Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2006 o 18:57, Epiphany napisał:

> /.../ > Ja ostatnio odkryłam, że gdy uciekam nie prosto, lecz zygzakiem, to nikt juz nie moze mnie
dopędzić. Byłam wniebowzięta ;)

No popatrz, tyle razy grałem i na to nie wpadłem. Teraz to za późno, bo została mi tylko resztka Dworu Irdorath, ale może zacznę od początku to ten sposób jeszcze się przyda... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 23:56, KrzysztofMarek napisał:

No popatrz, tyle razy grałem i na to nie wpadłem.

Ja też na to sama nie wpadłam - mój miły zdradził mi ten tips, nie mogąc patrzeć, jak orki mnie rąbią po nogach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2006 o 09:37, Epiphany napisał:

> > Ja też na to sama nie wpadłam - mój miły zdradził mi ten tips, nie mogąc patrzeć, jak orki
mnie rąbią po nogach ;)


jak uciekasz zygzakiem to zawsze miej wyciągnięty miesz, to wtedy postać szybciej skręca (Hmmm... robi uniki!?)
Oczywiście tylko wtedy gdy niema jakiegoś wroga przed tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 09:37, Epiphany napisał:

> /.../> Ja też na to sama nie wpadłam - /.../

Gdyby jeszcze ktoś wpadł na pomysł, jak uciec przed samonaprowadzjącymi pociskami orkowych szamanów, może bieganie naokoło drzewa by pomogło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 23:15, Hopeless napisał:

Całkiem milusi obrazek, B. Riv. Gratuluję oryginalnego pomysłu...

wielkie dzięki moze później zrobię inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Próbował ktoś uciec przed Wargiem albo Smoczym Zębaczem mi się tylko raz udało i to bez elikiru szybkości ;)
dodam jeszcze że obydwaj mnie gonili w Górniczej Dolinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 11:07, cybek21 napisał:


Próbował ktoś uciec przed Wargiem albo Smoczym Zębaczem mi się tylko raz udało i to bez elikiru
szybkości ;)
dodam jeszcze że obydwaj mnie gonili w Górniczej Dolinie.



Przecież to proste. Nie widze w tym nic niezwykłego. Nie raz uciekałem przed danymi stworami i prawie zawse mi sie udawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 11:10, cybek21 napisał:


Taaa z całą pewnością w szczególności uciekając w prostej lini ;)



Wystarczy skakać podczas gdy goni cie jakiś stwór. To wystarczy. Lecisz-skaczesz to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mialem lepszy wyczyn ucieklem przed 2orkami-wojami i elitą a potem ich zabiłem a oni mnie nawet nie drasneli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2006 o 11:12, Khalid. napisał:

Wystarczy skakać podczas gdy goni cie jakiś stwór. To wystarczy. Lecisz-skaczesz to wszystko.


Kiedys próbowałem ale tylko w momencie gdy się do mnie zbliżyli i chcieli zaatakować. Spróbuje zobacze.
Ale wydawałoby się że skacząc tylko spowalniamy nasze ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2006 o 10:38, KrzysztofMarek napisał:

Gdyby jeszcze ktoś wpadł na pomysł, jak uciec przed samonaprowadzjącymi pociskami orkowych
szamanów, może bieganie naokoło drzewa by pomogło?

Poprostu stuj w miejscu... jak ten pocisk jest już bardzo blisko ciebie zrub unik w prawo lub lewo (bokiem) i kula cię minie. Zawsze tak robie i na jakieś 10 pocisków tylko jeden mnie trafia, lub żaden to zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 11:19, gigio napisał:

/.../. Zawsze tak robie i na jakieś 10 pocisków tylko jeden mnie trafia,
lub żaden to zależy...

Aaaa, znaczy się robię unik za wcześnie... ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Grób Lotara znajduje się w paru miejscach (!!!) - oprócz tego m.in. w jaskini w kotlince Lestera. Z tamtym miejscem związana jest także ciekawa historia, której dotąd nie udało mi sie wyjaśnić (może ktoś mnie oświeci):
Otóż, po zabraniu opartego o nagrobek miecza, kiedy wyjdziemy na zewnątrz, spotkamy... jaszczura. Będzie on ledwo żywy albo martwy, zawsze w tym samym miejscu parę metrów od wyjścia... Może to po prostu taki ,,smaczek" albo głos zza grobu? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 16:11, Hopeless napisał:

Hmm... Grób Lotara znajduje się w paru miejscach (!!!) - oprócz tego m.in. w jaskini w kotlince
Lestera. Z tamtym miejscem związana jest także ciekawa historia, której dotąd nie udało mi
sie wyjaśnić (może ktoś mnie oświeci):
Otóż, po zabraniu opartego o nagrobek miecza, kiedy wyjdziemy na zewnątrz, spotkamy... jaszczura.
Będzie on ledwo żywy albo martwy, zawsze w tym samym miejscu parę metrów od wyjścia... Może
to po prostu taki ,,smaczek" albo głos zza grobu? :]

taa a mnie tam nie bylo. dzisiaj smutnie bo zapis sie nie chcial wczytac musialem zaczynac od przeleczy na razie podbijam poziom tera kilka pytan
--->Hopeless; a jaki to jest miecz?
w poblizu obozu dextera jest jaskinia z zombiakami i truposzami nie doszlem do konca ale moze ktos wie co tam jest? wchodzi sie przez drzwi to czyba jakas zapuszczona kopalnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować