Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2008 o 15:05, Spoon14 napisał:

Mam pytanie chcę się dowiedzieć czy można w jakiś sposób sprawić by "bezi" mógł machać
mieczem w sposób w jaki ćwiczą strażnicy w koszarach? A do tego pytania zmotywaował mnie
ten filmik a właściwie jego początek:
http://pl.youtube.com/watch?v=xYk_BlBN6cM



może tylko jest na to jakiś specjalny mod, ale w normalnej wersji tego nie znajdziesz

P.S - te sikanie beziego jest wyjechane xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz znać właściwy kod.Właściwie teraz jak patrzyłem na ten filmik, to ktoś się o to pytał i jest tam chyba ten kod podany w komentarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 15:05, Spoon14 napisał:

w jakiś sposób sprawić by "bezi" mógł machać
mieczem w sposób w jaki ćwiczą strażnicy w koszarach?

Trening mieczem? Nic prostszego. Wpisujesz w konsoli kodów komendę play ani t_1hsfree i masz. Mam te wszystkie komendy w głowie.

Gdyby jeszcze jakieś problemy z kodami to do mnie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 15:44, sprite39 napisał:

> w jakiś sposób sprawić by "bezi" mógł machać
> mieczem w sposób w jaki ćwiczą strażnicy w koszarach?
Trening mieczem? Nic prostszego. Wpisujesz w konsoli kodów komendę play ani t_1hsfree
i masz. Mam te wszystkie komendy w głowie.

Gdyby jeszcze jakieś problemy z kodami to do mnie proszę.

Dzięki za proozycje:-) Chodź ja nie korzystam z kodów. Myślałem że może da rade jakoś inaczej to zrobić.
THX za wszyskie posty na moje pytanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 14:25, Spoon14 napisał:

Dzięki za proozycje:-) Chodź ja nie korzystam z kodów.

Dopiszę się tylko, żeby nie było - nie korzystam z kodów ani nie gram przy ich pomocy, gdyż potrafią one zepsuć całą przyjemność gry. Znam się na nich, ponieważ tworzę filmy o Gothicu, w których zastosowanie ich jest potrzebne.

Osobiście nikomu nie polecam gry na kodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Szpon Beliara jest uwazany za najlepsza bron w grze??Przeciez ma tylko 101 obrazen + 14 dodatkowych,a inne maja nawet po 180(mozliwe ze smocza zguba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 18:38, Darth Moul napisał:

Dlaczego Szpon Beliara jest uwazany za najlepsza bron w grze?? (...)

Ponieważ Szpon Beliara, w przeciwieństwie do reszty broni, zadaje także obrażenia od pioruna. Oprócz tego, co dwa poziomy postaci można go ulepszać w Kaplicy Beliara. A najsilniejszą bronią w grze jest Topór Berserkera - mimo to polecam Smoczą Zgubę, TB jest bardzo krótki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 18:38, Darth Moul napisał:

Dlaczego Szpon Beliara jest uwazany za najlepsza bron w grze??Przeciez ma tylko 101 obrazen
+ 14 dodatkowych,a inne maja nawet po 180(mozliwe ze smocza zguba).

Jak już napisano: Szpon Beliara zadaje obrażenia dodatkowe gromem oraz można go ulepszać. Szpon w całości uzależnia się od swego pana. Nie tylko dostosowuje się do jego umiejętności ale także jego potęga wzrasta wraz z potęgą twojej postaci. Dlatego od tego czy Szpon Beliara będzie najpotężniejszą bronią w grze, czy też słabszą zależy moc twojej postaci.
Ponadto Szpon działa ze zdwojoną siłą na niektóre stworzenia np. golemy. Chociaż to, że golema można z łatwością pokonać przy pomocy gromów broni jest chyba bugiem.

@Sztywny-pl

Dnia 07.03.2008 o 18:38, Darth Moul napisał:

A najsilniejszą bronią w grze jest Topór Berserkera - mimo to polecam Smoczą Zgubę

No, ja bym raczej polecił szkolenie się w broni jednoręcznej i wykucie Magicznego Ostrza Na Smoki. Broń ta nie zadaje wprawdzie najwięcej obrażeń ale jest najlepszym ostrzem w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 18:38, Darth Moul napisał:

Dlaczego Szpon Beliara jest uwazany za najlepsza bron w grze??Przeciez ma tylko 101 obrazen
+ 14 dodatkowych,a inne maja nawet po 180(mozliwe ze smocza zguba).

Dzięki dodatkowym obrażeniom. Bo nawet kiedy ktoś się broni to może zostać trafiony piorunem ;) A ten błysk nie zadaje tak mało obrażeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 18:54, sprite39 napisał:

Broń ta nie zadaje wprawdzie najwięcej obrażeń ale jest najlepszym ostrzem
w grze.

Jedna część wyklucza drugą. Jak ta broń może nie zadawać wiele obrażeń a być najlepszą bronią w grze?! Najlepszy jest Topór Berserkera. Chyba ,że chodziło Ci o kombinacje mistrzostwa we władaniu bronią jednoręczną + Magiczne Ostrze na Smoki to wtedy się zgadza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 18:56, mlynar911 napisał:

>

Chyba miał na myśli to, że przy całkiem dobrych obrażeniach można kogoś bardzo szybko zarżnąć (mając mistrza we władaniu)...
Jednak, gdy napadnie Cię większa grupa, długi miecz dwuręczny pomoże trzymać wszystkich na dystans ;)
A co do Toporu Berserkera to będę się kłócił, zadaje bodaj tylko 10 obrażeń więcej od Smoczej Zguby a jest króciutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 19:18, Sztywny-pl napisał:

A co do Toporu Berserkera to będę się kłócił, zadaje bodaj tylko 10 obrażeń więcej od
Smoczej Zguby a jest króciutki...

20 mniej chyba. Bo smocza zguba wymaga 180 i zadaje 180. No i co z tego ,że jest krótszy ?? Ale TB zadaje więcej obrażeń ;] A i tak na sam koniec gry go dostajemy więc mamy już odjechaną postać. Więc te trzymanie na dystans nie jest potrzebne bo zadajemy 2 celne ciosy i przeciwnik leży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 18:56, mlynar911 napisał:

Najlepszy jest Topór Berserkera.

Bzdura. Magiczne Ostrze na Smoki zadaje niewiele obrażeń mniej a jest znacznie szybsze od Toporu Berserkera. Jakim cudem broń nie zadająca najwięcej obrażeń w grze może być najlepsza? A no może. Jeśli ciacha się nią 2.5 ciosa/s. a Toporem 1.5/s.
Określając broń NAJLEPSZĄ powinno się brać pod uwagę nie tylko obrażenia, za którymi wszyscy szaleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 19:50, sprite39 napisał:

> Najlepszy jest Topór Berserkera.
Bzdura. Magiczne Ostrze na Smoki zadaje niewiele obrażeń mniej a jest znacznie szybsze
od Toporu Berserkera. Jakim cudem broń nie zadająca najwięcej obrażeń w grze może być
najlepsza? A no może. Jeśli ciacha się nią 2.5 ciosa/s. a Toporem 1.5/s.
Określając broń NAJLEPSZĄ powinno się brać pod uwagę nie tylko obrażenia, za którymi
wszyscy szaleją.


Może uważał , że mu się podoba dlatego jest najlepsza xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 19:50, sprite39 napisał:

Bzdura. Magiczne Ostrze na Smoki zadaje niewiele obrażeń mniej a jest znacznie szybsze
od Toporu Berserkera. Jakim cudem broń nie zadająca najwięcej obrażeń w grze może być
najlepsza? A no może. Jeśli ciacha się nią 2.5 ciosa/s. a Toporem 1.5/s.
Określając broń NAJLEPSZĄ powinno się brać pod uwagę nie tylko obrażenia, za którymi
wszyscy szaleją.

Chodzi tu o obrażenia. A nie o jakieś wymysły i kalkulacje ... Co do obrażeń to nie ma nic do gadania ,że topór berserkera ma najwięcej do gadania ... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie... bezowocne są spory, czy lepiej trzymać kogoś na dystans i siekać na hita, czy lepiej podbiec i kilkoma szybkimi machnięciami skrócić wroga o głowę..to zależy od umiejętności i preferencji, nie dla każdego dana kombinacja musi być najlepsza ;] Ja lubię walkę zarówno 1H i 2H, i według mnie nie ma tu zwycięzcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 20:18, mlynar911 napisał:

Chodzi tu o obrażenia. A nie o jakieś wymysły i kalkulacje ... Co do obrażeń to nie ma
nic do gadania ,że topór berserkera ma najwięcej do gadania ... ;>

Powiedzmy, że dwóch bohaterów o tych samych statach i tych samnych zbrojach walczy ze sobą. Jeden ma TB a drugi MONS. Jak myślisz, kto wygra i dlaczego?

Na jedno wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 10:47, sprite39 napisał:

> Chodzi tu o obrażenia. A nie o jakieś wymysły i kalkulacje ... Co do obrażeń to
nie ma
> nic do gadania ,że topór berserkera ma najwięcej do gadania ... ;>
Powiedzmy, że dwóch bohaterów o tych samych statach i tych samnych zbrojach walczy ze
sobą. Jeden ma TB a drugi MONS. Jak myślisz, kto wygra i dlaczego?


Wszystko zależy od umiejętności gracz ... ;] zależy kto w czym dobrze się czuje i człowieku nie rozumiesz ,że mi chodzi o same obrażenia?! A nie o jakąś sztukę walki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować