Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2008 o 15:17, revolt505 napisał:

zna ktoś jakieś fajne ciekawostki z gry?
ja podczas chyba przed ostatniego rozdziału gdy Xardas zniknął i dał mi list z poleceniem,
znalazłem jego ciało w kopalni obok słonecznego kręgu

A troche dokładniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 18:44, Mezo505 napisał:

Jak wam się podobała gra!!!


dużo tu do mówienia :]

Otóż grę można przejść na 3 ścieżki jednak różnią się niewielką treścią questów i wydarzeń. Ogólnie gra jest bardzo fajna, wciągająca i nie żałuję, że kupiłem ją :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 18:40, mlynar911 napisał:

Niby też tak można ;p i co fajny łuk ?? :D

Taaa ja nie mam nawet 30 zręczności a mam już 27 level :D Poszełem najpierw do Górniczej Doliny i wybiłem prawie wszystko co się dało :P łuk wymaga 50 zrećzności więc nie mogę go używać :P Ale mam za to magiczną kuszę :P Wymaga 75 siły a wali 200 obrażeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 19:21, michał 012 napisał:

Jak rozwiązać zagadką z zaginionymi ludźmi ? Z góry dziękuje .

Wystarczy że pójdziesz do Dextera, pogadasz z nim a potem go zabijesz. Jak przeszukasz jego ciało to znajdziesz notatkę, przeczytaj ją a następnie idź do Vatrasa. Ot, całe zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 19:28, 143872 napisał:

> Jak rozwiązać zagadką z zaginionymi ludźmi ? Z góry dziękuje .
Wystarczy że pójdziesz do Dextera, pogadasz z nim a potem go zabijesz. Jak przeszukasz
jego ciało to znajdziesz notatkę, przeczytaj ją a następnie idź do Vatrasa. Ot, całe
zadanie.

Dzięki wielkie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 19:21, michał 012 napisał:

Jak rozwiązać zagadką z zaginionymi ludźmi ? Z góry dziękuje .


na początku dowiedzieć się od skipa ( wysepka koło portu ) gdzie znajduje się kryjówka bandytów. on ci powie, że podniesiony teren z 2 wieżami obok majątku ziemskiego ( jak masz mapę to ci zaznaczy to miejsce ). Idziesz tam i wypytujesz przywódcę dextera o to gdzie jest kruk. On ci wszystko powie i następnie trzeba go zabić. Będzie ci pomagać przy tym greg. Przeszukaj ciało i weź list, a następnie przeczytaj. ( zgodnie z biegiem wydarzeń musisz mieć jakąś gildię i 2 rozdział ) Pójdź potem do vatrasa, zamelduj ten ci powie, że możesz dołączyć do nich. ok idziesz na spotkanie do martwej harpii, odbierasz pierścień i zbroję, a następnie udajesz się do piramid z laresem. on da ci ornament. zanieś ornament saturasowi ( jest w krypcie ) i powie, żebyś udał się do nefariusa. ten zleci ci zadanie odszukania pozostałych ornamentów. ok zanieś wszystko nefariusowi i po zrobieniu pierścienia otwórz portal. Gdy już to zrobisz odszukaj obóz bandytów ( potrzebna zbroja bandyty ) i wykonuj tam tak zadania abyś dostał się do krypty kruka. Myxir później zleci ci zadanie odszukania grobu Quahodrona i jak to zrobisz da ci kamienną tabliczkę. wejdź ponownie do świątyni w której jest kruk, a następnie udaj się na sam koniec świątyni. ZABIJ KRUKA I WEŹ SZPON BELIARA. Po tym musisz uwolnić więźniów z kopalni. Po wszystkim wracasz do saturasa meldujesz i THE END

To jest i tak w skrócie

EDIT :143872 opisał tylko jedną część tego zadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>\...\

Nie żebym się czepiał ale takim dokładnym opisem tego co trzeba zrobić odbierasz mu część przyjemności z samodzielnego wykonania tego zadania.Ale to tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 20:25, raven91 napisał:

>\...\

Nie żebym się czepiał ale takim dokładnym opisem tego co trzeba zrobić odbierasz mu część
przyjemności z samodzielnego wykonania tego zadania.Ale to tylko moja opinia.

gdyby chciał na prawdę zrobić sobie przyjemność to by się w ogóle nie pytał wtedy poznałby wszystko sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2008 o 20:26, Meziros napisał:

gdyby chciał na prawdę zrobić sobie przyjemność to by się w ogóle nie pytał wtedy poznałby
wszystko sam


Może masz rację,ale to co napisał 143872 powinno mu w zupełności wystarczyć,resztę poznał by sam,a tak już wie co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 20:29, raven91 napisał:


> gdyby chciał na prawdę zrobić sobie przyjemność to by się w ogóle nie pytał wtedy
poznałby
> wszystko sam

Może masz rację,ale to co napisał 143872 powinno mu w zupełności wystarczyć,resztę poznał
by sam,a tak już wie co będzie dalej.


moja wypowiedź trochę trwała a 143872 opisał i michał 012 nie zdążył jeszcze przeczytać mojego posta bo gdy odpowiedziałem to nie był offline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 19:07, 143872 napisał:

> Niby też tak można ;p i co fajny łuk ?? :D
Taaa ja nie mam nawet 30 zręczności a mam już 27 level :D Poszełem najpierw do Górniczej
Doliny i wybiłem prawie wszystko co się dało :P łuk wymaga 50 zrećzności więc nie mogę
go używać :P Ale mam za to magiczną kuszę :P Wymaga 75 siły a wali 200 obrażeń :D

Czyli , że wybrałeś drogę wojownika walczącego w zwarciu tak?? :] Spoko. Jak skończe grać magiem to biore się za paladyna wybitnego łucznika :p czy lepiej paladyn wybitny kusznik? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 20:39, Darth Moul napisał:

Jak moja postać specjalizuje sie w walce bronia jednoreczna to Szpon Beliara tez bedzie
jednoreczny??

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 10:00, revolt505 napisał:

mnie najbardziej wkórzył jeden quest, w którym trzeba było oczyscic kapliczki da się to zrobic jakoś szybko??

Hmmm, pomyślmy... Dobra znajomość mapy? Teleporty? Mikstury szybkości? Inaczej się chyba nie da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 10:00, revolt505 napisał:

mnie najbardziej wkórzył jeden quest, w którym trzeba było oczyscic kapliczki
da się to zrobic jakoś szybko??

Może wybierz się na polowanie (expienie) i oczyszczaj kapliczki przy okazji. Tak napewno nie będziesz się nudził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 10:00, revolt505 napisał:

mnie najbardziej wkórzył jeden quest, w którym trzeba było oczyscic kapliczki
da się to zrobic jakoś szybko??


Szybko się nie da, bo kaplice są porozwalane po całej mapie. Możesz wspomóc się teleportami i miksturami szybkości.
Warto jednak, ponieważ po drodze spotkasz wiele (jeszcze) żywego expa. A podbicie poziomu ci nie zaszkodzi.:):););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 10:00, revolt505 napisał:

mnie najbardziej wkórzył jeden quest, w którym trzeba było oczyscic kapliczki
da się to zrobic jakoś szybko??

Jak znasz położenie wszystkich zatrutych kapliczek to patrzysz jak i skąd najszybciej można się dostać. Użwyasz teleportów i mikstur szybkości. To wcale tak długo nie trwa. I najlepiej nie na wyrywki oczyszczać tylko schematycznie. Np. od odłu mapy w górę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować