Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2007 o 14:23, Pediator napisał:

nie wiedziałem do czego ta ruda .teraz wiem .a to miejsce to tam blisko nie jest czasem błotny golem ?

Tak dokładnie. Ale nie dostaniesz się tam od strony golema. Trzeba się wrócić spory kawałek i właściwie od strony świątyni, gdzie rezydują magowie wejść na skałki. Potem trzeba się przespacerować do tego miejsca i mozolić się ze wskoczeniem na murek. Jak juz uda Ci się zeskoczyć i nie zginąć (tu też przydatna jest czarna ruda, jeżeli masz - powoduje wolniejsze spadanie), to czeka Cię walka z dwoma kamiennymi strażnikami. W tym miejscu są trzy kamienne tabliczki, magiczny łuk, fajny miecz i kilka innych pierdół. Nie zapomnij wykopać skarbu. Potem tylko czarna ruda + zębate ziele (czarna ruda leży koło murku, a zębatego ziela pełno dookoła) i skok na drugą stronę zawalonego mostka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 12:59, Vormulac napisał:

A co do run, to zostając magiem w klasztorze nauczysz się wszystkich poziomów (magia Innosa),
natomiast w Zapomnianej Dolinie jeden z magów wody nauczy Cię czarów z ich kategorii (magia
Adanosa). A jak zdobędziesz Szpon Beliara to przy składaniu ofiary przy kapliczce Beliara możesz
zamienic miecz na runę i to w niej będziesz miał czary (magia Beliara).

Mam putanie skad mozna wziasc szpon beliara. Bo w Gothica II grałem juz duzo razy ale z dodatkiem NK gram poraz pierwszy i jestem na etapie szukania ornamentów, no wiec gdzie ten szpon ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 15:26, maciek.mucha napisał:

NK gram poraz pierwszy i jestem na etapie szukania ornamentów, no wiec gdzie ten szpon ????

W nowym świecie, do którego przedostaniesz się jak złożysz wszystkie ornamenty i otworzysz portal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 15:26, maciek.mucha napisał:

> A co do run, to zostając magiem w klasztorze nauczysz się wszystkich poziomów (magia
Innosa),
> natomiast w Zapomnianej Dolinie jeden z magów wody nauczy Cię czarów z ich kategorii (magia

> Adanosa). A jak zdobędziesz Szpon Beliara to przy składaniu ofiary przy kapliczce Beliara
możesz
> zamienic miecz na runę i to w niej będziesz miał czary (magia Beliara).
Mam putanie skad mozna wziasc szpon beliara. Bo w Gothica II grałem juz duzo razy ale z dodatkiem
NK gram poraz pierwszy i jestem na etapie szukania ornamentów, no wiec gdzie ten szpon ????

Dostaniesz go po zabici Magnata Kruka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 15:37, maciek.mucha napisał:

Aha a gdzie sa kapliczki beliara bo wiem ze jedna jest w podziemiach khorinis ( tam gdzie som
zlodzieje ) ????????

W wieży Xardasa na górze ;) Tyle pamiętam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 15:37, maciek.mucha napisał:

Aha a gdzie sa kapliczki beliara bo wiem ze jedna jest w podziemiach khorinis ( tam gdzie som
zlodzieje ) ????????

Podczas gry na pewno znajdziesz następne. Na początku i tak na nic wiele ci te kapliczki się nie zdadzą - chyba, że kasy nie masz. Masz tu mapę. Poza tym to wszystko już było więc kożystaj z wyszukiwarki w temacie...

20070313154439

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 15:40, Prateorian napisał:

> Aha a gdzie sa kapliczki beliara bo wiem ze jedna jest w podziemiach khorinis ( tam gdzie
som
> zlodzieje ) ????????
W wieży Xardasa na górze ;) Tyle pamiętam .

W Khorinis w wieży Xardasa niema kapliczek chc nie czekaj cos tam byla no som som czyli u Xardasa i U złodzieji. Ok dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie-Gdzie mogę znaleźć tego mieszkańca karczmy w bandyckim obozie?Jakiś Lou czy coś takiego.A druga sprawa to taka, że mi się save sam skasował.Po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 16:13, Alexx1 napisał:

Mam pytanie-Gdzie mogę znaleźć tego mieszkańca karczmy w bandyckim obozie?Jakiś Lou czy coś
takiego.

Lou nie znajdziesz, nie żyje. Natomiast można znaleźć klucz do drzwi w karczmie który zabrał Lou. Znajdziesz go w błotnym wężu, który wypoczywa obok Logana (na lewo od bramy głównej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale odwalilem glupiom zecz w Gothic''u NK o boze a miedzy innymi:
Jestem juz w zapomnianej czesci Khorinis i poszłem do piratow tam wykonalem pierwszom misje z bandytami w latarni i poszlem do sastepcy Grega i zamias wykonywac pokolei zadan ukradlem mu klucz i weszlem zabralem wszystko i po wyjscie odrazu pojawil sie greg i nie wziolem sobie tylu fajnych misji no ale w koncu pierwszy raz gralem z dodatkiem nasrepnym razem bedzie lepiej.Wiem ze to bylo glupie ale piszcie co o tym sondzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grasz pierwszy raz wybierz Straż Miejską, później staniesz się Paladynem.
Najemnikiem, a później Łowcą Smoków jest zostać ciężej, jednak ŁS ma najlepszą broń.
Mag Ognia to wg. mnie najlepsza klasa, jednak na początku jest bardzo ciężko nim grać.

Na początek polecam zatem Paladyna, później zostań Łowcą Smoków, a gdy już poczujesz się na siłach wkrocz w kręgi Magów Ognia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 08:53, adam3400 napisał:

Ja przeszedłem NK ale już nawet nie pamiętam kim grałem. Ale dodatek jest extra i polecam.

No to musiało być bardzo dawno temu. Skoro grałeś tylko raz, to jak możesz nie pamiętać kim? Jaką zbroję miałeś na końcu gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z grą. po zainstalowaniu g2 zainstalowalem g2nk. no i jak zagralem to wszystko działało. ale nastepnego dnia juz nie. no to zainstalowalem g2 i g2nk od nowa. wtedy jak raz zagralem to na nastepny dzien znow nie dziala. pojawia sie jakis blad. a teraz nawet usunac go nie moge. pomocy!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 08:53, adam3400 napisał:

Ja przeszedłem NK ale już nawet nie pamiętam kim grałem. Ale dodatek jest extra i polecam.

A ile czasu temu grałeś że nie pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj grę. Wywal wszystkie pozostałości ręcznie (save skopiuj w jakieś inne miejsce). Zainstaluj od nowa grę. Jak już będzie zainstalowana, to nie wolno uruchamiać jej z ekranu startowego!!! Uruchamiaj tylko i wyłącznie za pomocą ikony na pulpicie. Powinno wszystko grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować