Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2007 o 13:36, Sith66 napisał:

> jaką bron mi poradzicie dwuręczna czy jednoręczną??

Dwuręczną. Ma większe obrażenia.

hm niewiem bo sie nią ciężko walczy a z tymi zgnilymi orkami by było ciężko dwuręczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się gra po raz 1, proponuję walkę z bronią, jednoręczną. Jeśli jednak, ktoś już jest wprawiony, przeszedł grę pare razy... ja bym wybrał wtedy dwuręczną i zdobywał exp, aż nauczył bym się władać nią perfekcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 13:43, Bafi Magii napisał:

Jeśli się gra po raz 1, proponuję walkę z bronią, jednoręczną. Jeśli jednak, ktoś już jest
wprawiony, przeszedł grę pare razy... ja bym wybrał wtedy dwuręczną i zdobywał exp, aż nauczył
bym się władać nią perfekcyjnie.

gry to ja nieprzeszedlem ale bylem w 6 rozdziale i było ciężko z orkami, przeszedłęm 1 i 3 gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy oplaca sie nosić szpon beliara ja uważam ze tak ale niewiem jak wy chociaż na tą bron wydaje 40 pkt czy na wyrzszych poziomach sie opłaca nosisć bo teraz mam normalną broń miecz paladyna 120 obrażen ale szpon zadaje 98 chyba cos takiego +chyba 26%na walnięcie piorunem to czy oplaca sie nosisć szpon???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 21:02, Maciek 92 napisał:

czy oplaca sie nosić szpon beliara ja uważam ze tak ale niewiem jak wy chociaż na tą bron wydaje
40 pkt czy na wyrzszych poziomach sie opłaca nosisć bo teraz mam normalną broń miecz paladyna
120 obrażen ale szpon zadaje 98 chyba cos takiego +chyba 26%na walnięcie piorunem to czy oplaca
sie nosisć szpon???????


A czy opłaca się pisać trzy posty pod rząd i nie używać przy tym kropek anie przecinków? Ja uważam że nie.

A co do pytania o szpon to według mnie opłaca się go używać tylko wówczas gdy jesteś magiem i na prawdę nie szczędziłeś PN na manę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 21:05, CR7 napisał:

> czy oplaca sie nosić szpon beliara ja uważam ze tak ale niewiem jak wy chociaż na tą bron
wydaje
> 40 pkt czy na wyrzszych poziomach sie opłaca nosisć bo teraz mam normalną broń miecz paladyna

> 120 obrażen ale szpon zadaje 98 chyba cos takiego +chyba 26%na walnięcie piorunem to
czy oplaca
> sie nosisć szpon???????

A czy opłaca się pisać trzy posty pod rząd i nie używać przy tym kropek anie przecinków? Ja
uważam że nie.

A co do pytania o szpon to według mnie opłaca się go używać tylko wówczas gdy jesteś magiem
i na prawdę nie szczędziłeś PN na manę. ;)

ja raz gralem magiem nim niemozna nosisz chyba miecza tylko runy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2007 o 21:09, Maciek 92 napisał:

ja raz gralem magiem nim niemozna nosisz chyba miecza tylko runy


O tym właśnie mówię. Opłaca się go zmienić w runy które są najpotężniejszymi bodaj w grze, co też objawia się w horrendalnie dużej ilości wymaganej many.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 11:09, Maciek 92 napisał:

Mam pytanie ile dodaje obrażen łza innosa do broni ???


Nie pamiętam ile dodaje, ale broń ma potem 100 obrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 11:30, Wolus1 napisał:

> Mam pytanie ile dodaje obrażen łza innosa do broni ???

Nie pamiętam ile dodaje, ale broń ma potem 100 obrażeń.

nieee jak kupuje bron jednoręczna magiczną u harada to ma ona 100 obrazen jak poświęce za 5000tyś zł to daje mi 20 obrazen to będe mil bez łzy z poswieceniem 120 obrazen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 11:34, Maciek 92 napisał:

> > Mam pytanie ile dodaje obrażen łza innosa do broni ???
>
> Nie pamiętam ile dodaje, ale broń ma potem 100 obrażeń.
nieee jak kupuje bron jednoręczna magiczną u harada to ma ona 100 obrazen jak poświęce za 5000tyś
zł to daje mi 20 obrazen to będe mil bez łzy z poswieceniem 120 obrazen


Eee... Może tak jest tylko w NK, a w GII jest inaczej. Tak napisałem bo ostatnio przeszedłem sobie gothic''a bez dodatku żeby zobaczyć jaki jest i myślałem że w obu wersjach jest tak samo. Przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie bo mam strone z zadaniami i dowiedzilem sie tyle co z dziennika jest takie zadanie"zgóba w ciemnościach"czy cos takiego mam odnaleść ciało sengarata przy palisadach orków ale nigdzie niemoge znaleźć powie mi ktoś??? jak iśc od taranu tego wejscia do zamku gdzie stoi udar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 16:08, Maciek 92 napisał:

mam pytanie bo mam strone z zadaniami i dowiedzilem sie tyle co z dziennika jest takie zadanie"zgóba
w ciemnościach"czy cos takiego mam odnaleść ciało sengarata przy palisadach orków ale nigdzie
niemoge znaleźć powie mi ktoś??? jak iśc od taranu tego wejscia do zamku gdzie stoi udar


Od taranu idziesz w stronę mostu a po przejściu przez most w lewo, tam gdzieś leży ciało Sengarata a przy ciele znajdziesz wszystkie rzeczy które mu wcześniej sprzedałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2007 o 17:18, GringoG3 napisał:

Od taranu idziesz w stronę mostu a po przejściu przez most w lewo, tam gdzieś leży ciało Sengarata
a przy ciele znajdziesz wszystkie rzeczy które mu wcześniej sprzedałeś.

właśnie. Sprzedaj sengratowi różne rzeczy a potem jak będzie martwy weź je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować