Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2006 o 23:08, myniekka napisał:

a magowie przeszli za tobą??


To jest najśmieszniejsze. Przeszli wcześniej ;D i martwili się, dlaczego mnie tak długo nie było. Od razu kupiłem mape, wziąłem kamień ogniskujacy, w końcu w Nowym Świecie już bywałem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 23:43, KrzysztofMarek napisał:

To jest najśmieszniejsze. Przeszli wcześniej ;D i martwili się, dlaczego mnie tak długo nie było. Od razu kupiłem > mape, wziąłem kamień ogniskujacy, w końcu w Nowym Świecie już bywałem ;)


Oni zawsze przechodzą wcześniej od Ciebie i zawsze się dziwią czemu nie było cie przez kilka dni :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 16:27, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../

Nie działa. To już wypróbowałem (patrz mój post).

poprónowałem i wiem
c "marvin" podchodzisz do gościa i jak widzisz życie to wciskasz "o" i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 15:47, LarezRulez napisał:

Jak wykonac questy: "opuszczony skip" oraz "straz przednia magow wody" (ten co trzeba szukac
Lanca) ? Jesli ktos wie bardzo prosze o odp.

Ciało Lanca znajdziesz na bagnach tuż przed wejściem na most prowadzący do obozu bandytów, po prawej stronie.Trzeba powiadomić Saturasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 15:47, LarezRulez napisał:

Jak wykonac questy: "opuszczony skip" oraz "straz przednia magow wody" (ten co trzeba szukac
Lanca) ? Jesli ktos wie bardzo prosze o odp.

Angus i Hank mieli handlować grogiem z bandytami.Poromawiaj z Billem i Jackiem Aligatorem.Dowiesz sie , że siedzieli w jaskini przy jeziorze.Znajdziesz tam ich ciała oraz pierścień Morgana.Pierścień oddaj Morganowi a o śmierci piratów powiedz Skipowi i Billowi.Oddaj też dla Skipa 20 flaszek grogu.Jak nie masz to dokup.Potem w obozie bandytów spotkasz faceta , który ich zabił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram aktualnie w GOTHIC II. Jestem w dworze Irdorath, zabiłem czarnego Maga. Jak dostać się na drugą stronę duzych, metalowych drzwi na ktorej jest glowa demona ze swiecacymi oczami??? POMOCY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 18:16, tomza napisał:

Gram aktualnie w GOTHIC II. Jestem w dworze Irdorath, zabiłem czarnego Maga. Jak dostać się
na drugą stronę duzych, metalowych drzwi na ktorej jest glowa demona ze swiecacymi oczami???
POMOCY!!!!!


Stań przed nimi (przed środkiem, mniej-więcej metr od nich) i naciśnij przycisk "użyj", wcześniej powinieneś przeczytać zwój z zaklęciem od czarnego maga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 18:16, tomza napisał:

Gram aktualnie w GOTHIC II. Jestem w dworze Irdorath, zabiłem czarnego Maga. Jak dostać się
na drugą stronę duzych, metalowych drzwi na ktorej jest glowa demona ze swiecacymi oczami???
POMOCY!!!!!


Mam lepsze wyjście z tej sytuacji. Stań przed dżwiami naciśni B, wpisz MARVIN i nasiśni B. Następnie K i jesteś po drugiej stronie dżwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 11:35, Priam napisał:

Mam lepsze wyjście z tej sytuacji. Stań przed dżwiami naciśni B, wpisz MARVIN i nasiśni B.
Następnie K i jesteś po drugiej stronie dżwi.

Rzeczywiście świetny sposób. Najlepiej też pokonywać przeciwników za pomocą klawisza o i latać dzięki F8 żeby było szybciej... Kody są ostatecznością, kiedy pojawi się jakiś bug uniemożliwiający przejście gry, a takie coś to zwyczajne pójście na łatwiznę... Będziesz się jeszcze potem chwalił że przeszedłeś Gothic II

Zupełnie jak mój ośmioletni kuzyn :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 11:35, Priam napisał:

> Gram aktualnie w GOTHIC II. Jestem w dworze Irdorath, zabiłem czarnego Maga. Jak dostać
się
> na drugą stronę duzych, metalowych drzwi na ktorej jest glowa demona ze swiecacymi oczami???

> POMOCY!!!!!

Mam lepsze wyjście z tej sytuacji. Stań przed dżwiami naciśni B, wpisz MARVIN i nasiśni B.
Następnie K i jesteś po drugiej stronie dżwi.

W ktorejś ze skrzyń w pomieszczeniu była jakaś runa.Weź ją podejdź do dzrwi i ustaw się mniej więcej tak jakbyś celował w głowe demona.Pojawi sie opcja żeby włożyć kamyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

By otworzyć te wrota potrzeba w ekwipunku CZARNEJ PERŁY która jest w skrzyni w pomieszczeni na prawo patrząc na dzrzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Mam pytanko odnośnie zadania dla nowicjusza, gdzie trzeba zabić tego kamiennego golemika ;P Otóż wiem, że trzeba "pożyczyć" sobie święty młot z podziemi klasztoru, ale czy jest jakiś inny sposób na pokonanie twardziela ? :P I czy trzeba z powrotem zwrócić młotek ;) Pozdro =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 18:00, Velociraptor napisał:

Witam :) Mam pytanko odnośnie zadania dla nowicjusza, gdzie trzeba zabić tego kamiennego golemika
;P Otóż wiem, że trzeba "pożyczyć" sobie święty młot z podziemi klasztoru, ale czy jest jakiś
inny sposób na pokonanie twardziela ? :P I czy trzeba z powrotem zwrócić młotek ;) Pozdro =]


Innego sposobu nie ma ( lub go nie znam ) . Młot bedziesz musiał zwrócić Serpentesowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że magiczny golem może otrzymać obrażenia od przywołanego golema... możliwe też, że traci życie przy upadku (jestem prawie pewien)... Pamiętam że kiedyś ja, mój przywołany golem i tamten golem spadliśmy z ogromnego klifu i tak go pokonałem... zamieniłem się w ognistego jaszczura a te bestie dobrze znoszą upadki.

Nie jestem do końca pewien, ale może ktoś spróbować to powtórzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 18:01, Bajuj napisał:

> /.../ . Młot bedziesz musiał zwrócić Serpentesowi.

Ja tylko raz grałem magiem, ale Młot, tak jak zabrałem, tak i odłożyłem na miejsce. I, o ile dobrze pamiętam, Serpentes się zdziwił: Zabiłeś golema? Nie sądziłem, że coś takiego jest możliwe (może trochę inczej powiedział, ale to było naprawdę dawno). Ukradłem mu sakiewkę, dawać takie zadanie nowicjuszowi, to było nieładnie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować