Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2006 o 17:19, wdowiakm napisał:

Ja mam sejwy bo akurat gram paladynem jak chcesz moge ci udostępnić

A mi mugłbyś przesłać na:lordxsawko@autograf.pl moje GG:9649394

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie... próbowałem już wszystkiego i nic ani mag Wody nie chce mi dać wyższego kręgu ani mag Ognia... a wpisując "Marvin" a potem "ch" wyskoczyło mi tylko że niezna takiej kkomendy... co teraz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 17:59, Stillgar napisał:

witam ponownie... próbowałem już wszystkiego i nic ani mag Wody nie chce mi dać wyższego kręgu
ani mag Ognia... a wpisując "Marvin" a potem "ch" wyskoczyło mi tylko że niezna takiej kkomendy...
co teraz...?

Graj dalej, widocznie nie jesteś w odpowiednim rozdziałe, bądź nie zrobiłeś wszystkiego co trzeba-trzymaj się misji związanych bezpośrednio z głównym wątkiem fabuły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 19:14, B. Riv napisał:

czy ktoś wie gdzie można znaleźć Angara w 2, niech ktoś zaznaczy mi na mapie

chyba że chodzi o amulat.Wtedy idz w stronę nowego obozu,miń wejście do lodowej krainiy i idź ścieżką w gorę,cały czas prosto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 19:15, Darkstar181 napisał:

> czy ktoś wie gdzie można znaleźć Angara w 2, niech ktoś zaznaczy mi na mapie
jest w zamku,w 4 rozdziale.

dzieki i chodzi mi właśnie o niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 17:41, Sawko napisał:


> Ja mam sejwy bo akurat gram paladynem jak chcesz moge ci udostępnić
A mi mugłbyś przesłać na:lordxsawko@autograf.pl moje GG:9649394

Prześlę ci jednego sejwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 19:20, B. Riv napisał:

> > czy ktoś wie gdzie można znaleźć Angara w 2
> jest w zamku,w 4 rozdziale.



tak a jak grałeś w GOTHICA 1 to w zadanaiu Angar będzie tam gdzie mialeś odzyskać kamień ogniskujący razem z Miltenem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś dopiero zaczyna grać w Gothic 2+NK to polecam mu wspiąć się ponad jaskinię bandytów (tę która jest po drodze od wieży Xardasa), tam na górze nad nią trzeba trochę pomyszkować - leży tam amulet zręczności (+10 zręczność), na pewno przyda się graczowi na początku gry.:)
To jest właśnie niesamowite w tej grze, niby teren nie jest aż tak duży, a jednak przechodząc pewnie po raz 9-10 grę (a może raczej bawiąc się), zawsze można znaleźć jakieś nowe miejsce...a przyznam, że zawsze grałem bardzo dokładnie i starałem się odkrywać wszystko co jest możliwe do odkrycia (odkładając wykonywanie zadań na bok), a mimo to znalazłem ostatnio 3 nowe kryjówki...:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 15:57, verbum napisał:

(tę która jest po drodze od wieży Xardasa), tam na górze nad nią trzeba trochę pomyszkować
- leży tam amulet zręczności (+10 zręczność),
To jest właśnie niesamowite w tej grze, niby teren nie jest aż tak duży, a jednak przechodząc
pewnie po raz 9-10 grę (a może raczej bawiąc się), zawsze można znaleźć jakieś nowe miejsce...a


heh, ja mam podobnie, też odkryłem to miejsce niedawno, a przechodziłem tą grę już pewnie ponad 10 razy ;)
podejrzewam jednak, że już poodkrywałem wszystkie miejscówki które można było odkryć, chcociaż nie miałbym nic przeciwko temu abym jeszcze jakieś odkrył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podajcie mi jakieś porady , prosiłem i nic :( Jestem starym wyjadaczem Gothica, ale teraz jestem magiem w Nocy Kruka, jestem w Jarkendarze i mam znaleźć relikty . Reliktów chroni horda orków, a ja nawet jednemu nie dam rady. Najsilniejsza moja runa to Kula Ognia . Pomóżcie bardzo chciałbym ukończyć wątek Nocy Kruka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 16:09, WorldWar3PL napisał:

Podajcie mi jakieś porady , prosiłem i nic :( Jestem starym wyjadaczem Gothica, ale teraz jestem
magiem w Nocy Kruka, jestem w Jarkendarze i mam znaleźć relikty . Reliktów chroni horda orków,
a ja nawet jednemu nie dam rady. Najsilniejsza moja runa to Kula Ognia . Pomóżcie bardzo chciałbym
ukończyć wątek Nocy Kruka .


wykonaj misję dla Grega w której będziesz musiał razem z kilkoma piratami wyczyścić kanion z zębaczy (a orków to przy okazji wytniesz nie wyjmując nawet miecza ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A piratów można brać jednorazowo czy wielorazowo ? Bo raz ich już wziąłem, przed zadaniem z reliktami . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 16:12, WorldWar3PL napisał:

A piratów można brać jednorazowo czy wielorazowo ? Bo raz ich już wziąłem, przed zadaniem z reliktami . . .


jeśli już ich wziąłeś to drugi raz raczej nie da się ich ze sobą zabrać.
inny sposób to rozwalenie orków za pomocą deszczu meteorytów ewentualnie przemień się w smoczego zębacza i też powinieneś ich wytłuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować