Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2008 o 20:27, mlynar911 napisał:

Nie graj w G3 bo tam nad każdą misją bedzie jakieś pytanie z twojej strony. Lepiej oszczędź
graczom męki. Idź na temat o Gothicu3 i się wszystkiego dowiesz.Nie polecam Ci tej gry.

Sorry ,że jestem nie miły ale taka prawda ;>

:) np
Sorry, ale do tego miedzy innymi służy ten temat. I nie tylko mi ;] Jak nie chcesz gadać o grze, to polecam Ci np. temat o chipsach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 20:43, seles napisał:

:) np
Sorry, ale do tego miedzy innymi służy ten temat. I nie tylko mi ;] Jak nie chcesz gadać
o grze, to polecam Ci np. temat o chipsach ;]

Ja rozumiem po co powstają takie tematy. Ale moim zdaniem to ty nie grasz sam tylko ze wszystkimi gramowiczami z tego tematu. Pytasz się o każdą błahą misje. Nie to ,że Ci nie pozwalam ale odbierasz sobie prawdziwą przyjemność z grania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej jest starać się samemu niż pytać o wszystko gramowiczów. Powinieneś mieć poradnik do gry - jeżeli oczywiście masz legalną wersję. On zawiera wszystkie potrzebne ci informacje. Nie masz poradnika - są jeszcze solucje, od których roi się w inetrnecie. Tu masz link do jednej z nich. Solucja Noc Kruka.
http://www.gothic.phx.pl/nk/infopage.php?id=6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 10:11, sprite39 napisał:

Zdecydowanie lepiej jest starać się samemu niż pytać o wszystko gramowiczów. Powinieneś
mieć poradnik do gry - jeżeli oczywiście masz legalną wersję. On zawiera wszystkie potrzebne
ci informacje. Nie masz poradnika - są jeszcze solucje, od których roi się w inetrnecie.
Tu masz link do jednej z nich. Solucja Noc Kruka.
http://www.gothic.phx.pl/nk/infopage.php?id=6

Dzieki, ale z solucji nigdy nie korzystam.
Mam wersję jakąś z CDA i pełno tam bugów, więc jak coś staje w miejscu nie wiem , czy to nie kolejny bug. A moje pytania są czysto subiektywne. W solucji Ci nie powiedzą kogo wziąc do drużyny np.

@młynar911 - Każdy gra jak lubi. Jeśli jacyś userzy, np ja, grają pierwszy raz to mogą mieć pytania. Jak nie chcesz odpowiadać to nie musisz... :/ Widać, że nigdy nie grałeś nigdy np. w żadnego multiplayera...bo nie masz za dużego pojęcia o czymś takim jak współpraca ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 10:37, seles napisał:

Dzieki, ale z solucji nigdy nie korzystam.
Mam wersję jakąś z CDA i pełno tam bugów, więc jak coś staje w miejscu nie wiem , czy
to nie kolejny bug. A moje pytania są czysto subiektywne. W solucji Ci nie powiedzą
kogo wziąc do drużyny np.

@młynar911 - Każdy gra jak lubi. Jeśli jacyś userzy, np ja, grają pierwszy raz to mogą
mieć pytania. Jak nie chcesz odpowiadać to nie musisz... :/ Widać, że nigdy nie grałeś
nigdy np. w żadnego multiplayera...bo nie masz za dużego pojęcia o czymś takim jak współpraca
;]

Gothic jest grą gdzie na każdym kroku można coś spie******. Jak się gra w to pierwszy raz to można różnych rzeczy nie wiedzieć. Ja jak grałem pierwszy raz to najbardziej mnie interesowały sprawy związane ze statystykami np. z jakim poziomem iść, ile siły najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 10:37, seles napisał:

@młynar911 - Każdy gra jak lubi. Jeśli jacyś userzy, np ja, grają pierwszy raz to mogą
mieć pytania. Jak nie chcesz odpowiadać to nie musisz... :/ Widać, że nigdy nie grałeś
nigdy np. w żadnego multiplayera...bo nie masz za dużego pojęcia o czymś takim jak współpraca
;]

Tożeś mi dowalił teraz hoho ;] CS byłem w klasnie przez 3 lata i codziennie jakiś spar był. MU ONline byłem Guild masterem też jakiś rok no i Diablo z kumplem graliśmy i sobie pomagaliśmy. Dokładnie wiem co to współpraca. Ale Ty ze wszystkim leciałeś na forum. Nie dałeś fabule iść swoim torem tylko musiałeś wiedzieć co się dzieje. Odebrałeś sobie przyjemność z gry. Wiesz jaka to frajda przejść super trudną grę SAMEMU (choć Gothic do takich nie należy) ;]

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 10:37, seles napisał:

A moje pytania są czysto subiektywne. W solucji Ci nie powiedzą
kogo wziąc do drużyny np.


Nie koniecznie. Istnieje wiele solucji stworzonych przez graczy, którzy często piszą w nich coś od siebie. Choćby np. kogo wziąść na statek na Dwór Irdorath, jak najkorzystniej wykonać pracę na farmie Lobarta itd. A najwięcej błędów to dostrzegłem właśnie w poradniku.
Przykłady? Jest ich mnóstwo.
- Zadanie z Cantharem. Napisali, że korzystniej jest wsypać Andre Canthara. W ten sposób dostajemy piracki kordelas od Sary i więcej PD. Szkoda tylko, że nie napisali, że Canthar wychodzi później z więzienia. Nie wiem czy tego nie wiedzieli czy po prostu zapomnieli...?
- Zadanie z Babo. Napisali ,,Możesz być bardziej wcibski i przeczytać jego dokumenty - dzięki czemu będziesz mógł go okraść." Chyba prędzej WYłUDZIĆ PIENIĄDZE niż okraść.
Więcej nie będę pisał bo by to sporo zajęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 10:11, sprite39 napisał:

Zdecydowanie lepiej jest starać się samemu niż pytać o wszystko gramowiczów. Powinieneś
mieć poradnik do gry - jeżeli oczywiście masz legalną wersję. On zawiera wszystkie potrzebne
ci informacje. Nie masz poradnika - są jeszcze solucje, od których roi się w inetrnecie.
Tu masz link do jednej z nich. Solucja Noc Kruka.
http://www.gothic.phx.pl/nk/infopage.php?id=6


Jak dla mnie solucje z gier to taki spoiler. Wole się pomęczyć niż przeczytać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 15:11, dambialko napisał:

Jak dla mnie solucje z gier to taki spoiler. Wole się pomęczyć niż przeczytać..


Bo to są "spoilery" ale czasami się przydają na przykład gdy gdzieś utkniemy i nie możemy nikogo się spytać jak rozwiązać ów zagadkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 15:53, wdowiakm napisał:

> Jak dla mnie solucje z gier to taki spoiler. Wole się pomęczyć niż przeczytać..


Bo to są "spoilery" ale czasami się przydają na przykład gdy gdzieś utkniemy i nie możemy
nikogo się spytać jak rozwiązać ów zagadkę ;)

Co racja to racja , ale ja nie być noob :)
Grałem pierwszy raz i udało mi się przejść grę bez problemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 16:14, DanekZiom napisał:

czy komuś udało się przejść palladynem, łowcą smoków i magiem ognia? Bo mi tak.


Tu większości osób udało sie przejść tymi gildiami po klika razy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 16:19, Pawciu45 napisał:

> czy komuś udało się przejść palladynem, łowcą smoków i magiem ognia? Bo mi tak.


Tu większości osób udało sie przejść tymi gildiami po klika razy. ;)

Ci też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 16:19, DanekZiom napisał:

> Tu większości osób udało sie przejść tymi gildiami po klika razy. ;)
Ci też?


"Ci" to o kogo chodzi, bo nie rozumiem.Ale jeśli chodzi o mnie to 2x Łowca Smoków.2xPaladyn.1xMag(magiem zaczynałem trzy razy ale nigdy nie dokończyłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 16:37, Pawciu45 napisał:

> > Tu większości osób udało sie przejść tymi gildiami po klika razy. ;)
> Ci też?

"Ci" to o kogo chodzi, bo nie rozumiem.Ale jeśli chodzi o mnie to 2x Łowca Smoków.2xPaladyn.1xMag(magiem
zaczynałem trzy razy ale nigdy nie dokończyłem).

xD. Nie umiałeś? Raz przeszedłeś pewnie fartem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 16:38, DanekZiom napisał:

> "Ci" to o kogo chodzi, bo nie rozumiem.Ale jeśli chodzi o mnie to 2x Łowca Smoków.2xPaladyn.1xMag(magiem
; > zaczynałem trzy razy ale nigdy nie dokończyłem).
xD. Nie umiałeś? Raz przeszedłeś pewnie fartem.


Źle to zapisałem.Magiem po pierwszym przejściu zaczynałem jeszcze trzy razy.A nie dokończyłem tych trzech razów, bo mi się już nie chciało (rób w kółko to samo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 16:46, Pawciu45 napisał:

> > "Ci" to o kogo chodzi, bo nie rozumiem.Ale jeśli chodzi o mnie to 2x Łowca
Smoków.2xPaladyn.1xMag(magiem
> xD. Nie umiałeś? Raz przeszedłeś pewnie fartem.

Źle to zapisałem.Magiem po pierwszym przejściu zaczynałem jeszcze trzy razy.A nie dokończyłem
tych trzech razów, bo mi się już nie chciało (rób w kółko to samo).

Ja przeszedłem każdym po 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 16:46, Pawciu45 napisał:

A nie dokończyłem tych trzech razów, bo mi się już nie chciało (rób w kółko to samo).

A mnie Gothic zaskakuje niemal za każdym razem. Mimo, że przeszedłem go wiele razy, dopiero niedawno znalazłem jaskinię, w której można zdobyć Smoczą Zgubę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 16:49, Jakub Wędrowycz napisał:

> A nie dokończyłem tych trzech razów, bo mi się już nie chciało (rób w kółko to samo).

A mnie Gothic zaskakuje niemal za każdym razem. Mimo, że przeszedłem go wiele razy, dopiero
niedawno znalazłem jaskinię, w której można zdobyć Smoczą Zgubę ;-)


Hehe brawo ;p ja dopiero po 5 razie znalazłem wszystkie skrytki Grega w Jarkendarze ;] i od ostatniego razu mam najwyższe statystyki do tej pory. Teraz już wiem w co inwestować ;] jak się gra daną klasą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej mam mod piratholen pl i plajerkita do g2 nk ale nie mogę uruhomc moda co mam zrobić żeby sobie pograć w tego moda bo mówią ze jest fajny w gule w plajerkicie nie ma żadnej ikony bo powinna być taka sama jak do mroczne tajemnice do g1 ale tam wo gule jest pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować