Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Ja miałem 96% to poszedłem do Lutero po książkę i dała mi 101% :]. Kiedyś w G2 jak miałem 100% broni to zamiast białej smugi przy machaniu miałem czerwoną. Ale to chyba jakiś bug. Fajnie to wyglądało ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 19:36, Samurajs napisał:

> lub widząc szarzujacego na ciebie czarnego trolla rozpykasz go jednym celnym czarem....
Trochę przesadziłeś.

Da się :) Np. tchnieniem śmierci.
---
Mam pytanie. Nie wiem czy to bug, czy co (wcześniej nigdy tak nie miałem), ale kiedy spotykam się z Magami Wody po raz pierwszy, ale Lares oddał już swój ornament (a ja z nim wcześniej nie poszedłem do Magów Wody, żeby wręczyć go osobiście) nie mam możliwości podjęcia się questa polegającego na znalezieniu pozostałych ornamentów (u Nefariusa). Nie mogę nawet wręczyć Saturasowi przesyłki od Vatrasa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 22:01, Bimbermistrz napisał:

> > lub widząc szarzujacego na ciebie czarnego trolla rozpykasz go jednym celnym czarem....

> Trochę przesadziłeś.
Da się :) Np. tchnieniem śmierci.
---
Mam pytanie. Nie wiem czy to bug, czy co (wcześniej nigdy tak nie miałem), ale kiedy spotykam
się z Magami Wody po raz pierwszy, ale Lares oddał już swój ornament (a ja z nim wcześniej
nie poszedłem do Magów Wody, żeby wręczyć go osobiście) nie mam możliwości podjęcia się questa
polegającego na znalezieniu pozostałych ornamentów (u Nefariusa). Nie mogę nawet wręczyć Saturasowi
przesyłki od Vatrasa :(


Co do tej przesyłki to Saturasowi będzie mozna dac ją później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy jestem w koloni karnej jakims cudem za 20 podejsciem udalo mi sie dostac do zamkuu ale z wyjsciem troche gorzej... jaki jest dobry sposob aby szybko z niego sie wydostac i do niego potem wrocic jezeli jakas mikstura na szybkie bieganie to gdzie ja moge w tym zamku w koloni dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz też spróbować zmienić się w wilka, warga lub orkowego psa - dzięki temu będziesz mógł nie niepokojony przez orków biegać po całej Górniczej Dolinie. Ale ludzie bić już będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 02:06, Ecko09 napisał:

Co do tej przesyłki to Saturasowi będzie mozna dac ją później.

Niby tak, o ile w ogóle dostanę się do Jarkendaru :/ Bo Nefarius nie chce ze mną pogadać nawet kiedy mam przy sobie część ornamentu. Nie wiem, czy ma to coś wspólnego z zadaniem "Handlarz bronią dla bandytów", które trzeba być może najpierw rozwiązać. Ale wtedy nie będę mógł wypełnić questa "Sprawa Fernanda" :/
No i podczas rozmowy z Laresem nie ma opcji pójścia z nim do Magów Wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 08:35, Davidskrk napisał:

Gdy jestem w koloni karnej jakims cudem za 20 podejsciem udalo mi sie dostac do zamkuu ale
z wyjsciem troche gorzej... jaki jest dobry sposob aby szybko z niego sie wydostac i do niego
potem wrocic jezeli jakas mikstura na szybkie bieganie to gdzie ja moge w tym zamku w koloni
dostac?

Moja taktyka na początkowym etapie gry polega na bieganiu zygzakiem. Gdy jakiś ork Cię dogania to szansa, że trafi w twoją postać znacznie spada. Ponadto czytałem kiedyś o bugu, który polega na tym, że gdy biegamy zygzakiem to orkowie szybko dają sobie z nami spokój i kończą pościg... Czasem działa, czasem nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 08:35, Davidskrk napisał:

Gdy jestem w koloni karnej jakims cudem za 20 podejsciem udalo mi sie dostac do zamkuu ale
z wyjsciem troche gorzej... jaki jest dobry sposob aby szybko z niego sie wydostac i do niego
potem wrocic

Zębate ziele spokojnie wystarczy, by dostać się do taranu. W dodatku stojąc na taranie orkowie dają nam spokój i można bezkarnie wybić ich z kuszy lub czarami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie rozwiązałem mój problem, choć bez cheatów się nie dało :/ Musiałem wpisać kod na ornament Vatrasa - wtedy Magowie Wody stali się bardziej rozmowni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z płynnością w Gothic II Noc Kruka, na sprzęcie podanym w podpisie powinienem (tak mi się wydaje) spokojnie grać na full, a jestem zmuszony ograniczyć widzenie do 160 % :/ Ma ktoś na to jakąś radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 14:08, RebeliaMuppet napisał:

Mam takie pytanie.Czy grając strażnikiem miejskim opłaca się inwestować PN w kusze?


Oczywiście, że opłaca przecież kusze są lepsze od łuków ;)
Inwestuj bez zastanowienia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram poprzednika. Dodam jeszcze, że w NK broń dystansowa jest szczególnie skuteczna na potwory i - zwłaszcza - smoki. Mając dobrą kuszę i skilla w niej, ładowałem w smoka-ożywieńca z taką prędkością, że biedaczek nie zaatakował mnie chyba ani razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 14:08, RebeliaMuppet napisał:

Mam takie pytanie.Czy grając strażnikiem miejskim opłaca się inwestować PN w kusze?

Łuki są szybsze więc lepiej w nie inwestować. Swą szybkościa nadrabiają obrażania kuszy które i tak sa niewiele większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 15:20, maciek.mucha napisał:

Łuki są szybsze więc lepiej w nie inwestować. Swą szybkościa nadrabiają obrażania kuszy które
i tak sa niewiele większe.


Mimo wszystko kusze są praktyczniejsze i mniejsze od łuków w dodatku strzelania z kuszy można nauczyć się w koszarach a łuku już nie. Więc popieram kusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 15:24, wdowiakm napisał:

> Łuki są szybsze więc lepiej w nie inwestować. Swą szybkościa nadrabiają obrażania kuszy
które
> i tak sa niewiele większe.

Mimo wszystko kusze są praktyczniejsze i mniejsze od łuków w dodatku strzelania z kuszy można
nauczyć się w koszarach a łuku już nie. Więc popieram kusze.

Ja i tak wole łuki, masz racje są większe, a o ile bardziej poręczniejsze, i wogóle postać wygląda o wiele ładniej z łukiem na plecach. Zostaje przy łukach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2007 o 15:26, maciek.mucha napisał:

Ja i tak wole łuki, masz racje są większe, a o ile bardziej poręczniejsze, i wogóle postać
wygląda o wiele ładniej z łukiem na plecach. Zostaje przy łukach

To zależy, najemnik dobrze wygląda z łukiem, ale taki strażnik, łowca smoków czy paladyn wg. mnie wygląda głupio z łukiem na plecach :) Łuk jest dobry, ale w początkowych rozdziałach.
Tak przy okazji, ma ktoś pomysł na rozwiązanie mojego problemu z działaniem G2: Noc Kruka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 15:31, Szperacz Robson napisał:

Tak przy okazji, ma ktoś pomysł na rozwiązanie mojego problemu z działaniem G2: Noc Kruka?


Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej i może najnowszego DirectX może to pomoże pewny nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować