Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2007 o 15:46, czarek.k napisał:

Gdzie w gothic 2 noc kruka jest/można zrobić koncer in extremo? Bo ktoś mi mówił że jest.


Koncert grupy podhalańskiej In Extremo dostępny jest w Zakopanem:D
A tak już na poważnie- ten trik można zrobić tylko w pierwszej części gry. Niestety nie pamiętam jak. Ale z pewnością w dwójce wraz z dodatkiem nie jest on możliwy do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 15:55, mroczny mrok napisał:

> Gdzie w gothic 2 noc kruka jest/można zrobić koncer in extremo? Bo ktoś mi mówił że jest.


Koncert grupy podhalańskiej In Extremo dostępny jest w Zakopanem:D
A tak już na poważnie- ten trik można zrobić tylko w pierwszej części gry. Niestety nie pamiętam
jak. Ale z pewnością w dwójce wraz z dodatkiem nie jest on możliwy do zrobienia.

Tykus mówił(raczej napisal) że nie udalo mu się tego do końca odpalić w noc kruka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 15:55, mroczny mrok napisał:

> Gdzie w gothic 2 noc kruka jest/można zrobić koncer in extremo? Bo ktoś mi mówił że jest.

j
esli chodzi o skok extremalny bo ten koncert to nie wiem co to w jarkenderze mozna pomoc piratowi ktoremu qmpla porwaly topielce i musisz skoczyc z wieeeeelkiej wysokosci do wody i jak sie nie poobijasz po drodze i nie zabijesz to masz extremalny skok i expa dostajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! mam wielką prośbę aby ktoś mi pomógł . Mam WIELKI problem . Zakupiłem sobie tuta na gram.pl grę Gothic 2 Noc Kruka . wszystko było ok dopóki nie włączyłem gry . Po intro pogadalem z Xardasem obszukalem jego wierze i ruszylem w świat ... zaraz po wyjściu z wierzy zauważyłem że dzieje sie coś nienormalnego ! Gra zaczęła sie przycinać jak opętana . Spełniam tylko minimalne wymagania gry więc w opcjach wszystko obniżyłem ile tylko się dało . ponownie gram i dzieje sie to samo ! cały czas się tnie a nie szlag trafia gdy od wierzy Xardasa do Khorinis idę 42 minuty !!!!! Myślę zę ktoś mi pomoże bo chciałbym bardzo pograć w gothica gdyż wszyscy mówią że jest zajefany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 17:28, Kaczor38 napisał:

[ciach]


Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej oraz wyłącz wszystkie programy działające w tle np. Program antywirusowy ;) Powinno troszkę przyspieszyć grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema ludzie podobnie jak Kaczor28 mam problem z szybkością działania gry mój komp spełnia wszystkie trzy wymagania(minimalne,optymalne,zalecane) a gra i tak laguje,gram na średnich detalach i rozdzielczości 1024x32x768 pikseli.Np.Mój bohater nie walczy płynnie a w mieście działa tak wolno że mam ochotę wywalić kompa przez okno i działa też wolno jak jest dużo potworów np. w lesie za farmą onara jest krypta gdy walczyłem kiedyś ze szkieletami zrobiło ich się tak dużo za sprawką szkieleta maga że aby włączyć pauze czekałem aż minutę a bohater wykonywał ruch co kilkadziesiąt sekund.Mam nadzieje że pomożecie mi z tym problemem.Z góry THX Suchar12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może podaj dokładne parametry swojego kompa. Gothici mają to do siebie, że nie zapewniają płynnej gry nawet na lepszym kompie, niż jest sugerowane w zalecanej konfiguracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój Komp

Processor: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 2.66GHz
Memory: 510MB RAM
Page File: 396MB used, 849MB available
Windows Dir: C:\WINDOWS
DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)
DX Setup Parameters: Not found
Card name: NVIDIA GeForce FX 5500
Manufacturer: NVIDIA
Chip type: GeForce FX 5500
DAC type: Integrated RAMDAC
Device Key: Enum\PCI\VEN_10DE&DEV_0326&SUBSYS_00000000&REV_A1
Display Memory: 256.0 MB
Current Mode: 1024 x 768 (32 bit) (60Hz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 18:27, SSebaSS napisał:

Chciałbym kupić Gothica II Noc Kruka,ale nie wiem czy potrzebuje on podstawki(Gothic II)

potrzebuje kup se zlota edycje Gothic II + Gothic II NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 18:27, SSebaSS napisał:

Chciałbym kupić Gothica II Noc Kruka,ale nie wiem czy potrzebuje on podstawki(Gothic II)

Tak,aby zagrać w noc Kruka wymagana jest wersja postawowa gry. Ale moim zdaniem warto, to najlepsza gra na świecie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 17:50, Suchar12 napisał:

Mój Komp (...)

Prawdę mówiąc, nie wiem w czym problem (najbardziej podpada chyba karta graficzna). Ja na moim starym kompie - Celeron 1,7GHz, 512 RAM 400MHz (ddr), Radeon 9250 128mb, nie miałem jakichś szczególnych problemów. Przycinało tylko w Khorinis (w mieście) i czasem po teleportacji gra na chwilę zwalniała, ale od razu wszystko wracało do normy. Najlepiej napisz do Pomocy Technicznej CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SSebaSS nie kupuj złotej edycji bo ona kosztuje 60 zł za G II i noc Kruka a jak kupisz w oddzielnych pudełkach G II i Noc Kruka zapłacisz 40 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować