Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2007 o 14:40, Ecko09 napisał:

Zna ktoś kod na pazury dowódcy zębaczy z GD? Bo ja już tego questa dostac nie będe mógł(zębacza
nie ma), a zadanie musze wykonać.


nie olewac mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 17:14, Ecko09 napisał:

nie olewac mnie


Spokojnie jak ktoś będzie znał odpowiedź to ją tu napisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 17:31, Lukullus napisał:

Czy zabić Hosz-Paka??? Bo on chyba będzie przez kogoś poszukiwany później a teraz Orik (czy
jakoś tak) chce bym go zaciukał.

Tak zabij go nic złego sie nie stanie więc wykonaj polecenia Orika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 17:13, Unser Fuhrer napisał:

Mam taki pomysł : sporządzić mapę GD, Khorinis i Jarkendaru(?) i poprosić modka żeby je dodał
w przypiętym poście ;]

Nie rozumiem... Chodzi Ci o to aby zaznaczyć na mapach najważniejsze przedmioty i postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 17:39, Igor FCBayern napisał:

> Mam taki pomysł : sporządzić mapę GD, Khorinis i Jarkendaru(?) i poprosić modka żeby je
dodał
> w przypiętym poście ;]
Nie rozumiem... Chodzi Ci o to aby zaznaczyć na mapach najważniejsze przedmioty i postaci?

takie mapy już są... wystarczy w Holly Googlu wpisać gothic i na paru stronkach są mapy z pozaznaczanymi jaskiniami, ludźmi, misjami etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 17:45, Lukullus napisał:

> > Mam taki pomysł : sporządzić mapę GD, Khorinis i Jarkendaru(?) i poprosić modka żeby
je
> dodał
> > w przypiętym poście ;]
> Nie rozumiem... Chodzi Ci o to aby zaznaczyć na mapach najważniejsze przedmioty i postaci?
takie mapy już są... wystarczy w Holly Googlu wpisać gothic i na paru stronkach są mapy z pozaznaczanymi
jaskiniami, ludźmi, misjami etc...


Google.pl nie boli wystarczy wpisac Gothic i wyskoczy ci multum fanowski stron i tam jest wszystko opisane:mapy.misje,bronie,NPC,kazda jaskinia,wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 20:18, mateusz.1994. napisał:

czy to prawda że w G2 NK jest gdzieś jakiś samochód?

Tak, jest. W Jarkendarze, w wąwozie. Oczywiście jeździć nie można, to tylko wrak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 20:18, mateusz.1994. napisał:

czy to prawda że w G2 NK jest gdzieś jakiś samochód?


Tak w Jarkendarze w kanionie nad biblioteką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 20:19, Luke Shadow napisał:

> czy to prawda że w G2 NK jest gdzieś jakiś samochód?
Tak, jest. W Jarkendarze, w wąwozie. Oczywiście jeździć nie można, to tylko wrak. :)

a jak można się tam dostać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2007 o 20:21, mateusz.1994. napisał:

a jak można się tam dostać??

Niestety nie wiem, ale widziałem kiedyś u kogoś na GSie screeny z tym samochodem.
"Biblioteka - Miejsce, w którym niegdyś pracowali Uczeni. Ta oto budowla znajduje się na końcu kanionu. Na kamiennych pulpitach spisywano najważniejsze wydarzenia z dziejów Jarkendaru. Dojście do biblioteki strzeżone jest przez orki. Jeden z nich ma klucz do zamkniętego pomieszczenia w owej budowli. W tym miejscu Quarhodron uknuł spisek przeciwko swojemu synowi. Z oddali można ujrzeć dziwną rzecz, która jest umieszczona nad budowlą. Jeżeli się temu bliżej przyjrzeć, możemy zobaczyć, że to jeden z kilku żartów Panów z Pirania-Bytes. Bowiem tą rzeczą jest wrak samochodu. Przypomina auto zwane „Garbus”. Wewnątrz biblioteki jest bardzo niebezpiecznie."

(Źródło: http://www.gothic.info.pl/index.php?idd=g2nk_lokacje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 20:24, Luke Shadow napisał:


> a jak można się tam dostać??
Niestety nie wiem, ale widziałem kiedyś u kogoś na GSie screeny z tym samochodem.
"Biblioteka - Miejsce, w którym niegdyś pracowali Uczeni. Ta oto budowla znajduje się na końcu
kanionu. Na kamiennych pulpitach spisywano najważniejsze wydarzenia z dziejów Jarkendaru. Dojście
do biblioteki strzeżone jest przez orki. Jeden z nich ma klucz do zamkniętego pomieszczenia
w owej budowli. W tym miejscu Quarhodron uknuł spisek przeciwko swojemu synowi. Z oddali
można ujrzeć dziwną rzecz, która jest umieszczona nad budowlą. Jeżeli się temu bliżej przyjrzeć,
możemy zobaczyć, że to jeden z kilku żartów Panów z Pirania-Bytes. Bowiem tą rzeczą jest wrak
samochodu. Przypomina auto zwane „Garbus”.
Wewnątrz biblioteki jest bardzo
niebezpiecznie."

(Źródło: http://www.gothic.info.pl/index.php?idd=g2nk_lokacje)


dzięki za dokładne informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 17:45, Lukullus napisał:

takie mapy już są... wystarczy w Holly Googlu wpisać gothic i na paru stronkach są mapy z pozaznaczanymi
jaskiniami, ludźmi, misjami etc...

Ja to wiem, ale pytam się Unser Fuhrera czy o to mu właśnie chodziło, bo go nie zrozumiałem...

BTW Gdzie mam rozpocząć śledztwo w sprawie tego zdradzieckiego strażnika z Khorinis (pierwszy akt)? Sprzedaje on broń bandytom z tego co pamiętam. Zupełnie nie wiem z kim o tym gadać. Podobnie jest w sprawie z zaginionymi ludziami... Wszyscy coś tam wiedzą, ale nikt nie potrafi mi powiedzieć czegoś co ruszyłoby sprawę do przodu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2007 o 21:32, Igor FCBayern napisał:


BTW Gdzie mam rozpocząć śledztwo w sprawie tego zdradzieckiego strażnika z Khorinis (pierwszy
akt)? Sprzedaje on broń bandytom z tego co pamiętam. Zupełnie nie wiem z kim o tym gadać. Podobnie
jest w sprawie z zaginionymi ludziami... Wszyscy coś tam wiedzą, ale nikt nie potrafi mi powiedzieć
czegoś co ruszyłoby sprawę do przodu... :/


Z tym strażnikiem to ci Vatras zlecił ? Jesli tak to jest to kupiec Fernando.
A co do zaginionych.....Od rybaka Williama w porcie dowiesz sie czegos ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 21:37, WIkitory napisał:

Z tym strażnikiem to ci Vatras zlecił ? Jesli tak to jest to kupiec Fernando.

Nie pamiętam czy to był Vatras... W każdym razie strażnik pilnujący (i sprzedający na lewo - można go jakoś wkopać?) skrzyń paladynów w porcie jest odpowiedzialny za tą sprawę. Mu również możemy informować o postępach w śledztwie.

Dnia 01.11.2007 o 21:37, WIkitory napisał:

A co do zaginionych.....Od rybaka Williama w porcie dowiesz sie czegos ciekawego :)

Rybak William to właśnie jeden z zaginionych. Jego przyjaciel (nie pamiętam imienia) też rybak, mówi o jakimś spotkaniu Williama z bandytami na wyspie... Teraz muszę tam popłynąć, tak? Muszę się jeszcze trochę podszkolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: Gdzie znajde tego ducha, od ktorego sie dowiem, jak otworzyc te drzwi w swiatyni Adanosa, gdzie sie schowal Kruk? Pytalem jush maga gdzie ja znajde, ale " na zachodzie" nie mowi mi zbyt wiele ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 22:25, Igor FCBayern napisał:

> Z tym strażnikiem to ci Vatras zlecił ? Jesli tak to jest to kupiec Fernando.
Nie pamiętam czy to był Vatras... W każdym razie strażnik pilnujący (i sprzedający na lewo
- można go jakoś wkopać?) skrzyń paladynów w porcie jest odpowiedzialny za tą sprawę. Mu również
możemy informować o postępach w śledztwie.
> A co do zaginionych.....Od rybaka Williama w porcie dowiesz sie czegos ciekawego :)
Rybak William to właśnie jeden z zaginionych. Jego przyjaciel (nie pamiętam imienia) też rybak,
mówi o jakimś spotkaniu Williama z bandytami na wyspie... Teraz muszę tam popłynąć, tak? Muszę
się jeszcze trochę podszkolić.

Kiedy jestes w porcie, to skocz do wody i poplyn w prawo, az doplyniesz do plaży. Tam znajdziesz cos, co ruszy śledztwo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 22:36, QbaRy napisał:

Mam takie pytanie: Gdzie znajde tego ducha, od ktorego sie dowiem, jak otworzyc te drzwi w
swiatyni Adanosa, gdzie sie schowal Kruk?


Grób Quachodroma znajduje się w zaznaczonym miejscu:

20071101224048

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować