Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2007 o 15:35, wdowiakm napisał:

Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej i może najnowszego DirectX może to pomoże
pewny nie jestem.

Mam najnowsze :) Może to wina procesora? On tu jest najsłabszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 15:31, Szperacz Robson napisał:


> Ja i tak wole łuki, masz racje są większe, a o ile bardziej poręczniejsze, i wogóle postać

> wygląda o wiele ładniej z łukiem na plecach. Zostaje przy łukach
To zależy, najemnik dobrze wygląda z łukiem, ale taki strażnik, łowca smoków czy paladyn wg.
mnie wygląda głupio z łukiem na plecach :) Łuk jest dobry, ale w początkowych rozdziałach.

Tak przy okazji, ma ktoś pomysł na rozwiązanie mojego problemu z działaniem G2: Noc Kruka?

I tak wole łuki, dla mnie są lepsze i poręczniejsze. Jak masz ciężką kusze to bezi najpierw klęka później laduje i dopiero szczela. W tym czasie ork zdąży już do ciebie podbiec, albo inny przeciwnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2007 o 15:37, maciek.mucha napisał:

I tak wole łuki, dla mnie są lepsze i poręczniejsze. Jak masz ciężką kusze to bezi najpierw
klęka później laduje i dopiero szczela. W tym czasie ork zdąży już do ciebie podbiec, albo
inny przeciwnik.

Bullshit. Klęka dopiero jak masz rozwiniętą umiejętność strzelania z kuszy. Są wolniejsze, to prawda, ale nie aż tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 15:37, Szperacz Robson napisał:

Mam najnowsze :) Może to wina procesora? On tu jest najsłabszy.


Nie bo na tę grę jest dobry ogólnie Gothic 2 Noc Kruka wymaga mniejszego procka więc to nie przyczyna. A jaki masz dysk twardy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 15:40, Szperacz Robson napisał:


> I tak wole łuki, dla mnie są lepsze i poręczniejsze. Jak masz ciężką kusze to bezi najpierw

> klęka później laduje i dopiero szczela. W tym czasie ork zdąży już do ciebie podbiec,
albo
> inny przeciwnik.
Bullshit. Klęka dopiero jak masz rozwiniętą umiejętność strzelania z kuszy. Są wolniejsze,
to prawda, ale nie aż tak :)

Niezgodze się, ale każdemu gra sie lepiej na swój sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem zadanie odszukanie 3 fragmentów ornamentu mapa doprowadziła mnie do kręgu w którym są 3 przyciski kiedy je wcisnąłem pojawił sie wpis do dziennika i trzęsienie ziemi ale fragment ornamentu już nie może mi ktoś powiedzieć gdzie on jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 16:10, RebeliaMuppet napisał:

Dostałem zadanie odszukanie 3 fragmentów ornamentu mapa doprowadziła mnie do kręgu w którym
są 3 przyciski kiedy je wcisnąłem pojawił sie wpis do dziennika i trzęsienie ziemi ale fragment
ornamentu już nie może mi ktoś powiedzieć gdzie on jest.


To na farmie Lobarta? Pogadaj z Cavalornem i idź do Lorda Hagena z nim też pogadaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 16:10, RebeliaMuppet napisał:

Dostałem zadanie odszukanie 3 fragmentów ornamentu mapa doprowadziła mnie do kręgu w którym
są 3 przyciski kiedy je wcisnąłem pojawił sie wpis do dziennika i trzęsienie ziemi ale fragment
ornamentu już nie może mi ktoś powiedzieć gdzie on jest.

Dwa mają kamienni strażnicy w kamiennych kręgach, a trzeci ma Lord Hagen który zabrał go ze soba po tym jak jego ludzie zabili kamiennego strażnika z farmy Lobarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 15:40, wdowiakm napisał:

> Mam najnowsze :) Może to wina procesora? On tu jest najsłabszy.

Nie bo na tę grę jest dobry ogólnie Gothic 2 Noc Kruka wymaga mniejszego procka więc to nie
przyczyna. A jaki masz dysk twardy?

SAMSUNG SP0802N 7200 RPM 80 GB ATA 133

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 17:01, Net.com napisał:

gdzie znajde tego Mordragha ktorego kazal mi zabic sedzia?

Stoi on wraz z jednym ze swoich towarzyszy na farmie Onara. Tuż przy Cordzie, który ćwiczy na małej polance przy pastwisku.
Edit:
W okolice Xardasa prowadzi pierwszy trop. Tam dowiesz się, że może on być w karczmie "Pod Martwą Harpią" jednak spotkasz tam tylko dwóch uciekinierów. Od jednego z nich dowiesz się, że znajduje się on właśnie na farmie Onara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Były dwie bandy bandytów, ale grałem na tyle dawno, że nie pamiętam która była która.
Jedna jest właśnie na farmie Onara, a druga, w jaskini niedaleko wieży Xardasa (tam gdzie w poprzednich rozdziałach byli bandyci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak najpierw idź tam gdzie zagadał cię bandyta i chciał cię w pułapkę zaprowadzić. Przed farmą Lobarta.
Potem skieruje cię do tawerny i w niej znajdziesz 2 grupę. A tamci z kolei skierują cię na farme onara. Morgahard jest tam gdzie ćwiczy sobie Cord.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 17:10, Szperacz Robson napisał:

SAMSUNG SP0802N 7200 RPM 80 GB ATA 133


To wina oprogramowanie nie sprzętu. Może zainstaluj starsze sterowniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam następne pytanie.Gram strażnikiem czy opłaca mi się kupować lepszą zbroje strażnika w zamku w górniczej dolinie?Bo nie wiem jak długo muszę jeszcze grać żeby zostać paladynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi kolega mówiłe że jak był strażnikiem i nie kupił ciężkiej zbroi to "wszyscy zaczeli mu zlecać jakieś zadania i klops".
Ale gdyby to była nie prawda to nie opłaca się kupować bo zaraz potem jak wracasz do Khorinis, rozwiązujesz sprawę kowala Beneta i już możesz zostać paladynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować