Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2006 o 19:01, paweusz napisał:

> pytanko male co dostaje sie od udara wzamian za pierscien straznika z kopalni fajetha?

eee... Doświadczenie ?

tylko no trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh ten Gothic 2 + dodtake na początku(grłąem magiem ognia) był tak trudny że starch ale pomtem 4 rozdzila i maskara potęga run wiecznie zywa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 07:07, Hopeless napisał:

Który poziom? :] I jak ci idzie z orkami?


ehh w 4 rozdziale mailem 21 bodajze a z orkami radzilem sobie neizle:D duza kula ognia przywoałanie szkieleta i demona robiły swoje:D a jak to nie wystarczało to wlaczyłem moim 1h mieczem :D - orkową zgubą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 15:25, Łukasz.G napisał:

ehh w 4 rozdziale mailem 21 bodajze /../


O żesz... Ja teraz jestem w IV rozdziale, zabiłam dotąd dwa smoki, a mam poziom 38......Chyba przesadziłam z rozwijaniem postaci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 15:29, Epiphany napisał:

> ehh w 4 rozdziale mailem 21 bodajze /../

O żesz... Ja teraz jestem w IV rozdziale, zabiłam dotąd dwa smoki, a mam poziom 38......Chyba
przesadziłam z rozwijaniem postaci ;)


Ja kończą gre mam 42 lvl :D

Prawdziwy maniak z Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 15:29, Epiphany napisał:

> ehh w 4 rozdziale mailem 21 bodajze /../

O żesz... Ja teraz jestem w IV rozdziale, zabiłam dotąd dwa smoki, a mam poziom 38......Chyba
przesadziłam z rozwijaniem postaci ;)

Ja jak byłem w IV rozdziale to miałem poziom 32 i byłem paladynem więc nie przesadziłeś z rozwijaniem postaci bowiem przyda ci się to wpóźniejszych dwóch ostatnich rozdziałach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram magiem ognia, ale nie wiem skąd mam wziąść kamienie runiczne, bo bez nich przecież nie da się stworzyć runy. Skąd mam je wziąść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 17:07, capral napisał:

Ja gram magiem ognia, ale nie wiem skąd mam wziąść kamienie runiczne, bo bez nich przecież
nie da się stworzyć runy. Skąd mam je wziąść?

Kupić u Goraxa, Cronosa (jesli masz NK)
Dostaniesz takze po jednym od fernanda i Luthera za wykonanie zadan
Milten da Ci kamien gdy wejdziesz do zamku w górniczej dolinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no taaak nie robilem questow nic nie wybilem wsyztkiego a nadotek pomylilem save z gothicem zwyklym...

w NK mailem wtedy 29 lvl po questach zostalo mi do wybicia w dolinie nowej stworki wysztkie i.... w 5 rozdziale dostalem rune deszcz ognia:D:D zabojcze:D:D wybilem tym 3/4 gorniczej doliny:D:D potem jak konyczlem w dworku mailem 42 lvl (oczywscie wszyko spopielone:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 17:18, B. Riv napisał:

czy ktos wie gdzie znajduje sie skrzynia Dextera do której znajdujemy klucz przy jego ciele?

Spróbuj przeszukać wszystkie budynki w obozie Dextera. Skrzynia powinna gdzieś tam być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 15:29, Epiphany napisał:

> ehh w 4 rozdziale mailem 21 bodajze /../

O żesz... Ja teraz jestem w IV rozdziale, zabiłam dotąd dwa smoki, a mam poziom 38......Chyba
przesadziłam z rozwijaniem postaci ;)

Jak sie wytnie wszystkie orki wokoł zamku to można mieć nawet 40level po zabiciu gadow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 18:14, Darkstar181 napisał:

Jak sie wytnie wszystkie orki wokoł zamku to można mieć nawet 40level po zabiciu gadow:)


Zdaje sie, że będę miała poziom 40 przed wybiciem gadów ;)
Przyznam, że w III rozdziale z ogromnym samozaparciem wybiłam jakieś 3/5 orków w Górniczej Dolinie ;)

A wszystko dlatego, że jako osoba wychowana na erpegach starego typu w rodzaju Fallouta i Baldur''s Gate jestem "manualnie sprawna inaczej" i opanowanie nawet prostego combosa sprawia mi trudność ;) Muszę nadrabiać braki rozwijając postać do wyższych poziomów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 18:39, Epiphany napisał:

jestem "manualnie sprawna inaczej" i opanowanie nawet prostego combosa sprawia mi trudność ;)

No cóż, jedynym combosem jaki stosuję w Gothicach jest lewo-prawo-lewo-prawo-itd... :D
Nie przeszkodziło mi to kilkukrotnie przejść każdą z części. Muszę przyznać, że pod tym względem Piranie stworzyły grę dla mnie doskonałą :)
Ale ostanio zacząłem biegać dookoła przeciwników :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 18:53, walgierz napisał:

No cóż, jedynym combosem jaki stosuję w Gothicach jest lewo-prawo-lewo-prawo-itd... :D


Ja stosuję trochę inny: PPM-LPM PPM-LPM PPM-LMP. Podobno macham przy tym nogą, aby utrzymać właściwy rytm ;)

Dnia 07.03.2006 o 18:53, walgierz napisał:

Ale ostanio zacząłem biegać dookoła przeciwników :]


Ja ostatnio odkryłam, że gdy uciekam nie prosto, lecz zygzakiem, to nikt juz nie moze mnie dopędzić. Byłam wniebowzięta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować