Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2008 o 19:06, mlynar911 napisał:

> Ja sobie upodobałem bug z Busterem. Sprzedajesz mu rogi cieniostworów a potem go
bijesz,
> zabieraasz rogi i znowu sprzedajesz. :) Ubiłem na tym nie tylko troche doświadczenia

> ale i dużo kasy. Ale nie korzystam z bugów notorycznie i stąd ten niski poziom.

No tak na bugach to można i z 70 lvl zdobyć jak się chce tak długo czekać i kombinować.
Sztuką jest osiągnięcie wysokiego lvla bez takich bugów ;>
Pytanko zamierzam grać magiem to co się bardziej opłaca być u Harada czy Bospera?? U
Harada mam miecz za 250 szt. złota a u Bospera różne są kwoty. Chyba bardziej u Harada
się opyla co??

No a co. Harad jest najlepszy. Nie ruszasz się z Khorinis a i tak możesz dużo zarobić. A jak się stal skończy to do Benneta-on ma codziennie świeże pręciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie tylko on. Carl też. Podczas gdy on ciągle sobie kuje my go ciągle lejemy i zgarniamy stal. Facet jest bezbronny więc można go skopać już na początku.

Ale te bugi ze stalą pewnie staną się kiedyś dla mnie cheatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 20:16, Matias16162 napisał:

a ja doszedłem do statusu delegata bez spamu.

Gdzie znaleźc magiczną rudę w większej ilości oprócz w GD?

Tam w obozie Dextera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to raczej bez bugów możliwe, choćbyś nawet wymordował wszystko co się rusza i nie oszczędził jednego chrząszcza. :P^^

@Matias16162
W jaskini w obozie Dextera jest jakieś 5 bryłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 20:26, karolek44 napisał:

jest możliwe jeśli ktoś gra z miesiąc i robi wszystkie zadania


Używaj opcji odpowiedz, bo teraz to nie wiem o co ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest możliwe, możesz mi wierzyć. Mój łowca smoków wykonał niemal wszystkie możliwe zadania i skorzystał z paru bugów PD a zdobył ledwo 52 level.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 19:07, sprite39 napisał:

@mlynar911 [14837]
To prawda. 52 level bez bugów to chyba niezły wynik?

Czy ja wiem. Bez bugów ja nabiłem 58 lvl ;] ale 52 też ujdzie w tłoku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 20:38, mlynar911 napisał:

Czy ja wiem. Bez bugów ja nabiłem 58 lvl ;] ale 52 też ujdzie w tłoku ;p


Hehehehe i wszystkich zabiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 20:43, Matias16162 napisał:

taaa.... A tak to ostro się sprzeczaliście ze mną że nie nabiłem bez cheetów 50levela
a teraz śmiało gadacie o levelach w granicy 60.

Słuchaj nabić 60 się da nie wiem czy 61 nie czasem. Ale trzeba wykonać wszystkie questy,zabić wszystkie potwory w grze,i pobić wszystkich ludzi. To może się nabije. Ja wykonałem questy i zabiłem potwory. Potem już strasznie ciężko nabić coś bo trzeba dużo expa i potworów mało jest. To bez bugów. z bugami jak komuś się chce to można i z 70 nabić.

@sprite39
Nie biłem ludzi. Tylko questy i potwory.

@karolek44
>ja skończyłem grę na moim rekordzie 62 lvl i bez bogów
za chiny ci w to nie uwierzę. Bez bugów nie da się takiego lvlu nabić. Nie próbuj tutaj kitu wciskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa. Ja tak tłumaczyłem właśnie że bugi, qesty, pobicia itp to żeś i tak stwierdzał że nie możliwe.
A poza tym podobno "twórcy nie przewidzieli leveli ponad 50ty".... Zdecydujcie się w końcu.
Ja nabiłem 62level i było ekstremalnie ciężko, grałem ze 2miechy. Zobacz ile trzeba miec expa już na ten 52level nie mmwiąc o 62. Ja bez bugów mógłbym dobic 56levelu, ale po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 11:28, Matias16162 napisał:

Taaa. Ja tak tłumaczyłem właśnie że bugi, qesty, pobicia itp to żeś i tak stwierdzał
że nie możliwe.
A poza tym podobno "twórcy nie przewidzieli leveli ponad 50ty".... Zdecydujcie się w
końcu.
Ja nabiłem 62level i było ekstremalnie ciężko, grałem ze 2miechy. Zobacz ile trzeba miec
expa już na ten 52level nie mmwiąc o 62. Ja bez bugów mógłbym dobic 56levelu, ale po
co?

Za czołem teraz grać magiem. To zobaczymy jaki uda mi się lvl nabić. Będe pobijał też wszystkich ludzi w mieści w GD i klasztorze. Przed samym wyruszeniem na Dwór Irdorath. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnij o Jarkendarze i o tym iż co jakiś okres gry niektóre potworki w różnych miejscach się respawnują. Sprawdzaj czy nic żywego nie zostało co rozdział w całej wyspie Khorinis, jaskiniach itp ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 11:36, Matias16162 napisał:

Nie zapomnij o Jarkendarze i o tym iż co jakiś okres gry niektóre potworki w różnych
miejscach się respawnują. Sprawdzaj czy nic żywego nie zostało co rozdział w całej wyspie
Khorinis, jaskiniach itp ;p

A po co tak? ;] Na samym końcu będę sobie sprawdzał. Chociaż może zacznę od III rozdziału jak już będę miał dobre zaklęcia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja też się zabawię ale w G1. Zagram magiem. Zabiję wszystkich śmiertelnych ludzi w całej kolonii i będę notorycznie korzystał z bugów. Zobaczymy co z TEGO wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 13:06, mlynar911 napisał:

> Nie zapomnij o Jarkendarze i o tym iż co jakiś okres gry niektóre potworki w różnych

> miejscach się respawnują. Sprawdzaj czy nic żywego nie zostało co rozdział w całej
wyspie
> Khorinis, jaskiniach itp ;p
A po co tak? ;] Na samym końcu będę sobie sprawdzał. Chociaż może zacznę od III rozdziału
jak już będę miał dobre zaklęcia ;]


Tylko, że jak nie wybijesz ich, to nie pojawia sie nastepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 15:50, Ecko09 napisał:

Tylko, że jak nie wybijesz ich, to nie pojawia sie nastepne.


W III rozdziale jako łowca smoków zapomniałem wybić ok. 10-osobową hałastrę bandytów przebywającą w lesie nieopodal farmy Lobarta. W V rozdziale mimo wszystko pojawili się tam jaszczuroludzie i wszystkich powybijali z wyjątkiem herszta, którego w porę dorwałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować