątyni w Jarkendarze. Trzeba było wykonaj daleki skok i zabić dwóch kamiennych strażników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 19:07, Valed napisał:

/.../
Jak się gra taką postacią :?.


Dla mnie się grało ciężko. To jest tak samo jak gra Magiem Ognia... Czyli musisz się męczyć na początku. Ja tylko raz inwestowałem w zręczność, ale popełniłem błąd i zacząłem za każym innym razem dodawać PN w siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/../

no raczej podobnie do tego jak się gra stawiając na siłe tylko,że łuk wprawdzie zadaje mniej obrażeń niż kusza ale zato jest szybszy,podobnie z mieczem mistrzowskim - jest bronią jednoreczną i ciosy są zadawane szybciej,ale są słabsze niż zadawane jakimś byczym toporem,więc streszczając siła=dużo obrażeń,wolniejszy atak,zręczność=szybkie ataki mniej obrażeń no i oczywiście mając 90 zręczności otrzymuje się umiejętnośc akrobatyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valed ----> Też nigdy nie pakowalem w zręczność. Po prostu się nie opłaca! Lepiej pakowac wszystko w siłę i używąc silnych mieczy i kusz,które maja przewagę na łukami. Magiem tez jest cienko,przynajmniej w dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko że jak przypakujesz trochę w zręczność, to masz lepsze łuki (które są szybsze od kusz), i na dodatek masz akrobatykę. Więc moim zdaniem się opłaca dać w zręczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować