Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2007 o 23:19, maciek.mucha napisał:

> otoczys byś bariera i mialbys druga górnicza doline tyle że w miniaturce :)
Przynajmniej by żyli i bariera polegala by ze mozna wyjsc ale nie mozna wejsc.

I gdyby orkowie stali blisko mogliby wystrzelać ich z łuków, kusz albo czarami. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 23:26, KrzychoCJ napisał:

> > otoczys byś bariera i mialbys druga górnicza doline tyle że w miniaturce :)
> Przynajmniej by żyli i bariera polegala by ze mozna wyjsc ale nie mozna wejsc.
I gdyby orkowie stali blisko mogliby wystrzelać ich z łuków, kusz albo czarami. :P

Tylko, że bariera obejmowała by obszar, ąz po kaplice gdzi modli sie Isgaroth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam;)

mam problem z gilda zlodziei a dokladnie to z dostaniem sie do niej ;/

gram wg. poradnika i tam pisze ze mam nie wydawac rengaru strazy wiec tqak zrobilem pozniej mam isc do nagura i on ma mi dac jakas prace ale nie dostaje od niego zadnej roboty ;/ pozniej mam isc do jakiegos Brahama na placu targowym ale go tam nie ma ;/ i teraz nie wiem co mam rzobic ;/ nie chce od razu przechodzic do 2 rozdzialu...
zabielm juz tych bandytow obok farmy Akila.pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 23:54, Aikuh napisał:

witam;)

mam problem z gilda zlodziei a dokladnie to z dostaniem sie do niej ;/

gram wg. poradnika i tam pisze ze mam nie wydawac rengaru strazy wiec tqak zrobilem pozniej
mam isc do nagura i on ma mi dac jakas prace ale nie dostaje od niego zadnej roboty ;/ pozniej
mam isc do jakiegos Brahama na placu targowym ale go tam nie ma ;/ i teraz nie wiem co mam
rzobic ;/ nie chce od razu przechodzic do 2 rozdzialu...
zabielm juz tych bandytow obok farmy Akila.pomocy

Masz pięć stoiska na lewo od bramy Sara na prawo od bramy Jora na prawo od Jory Hakon na prawo od Hakona
Zuris i dokładnie obok po prawo od Zurisa jest stoisko Baltrama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 23:58, maciek.mucha napisał:

Masz pięć stoiska na lewo od bramy Sara na prawo od bramy Jora na prawo od Jory Hakon na prawo
od Hakona
Zuris i dokładnie obok po prawo od Zurisa jest stoisko Baltrama.


to jest Baltarm a ja szukam Brahama a z reszta pytalem sie tego Baltarama to on ma tylko opcje pokaz swoje towary nic wiecej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 00:04, Aikuh napisał:

> Masz pięć stoiska na lewo od bramy Sara na prawo od bramy Jora na prawo od Jory Hakon
na prawo
> od Hakona
> Zuris i dokładnie obok po prawo od Zurisa jest stoisko Baltrama.

to jest Baltarm a ja szukam Brahama a z reszta pytalem sie tego Baltarama to on ma tylko opcje
pokaz swoje towary nic wiecej;/

Aha soory źle przeczytałem. To jak stoisz naprzeciw karczmy Kadrifa idź w lewo i w takim wgłębieniu po prawej stronie jest jego chata. Przeważnie siedzi na ławce przed domem, ale może być też w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 00:08, maciek.mucha napisał:

> > Masz pięć stoiska na lewo od bramy Sara na prawo od bramy Jora na prawo od Jory Hakon

> na prawo
> > od Hakona
> > Zuris i dokładnie obok po prawo od Zurisa jest stoisko Baltrama.
>
> to jest Baltarm a ja szukam Brahama a z reszta pytalem sie tego Baltarama to on ma tylko
opcje
> pokaz swoje towary nic wiecej;/
Aha soory źle przeczytałem. To jak stoisz naprzeciw karczmy Kadrifa idź w lewo i w takim wgłębieniu
po prawej stronie jest jego chata. Przeważnie siedzi na ławce przed domem, ale może być też


To jest Brahim. A ja potrzebuje BRAHAMA!

Dnia 25.12.2007 o 00:08, maciek.mucha napisał:

w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Gothica 2 NK na innym kompie i chciałbym dalej kontynuować moją przygodę od ostatniego save''a jeszcze z poprzedniego PC. Gdzie znajdują sie wszystkie zapisane gry, bo w katalogu ''save'' nie ma dosłownie nic...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 02:08, mlynar911 napisał:

A właśnie tam POWINNY być ;]

No to mam nieciekawą sytuację... :/ W samej grze mam kilkanaście save''ów i nie chciałbym ich stracić czy zaczynać grę od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 10:57, Igor FCBayern napisał:

> A właśnie tam POWINNY być ;]
No to mam nieciekawą sytuację... :/ W samej grze mam kilkanaście save''ów i nie chciałbym
ich stracić czy zaczynać grę od nowa.


A nie przenosiłeś tych save''ów gdzieś lub nie usuwałeś? Bo nie ma takiej możliwości by same się skasowały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 11:05, wdowiakm napisał:

A nie przenosiłeś tych save''ów gdzieś lub nie usuwałeś? Bo nie ma takiej możliwości by same
się skasowały...

Wczoraj pierwszy raz otwierałem katalog z grą... :(

@Aikuh
Jeżeli się nie mylę to Braham to człowiek od map, tak? W takim razie zajdziesz go w prawej części dzielnicy portowej, tuż przed chatą, w której kilku ludzi buduje łódź. Siedzi on na ławie przy swoim domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 12:53, RebeliaMuppet napisał:

Czy da się w nocy kruka zostać magiem wody?

Nie, nie da się. Można tylko przyłączyć się do "Wodnego Kręgu" - takiego zbrojnego ramienia Magów Wody. Więcej - jest to niezbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 12:55, Tajemnic napisał:

Nie, nie da się. Można tylko przyłączyć się do "Wodnego Kręgu" - takiego zbrojnego ramienia
Magów Wody. Więcej - jest to niezbędne.


W wodnym kręgu już jestem.A dlatego myślałem że można zostać magiem wody bo widziałem księgi runiczne magów ognia i wody a skoro magiem ognia można być to pomyślałem że magiem wody też sie da.

PS:pojawił mi się ostatnio taki problem że mam bardzo mały zasięg wzroku i zrobiło mi sie tak dopiero jak wszedłem do tej lokacji z NK i na tą kródkowzroczność pomaga tylko restart gry.Wie ktoś czym to może być spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym to może być spowodowane ale zasięg widoczności można zmieniać przyciskami do F1 do F4 ale bez trybu testowego marvin! Musisz o tym pamiętać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 12:43, ThoruS napisał:

> wiecie gdzie moge znalesc Brahama w konoris??

sorawdz na targu (przy "hotelu";p)


Tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować