Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2007 o 21:13, Gorn7 napisał:

Gdzie sa ci bandyci z tą bronią?


wszak sa to dwie grupy jedna za farmą sekoba a druga za farma bengara sa scody zejdz po nich a na pewno trafisz na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 20:26, Pediator napisał:

> wiem , może to musi być ta konkretna sztuka , żeby uruchomić quest.
z tym questem jest tak że on najpierw mówi żebyś mu przyniósł to jajo bo on potrzebuje do mikstury
;)


No ale ja już jestem po zdobyciu mapy na dwór Irdorath i jak dotąd nic mi się ten skubany Neoras nie pytał - może dlatego, że gram Łowcą Smoków? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2007 o 23:31, Boskii napisał:

No ale ja już jestem po zdobyciu mapy na dwór Irdorath i jak dotąd nic mi się ten skubany Neoras
nie pytał - może dlatego, że gram Łowcą Smoków? ;]


90 % Że tak jest ... On robi tą miksturę tylko magowi / bądz (ale tu jest mała moja pewność) Paladynowi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 23:33, Łukasz.G napisał:

90 % Że tak jest ... On robi tą miksturę tylko magowi / bądz (ale tu jest mała moja pewność)
Paladynowi ..

Paladynowi robi ją na 100 % :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 23:31, Boskii napisał:

> > wiem , może to musi być ta konkretna sztuka , żeby uruchomić quest.
> z tym questem jest tak że on najpierw mówi żebyś mu przyniósł to jajo bo on potrzebuje
do mikstury
> ;)

No ale ja już jestem po zdobyciu mapy na dwór Irdorath i jak dotąd nic mi się ten skubany Neoras
nie pytał - może dlatego, że gram Łowcą Smoków? ;]


Ten quest (mikstura ze smoczych jaj) ma tylko paladyn i mag ognia czyli wyznawcy Innosa. Łowca smoków go nie ma, ale każdy na Dworze Irdorath może zrobić sobie miksture (nie wiem tylko czy jak weźmiesz więcej jaj to możesz zrobić dwie) po znaleźieniu przepisu, po piątym smoku a przed Smokiem Ożywieńcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 23:31, Boskii napisał:

> > wiem , może to musi być ta konkretna sztuka , żeby uruchomić quest.
> z tym questem jest tak że on najpierw mówi żebyś mu przyniósł to jajo bo on potrzebuje
do mikstury
> ;)

No ale ja już jestem po zdobyciu mapy na dwór Irdorath i jak dotąd nic mi się ten skubany Neoras
nie pytał - może dlatego, że gram Łowcą Smoków? ;]

tak to już jest . w poradniku pisze że już w 5 rozdziale powinien ci dać miksture.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 23:36, com5 napisał:

Ten quest (mikstura ze smoczych jaj) ma tylko paladyn i mag ognia czyli wyznawcy Innosa. Łowca
smoków go nie ma, ale każdy na Dworze Irdorath może zrobić sobie miksture (nie wiem tylko czy
jak weźmiesz więcej jaj to możesz zrobić dwie) po znaleźieniu przepisu, po piątym smoku a przed
Smokiem Ożywieńcem.


No a skąd ja mam wziąć przepis na tę miksturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 23:56, Boskii napisał:

No a skąd ja mam wziąć przepis na tę miksturę?


Tą miksturę znajdziesz na Dworze Irdorath w jednej z bocznych komnat powinna leżeć na stole, jeśli z Korinis weźmiesz też odpowiednią ilość smoczych jaj to będziesz mógł nawet dwie takie miktsury sobie zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 08:45, cinus` napisał:

> No a skąd ja mam wziąć przepis na tę miksturę?

Tą miksturę znajdziesz na Dworze Irdorath w jednej z bocznych komnat powinna leżeć na stole,
jeśli z Korinis weźmiesz też odpowiednią ilość smoczych jaj to będziesz mógł nawet dwie takie
miktsury sobie zrobić ;)


Aha dzięki - ale przecież na Dworze Irdorath też są jeszcze smocze jaja to może tych mikstur wyjdzie więcej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 09:07, Boskii napisał:

Aha dzięki - ale przecież na Dworze Irdorath też są jeszcze smocze jaja to może tych mikstur wyjdzie więcej ;]


Więcej nie da rady, ja tu miałem na myśli, że dwie mikstury wyjdą z jaj łącznie znalezionych na Irdorath i w Korinis, same jaja znalezione w Irdorath starczą tylko na jedną miksturę, podobnie jak te w Korinis, czyli w sumie conajwyżej dwie mikstury Ci wyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 10:26, Abi Dalzim napisał:

No i trzeba być łowcą smoków, aby dostać od Beneta misję oczyszczenia jaskiń z Jaszczuroludzi
i przyniesienia jaj.


no właśnie jestem w trakcie oczyszczania jaskiń. A ile smoczych jaj potrzeba na jedną miksturę?
Sorry że tyle pytań zadaję ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 11:03, Boskii napisał:

no właśnie jestem w trakcie oczyszczania jaskiń. A ile smoczych jaj potrzeba na jedną miksturę?


Hmm, wydaje mi się, że 5, choć pewności nie mam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 11:05, Cossack777 napisał:

> no właśnie jestem w trakcie oczyszczania jaskiń. A ile smoczych jaj potrzeba na jedną
miksturę?

Hmm, wydaje mi się, że 5, choć pewności nie mam. :)


Chyba wątpię bo "zwiedziłem" już chyba z połowę jaskiń i mam około 10 jaj. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym zabijaliście na dworze Irdorath smoka orzywieńca?
Ja jak byłem palladynem mieczykiem prubowałem ale normalnie życie mu nie uchodziło
najlepiej jest go rozwalic jak jest się magiem ognia.
A ławcą smoków to tak sobie niby lepszy miecz niż od palladyna,ale
bez kodów i tak by ciężko było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja tam deszczyk ognia i było po sprawie. Ewentualnie rzucałem parę innych zaklęć. (Przecież jednym zaklęciem się go nie rozwali :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować