Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2007 o 23:08, wdowiakm napisał:

Nie jest to mod;) ten garbus jest w Jarkendarze w tym urwisku gdzie zabijasz brzytwiaki;) Musisz
sie wspiąć na jedną ze ścian i dostać na szczyt;)

Masz racje to nie jest mod tylko tak zwany "ester egs". Wrak tego samochodu nie znajduje się na na urwisku tylko na bibliotece. Mniej więcej na srodku jej dachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 23:55, Kostka XXL napisał:

/.../ Wrak tego samochodu nie znajduje się
na na urwisku tylko na bibliotece. Mniej więcej na srodku jej dachu.


W sumie masz racje mi sie pomyliło;]
Musze odświeżyć sobie grę bo jeszcze pozapominam co nieco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 09:43, wdowiakm napisał:

W sumie masz racje mi sie pomyliło;]
Musze odświeżyć sobie grę bo jeszcze pozapominam co nieco;)

I tak nie wielka różnica bo urwisko ztyka się z tąbiblioteką. Ja sobie Gothica II NK ostatnio odświeżyłem, teraz odświeżam jedynke;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się coś zrobić, aby w nocy kruka była taka sama czcionka jak w podstawowej II, gdyż uważam że w nk jest ona bardzo nieczytelna, a w podstawowej wersji idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 02:18, gcw_mufas napisał:

Czy da się coś zrobić, aby w nocy kruka była taka sama czcionka jak w podstawowej II, gdyż
uważam że w nk jest ona bardzo nieczytelna, a w podstawowej wersji idealna

Cóż, mi tam akurat nie przeszkadza, ale raczej dla niedoświadczonego usera zmiana czcionki powinna sprawić problem. Nie wiem czy to jest mozliwe, ale myślę że można to wykonać za pomocą pliku odpowiadającego za czciąnkę w gothicu 2 (jeśli takowy pilk jest odrębny) i przeniesienie go do NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 02:18, gcw_mufas napisał:

Czy da się coś zrobić, aby w nocy kruka była taka sama czcionka jak w podstawowej II, gdyż
uważam że w nk jest ona bardzo nieczytelna, a w podstawowej wersji idealna

Mi to tak samo jak Obi-wan Kenobii`emu nie przeszkadzało. Na rzadnej stronie nie widziałem jeszcze że można zamienić czcionki. Spróbuj zrobić tak jak ci powiedział Obi, narazie nic innego mi nie przychodzi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem!
Po zainstalowaniu Gothic 2 zainstalowałem sobie Noc kruka i wszystko działało. Następnego dnia chciałem sobie znów pograć lecz pojawiło się tylko wczytywanie, po sekundzie zniknęło i nic się nie włączyło. Próbowałem wiele razy i nic. Odinstalowałem więc wszystko i zacząłem od nowa i stało sie dokładnie to samo co opisałem powyżej.Dodam tylko jeszcze, że rok temu wszystko działało normalnie. U kolegów też wszystko działa normalnie z moich płyt więc są w porządku.Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 15:04, gorn63 napisał:

Widzę że grafikę w NK to ty masz okropną:-\

- Odezwał się Intel Core Duo...
Myślisz że każdny ma super, mocnego kompa? Jeśli tak to żal...
A tak wogl to przecież w grach RPG w końcu liczy się fabuła, akcja, przygoda którą chcemy przeżyć...
Ale widać że nia każdy tak myśli i dla takich właśnie ludzi Gthic 3 powstał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 16:44, Meykan napisał:

Ale nikt nie chce przeżywać akcji i fabuły na takiej grafice bo to psuje rozgrywkę.


Brzydka grafika wcale nie psuje rozgrywki, ja np. nie zwracam uwagi na grafikę dla mnie gra musi mieć dobrą fabułę:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też patrzę.
Ale G2 NK nie ma dużych wymagań a gdybym ja miał mieć taką grafikę jak Łukol to by mnie szlag trafił.
I gra musi przynajmniej przyzwoicie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie problemy...Gothic 2 dla mnie nie ma brzydkiej grafy...taka grafa jest wręcz dla mnie jednym z symboli Gothica 1 i 2. Chociaż "jedynka jest trochę gorsza pod względem graficznym , wcale mi to w rozgrywce nie przeszkadzało...tak samo jak w "dwójce".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 16:49, Meykan napisał:

No ja też patrzę.
Ale G2 NK nie ma dużych wymagań a gdybym ja miał mieć taką grafikę jak Łukol to by mnie
szlag trafił.
I gra musi przynajmniej przyzwoicie wyglądać.

Czyli w pierwszą część Gothica nie grałeś? Inne Świetne gry sprzed kilku lat też nie? Kiedyś wszystkie gry miała przestarzałą grafikę, a ludzie nie narzekali. Za kilka lat grafika z Gothica 3 będzie wyglądała brzydko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 16:44, Meykan napisał:

Ale nikt nie chce przeżywać akcji i fabuły na takiej grafice bo to psuje rozgrywkę.

Tak, ludzie którzy urodzili się w dobie wypasionyck komputerów i ekstra grafiki w grze zapewne gra w NK na takich ustawieniach będzie dla nich niezykłą katorgą i nieopisnymi torturami :/
Czyli dla "was" to grać w takie wspaniałe gry jak BS czy Planspace: Torment jest niemożliwe?
No to powiem wam że wiele tracicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 15:04, gorn63 napisał:

Widzę że grafikę w NK to ty masz okropną:-\


Acha...

A tak naprawdę wcale nie jest taka okropna, bo po pierwsze - akurat pada deszcz i od razu zrobiło się szaro ( bo wiesz, u mnie taki efekt jest ), po drugie - co prawda musiałam trochę uprościć tekstury i modele, ale bez przesady.

O, a tu deszcz akurat nie pada:

20070712172033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 17:21, Łukol napisał:

> Widzę że grafikę w NK to ty masz okropną:-\

Acha...

A tak naprawdę wcale nie jest taka okropna, bo po pierwsze - akurat pada deszcz i od razu zrobiło
się szaro ( bo wiesz, u mnie taki efekt jest ), po drugie - co prawda musiałam trochę uprościć
tekstury i modele, ale bez przesady.

O, a tu deszcz akurat nie pada:

Gdy tylko na tego screena spojrzałem odżyło we mnie wspomnienie krajobrazów z Gothica...i to wcale okropna grafa nie jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 16:44, Meykan napisał:

Ale nikt nie chce przeżywać akcji i fabuły na takiej grafice bo to psuje rozgrywkę.


Jak ktoś mówi "nikt", to baba tym bardziej będzie.
Tylko, że dzięki Wam zaczęłam trochę wątpić - po co ja w ogóle zaczęłam w to grać?... po raz trzeci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować