Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2006 o 11:07, cybek21 napisał:

Próbował ktoś uciec przed Wargiem albo Smoczym Zębaczem mi się tylko raz udało i to bez elikiru
szybkości ;) dodam jeszcze że obydwaj mnie gonili w Górniczej Dolinie.


przed wargiem uciec to nie problem, gorzej jest ze smoczym zębaczem, on jak się uczepi to ciężko gada zgubić, kiedyś jak mnie gonił to odbiegłem daleko od niego ( z minutę ponad biegłem) i myślałem że go zgubiłem, ale okazało się że gad nadal za mną goni :/ i znowu mu musiałem uciekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem straznikiem miejskim i musze zrobic zadanie z paczka ziela. bylem w gospodzie i cos tam gosc powiedzial. bylem u najemnikow u ciphera, bo on mial ziele. i nic co mam zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i gdzie moge kupic pas, co daje sile. jak gralem najemnikiem to nie wiem skad wzialem, a teraz by sie przydal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś porady ? Muszę zebrać relikty, jestem magiem . Nie daję rady potworom strzegącym reliktów, szczególnie orkom . Mam 80 many , 2 krąg ( puki co maksymalny w tym rozdziale ) , i moja najlepsza runa to Kula Ognia i przywołanie wilka . Kula Ognia zabiera 15 many, zabiera 1/5 , 1/6 życia dla Orka . Ich jest tam z 10 ( tzn obok każdego reliktu ) . Bez nich nie dostanę się do tych sal Adanosa : Błagam pomóżcie, bo twórcy umieścili wszędzie te orki jakby pokonanie takiej grupy nie było żadnym problemem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 20:50, lis899 napisał:

jestem straznikiem miejskim i musze zrobic zadanie z paczka ziela. bylem w gospodzie i cos
tam gosc powiedzial. bylem u najemnikow u ciphera, bo on mial ziele. i nic co mam zrobic??

Najprościej metodą "na chama": idź do magazynu portowego, na schodach gość do ciebie zagada, będzie chciał Cię wyrzucić a w końcu Cię zaatakuje. Ty go zabijesz, przy zwłokach znajdziesz klucz, którym otworzysz kufer a w kufrze jest ziele. Ziele odnieś Ciferowi, Andre powiesz, że wrzuciłeś do basenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 21:13, WorldWar3PL napisał:

Macie jakieś porady ? Muszę zebrać relikty, jestem magiem . Nie daję rady potworom strzegącym
reliktów, szczególnie orkom . Mam 80 many , 2 krąg ( puki co maksymalny w tym rozdziale ) ,
i moja najlepsza runa to Kula Ognia i przywołanie wilka . Kula Ognia zabiera 15 many, zabiera
1/5 , 1/6 życia dla Orka . Ich jest tam z 10 ( tzn obok każdego reliktu ) . Bez nich nie dostanę
się do tych sal Adanosa : Błagam pomóżcie, bo twórcy umieścili wszędzie te orki jakby pokonanie
takiej grupy nie było żadnym problemem !

trzeba bylo isc tam w 3 rozdziale. przynajmniej bedziesz mial bryle lodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 21:57, WorldWar3PL napisał:

TO WY zakończyliście wątek Nocy Kruka dopiero w trzecim rozdziale ?! :D

Nie, w drugim, ale ja nie grałem magiem...
A na Farmie Onara, nie wiem jakim cudem, kupiłem Smoczy Łuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 16:21, B. Riv napisał:

--->Hopeless; a jaki to jest miecz?


Hmm... Któreś z tych g****wien, z których nie skorzystamy w życiu, gdyż mają wymagania siły wyższe, niż obrażenia - zanim dojdziemy do tej siły w NK, już dawno dysponować będziemy co najmniej dwukrotnie lepszymi ostrzami... A to ,,coś" to, o ile dobrze pamiętam, jest ,,Zardzewiały miecz".

Dnia 08.03.2006 o 16:21, B. Riv napisał:

w poblizu obozu dextera jest jaskinia z zombiakami i truposzami nie doszlem do konca ale moze
ktos wie co tam jest? wchodzi sie przez drzwi to czyba jakas zapuszczona kopalnia


Hmm... Z zombiakami? Nie mam pojęcia... Z jaskiń w pobliżu przybytku Dextera kojarzę tylko tę kopalnię z paroma pełzaczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To macie jakieś porady ? Jestem w II rozdziale, jestem magiem, najlepsze runy to Kula Ognia i przywołanie wilka . Muszę zdobyć te relikty dla Saturasa , żeby wejść do świątyni ADANOSA i do tamtych jakichś komnat ;) Więc : Macie jakieś porady ? Bo te wszystkie orki, zębacze i inne potworki które bronią dostępu do reliktów są dla mnie za trudne :|

P.s. : Najlepsza zbroja to zbroja strażników kruka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 09:03, WorldWar3PL napisał:

To macie jakieś porady ? Jestem w II rozdziale, jestem magiem, najlepsze runy to Kula Ognia
i przywołanie wilka . Muszę zdobyć te relikty dla Saturasa , żeby wejść do świątyni ADANOSA
i do tamtych jakichś komnat ;) Więc : Macie jakieś porady ? Bo te wszystkie orki, zębacze i
inne potworki które bronią dostępu do reliktów są dla mnie za trudne :|

P.s. : Najlepsza zbroja to zbroja strażników kruka .

Ja nawet będąc magiem dałem sobię trochę w broń jednoręczną-wyciągałem orków i powoli ich wycinałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 22:09, KrzysztofMarek napisał:

Nie, w drugim, ale ja nie grałem magiem...
A na Farmie Onara, nie wiem jakim cudem, kupiłem Smoczy Łuk.

I wyciagnales 160 Zr w drugim rozdziale?

Heh, wlasnie przekroczylem 160 Zr... po pokonaniu trzech smokow :-). Zawsze myslalem, ze nazwa luku pochodzi od tego, ze zaczyna sie go uzywac wlasnie w 5-tym rozdziale :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 13:15, Elwro napisał:

> Nie, w drugim, ale ja nie grałem magiem...
> A na Farmie Onara, nie wiem jakim cudem, kupiłem Smoczy Łuk.
I wyciagnales 160 Zr w drugim rozdziale?

Heh, wlasnie przekroczylem 160 Zr... po pokonaniu trzech smokow :-). Zawsze myslalem, ze nazwa
l

Mozna miec duzo zrecznosci i sily zaoszczedzajac PN ;] Po prostu trzeba miec np miksturke siły +3 wilki
Gdy wilki cie atakuja ty łykasz miksturke ktora dodaje ci pkt sily a miksturka zostaje :] Taki maly bug w grze :P
Znam jeszcze pare ale to puzniej :[]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 13:15, Elwro napisał:

> Nie, w drugim, ale ja nie grałem magiem...
> A na Farmie Onara, nie wiem jakim cudem, kupiłem Smoczy Łuk.
I wyciagnales 160 Zr w drugim rozdziale?

Heh, wlasnie przekroczylem 160 Zr... po pokonaniu trzech smokow :-). Zawsze myslalem, ze nazwa
luku pochodzi od tego, ze zaczyna sie go uzywac wlasnie w 5-tym rozdziale :-).

Nie pamiętam kiedy zdobyłem wymaganą zręczność, ale jako bogobojny przyszły wznawca Innosa, regularnie modliłem się pod kapliczkami i za głupie 100 sztuk złota Innos podnosił mi to siłę, to zręczność, to punkty zdrowia...
W zręczność ładowałem od początku, bo najlepszy na początku miecz mistrzowski jest w Gildii Złodzieji. Na dobrą sprawę, można używać go do końca gry. Goblinie jagody, ze szczawiem królewskim dają chyba ponad 30 zręczności . Tablice zostawiałem na koniec, kiedy awanse stają się trudniejsze (wymagają więcej punktów nauki).
A punkty życia... jak podepnie się butelki pod klawisz, zażywanie mikstur staje się łatwiejsze.
A pieniędzy to miałem a miałem, jako pomocnik kowala nauczyłem się robić dobre miecze i sprzedawałem je nie kupcom, a kowalowi - płacił znacznie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2006 o 13:33, KrzysztofMarek napisał:

A pieniędzy to miałem a miałem, jako pomocnik kowala nauczyłem się robić dobre miecze i sprzedawałem
je nie kupcom, a kowalowi - płacił znacznie więcej.



ja tylko jednego nie kapuje... czy ten kowal uczy tylko tego 1 miecza watrego (50 albo 100 nie pamiętam) czy też innych .. bo wiem że najemników chętni uczy Bennet a w 4 rodzialae też jest kowal w zamku ....więc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 14:51, Łukasz.G napisał:

/.../
ja tylko jednego nie kapuje... czy ten kowal uczy tylko tego 1 miecza watrego (50 albo 100
nie pamiętam) czy też innych .. /.../

Innych też, aż do El Bastardo. Ja jednego do dzisiaj djść nie mogę, nikt mnie nie nauczył robienia miecza z magicznej rudy a zawsze, jak już jestem w zamku, w Górniczej Dolinie, to mogę sobie magiczny miecz zrobić (jak mam rudę). Jest to miecz lepszy niż robi Harald, ale nie mogę go poświęcić, tylko muszę kupic u Haralda miecz do poświęcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2006 o 14:59, KrzysztofMarek napisał:

Innych też, aż do El Bastardo. .../.../ hmm chyba dodali je w NK bo jak podstawke mailem to nic takiego nie bylo:D:D teraz zwykle ylem czeladnikiem Bospera bo kasy mi brakowalo a placil niezle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 15:02, Łukasz.G napisał:

> Innych też, aż do El Bastardo. .../.../ hmm chyba dodali je w NK bo jak podstawke mailem
to nic takiego nie bylo:D:D teraz zwykle ylem czeladnikiem Bospera bo kasy mi brakowalo a placil
niezle:D

Tak całkiem szczerze, to już mi się myli co było w samej podstawce, co w Nocy Kruka, ale dlaczego nie mogę zrobić El Bastardo z magicznej rudy to nie wiem. Bo po podwójnym wyświęceniu, to musiałby mieć, tak na oko, z 250-300 punktów obrażeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować