Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Idź w lewo. Dojdziesz do miejsca gdzie jest skała i jest spad w dół. Idealnie na dole powinna być ta jaskinia.

@seles
Po kolei, W kwestii jaj to jest tylko jedno. Dajesz je Neorasowi i on robi z niego miksturę albo niesiesz je dla Benneta.
Łzy sa potrzebne do konsekracji miecza a rune tworzysz z wody święconej jak dobrze pamiętam. Musisz pogadać z jakimś kapitanem. Pogadaj z Jorgenem albo z Jackiem i potem spróbuj pogadać z Lee ,Diego itp. Jeżeli to nie poskutkuje to jakiegoś questa nie zrobiłeś. Czytałeś książkę która była w katakumbach? A mape morską oglądałeś ? Jeśli nie to radze to zrobić i potem spróbować popytać innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 19:10, Mezo505 napisał:

Nie wiecie gdzie można kupić owcę?


Tak dokładnie to chyba on nazywa się Pepe(albo jakoś tak podobnie),wchodzi na farmę dochodzisz do wejścia do głównego budynku i skręcasz w prawo,przechodzisz przez polanę na której ćwiczy najemnik Cord i tam na skraju lasu powinien być gość sprzedający owce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 19:10, Mezo505 napisał:

Nie wiecie gdzie można kupić owcę?


Owca nazywa się Betty, to właśnie ją możesz kupić. Jeżeli już ją będziesz mial, pamiętaj aby dobrze ją traktować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie jaka gildia najbardziej przypadła wam do gustu i co jest w niej takiego interesującego?
Zadaje to pytanie ponieważ gram kolejny raz w Gothic i nie wiem na co się zdecydować:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 11:31, Spoon14 napisał:

Mam do was pytanie jaka gildia najbardziej przypadła wam do gustu i co jest w niej takiego
interesującego?
Zadaje to pytanie ponieważ gram kolejny raz w Gothic i nie wiem na co się zdecydować:-P


Mi najbardziej przypadła straż.
Jest zawsze coś do zrobienia w mieście i w ogóle, potem palladynem ma się fajne misje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda gildia jest inna, ma swoje plusy i minusy ale jak przeszedłeś już Gothica to sobie poradzisz. Ja na twoim miejscu grałbym magiem, pobawiłbym się runami i czarami. Może początek jest trudniejszy ale potem idzie z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 11:31, Spoon14 napisał:

Mam do was pytanie jaka gildia najbardziej przypadła wam do gustu i co jest w niej takiego
interesującego?
Zadaje to pytanie ponieważ gram kolejny raz w Gothic i nie wiem na co się zdecydować:-P


nie ma jak to być najemnikiem a dlaczego ponieważ sam własnym mieczem zapracowujesz na szacunek i nie udajesz praworządnego tak jak strażnicy którzy kradną oszukują i knują i nie pracujesz dla króla który zakazał cię na kolonie a poza tym dużo znajomych z G1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 11:31, Spoon14 napisał:

Mam do was pytanie jaka gildia najbardziej przypadła wam do gustu i co jest w niej takiego
interesującego?
Zadaje to pytanie ponieważ gram kolejny raz w Gothic i nie wiem na co się zdecydować:-P

Paladyn + droga łucznika ;p JA takowego mam zamiar zrobić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 11:31, Spoon14 napisał:

Mam do was pytanie jaka gildia najbardziej przypadła wam do gustu i co jest w niej takiego
interesującego?
Zadaje to pytanie ponieważ gram kolejny raz w Gothic i nie wiem na co się zdecydować:-P


Problem w tym że nie wiem czym już grałeś, tak więc:

Nowicjusz/Mag - jeśli chcesz pograć trochę inaczej niż strażnik i najemnik, poza tym niektóre czary Magów są przydatne nie tylko w walce np. sen, który usypia delikwenta, któremu można okraść chatę albo światło, które oświetla drogę grając magiem czyje się też inny klimat, no i wszyscy w mieście cię szanują.

Najemnik/Łowca Smoków - jeśli chcesz poczuć dotyk zimniej stali i pokazać, że jesteś kolo któremu inni do pięt nie dorastają, brać kasę za każdą swoją pracę i nie grać świętoszka. Możesz tagżę wykuwać własną broń.

Strażnik/Paladyn - jeśli chcesz zmiksować powyższe klasy postaci i walczyć jako święty wojownik, i pomagać straży w rozbijaniu gangu znajdującego się w Khorinis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 21:55, mlynar911 napisał:

Paladyn + droga łucznika ;p JA takowego mam zamiar zrobić ;p


Ja tam zrobiłem sobie prawdziwego myśliwego, czyli wszystkie zdolności łowieckie plus wszystko w Łuki i broń jednoręczną, klasa najemnik. Do paladyna to raczej kuszę a nie łuk, bo (możesz śmiało powiedzieć, że czepiam się szczegółów) on (paladyn) w tej płytówce naciągający łuk źle wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zrobiłem wojownik z krwi i kości :P Gram Łowcą Smoków, mam 160 siły, 105% broni dwuręcznej, 41 level i kończę ubijać smoki :P Dodam jeszcze że nie ładowałem nigdy w manę, zręczność, łuki, kusze czy coś innego. Tylko siła i br. dwuręczna :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 22:15, 143872 napisał:

A ja zrobiłem wojownik z krwi i kości :P Gram Łowcą Smoków, mam 160 siły, 105% broni
dwuręcznej, 41 level i kończę ubijać smoki :P Dodam jeszcze że nie ładowałem nigdy w
manę, zręczność, łuki, kusze czy coś innego. Tylko siła i br. dwuręczna :]

Tak to i ja kiedyś robiłem. I to wiele razy ,teraz próbuje czegoś nowego ;p

@Pawciu45
Właśnie kusza pasuje bardziej do łowcy smoków. Bo to jest mocniejsza i bardziej brutalna broń która odzwierciedla dusze i dumę tego wojownika. Poza tym najlepsza kusza nosi nazwę Kusza Łowcy Smoków. To już o czymś świadczy. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 22:15, 143872 napisał:

A ja zrobiłem wojownik z krwi i kości :P Gram Łowcą Smoków, mam 160 siły, 105% broni
dwuręcznej, 41 level i kończę ubijać smoki :P Dodam jeszcze że nie ładowałem nigdy w
manę, zręczność, łuki, kusze czy coś innego. Tylko siła i br. dwuręczna :]


Albo mi się wydaje, albo grając łowcą było więcej stworów, i jakoś wiecej siedziało, teraz gram Palladynem i łatwiej siegra a trudniej się leveluje, jakoś mniej questów? czy mniej bestii... Postawiłam sobie zadanie maxymalnego zalevelowania i widzę że łowcą byłoby łatwiej. :P Teraz mam 48 poziom i jadę na Jerkendar jeszcze.

btw, O co chodzi z tym "kręgiem magii" mam ciągle zero. To tylko dla magów ognia czy jak? Także nie mogę użyć niektórych run - pisze, że jeden krąg magii za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpakowałem najemnikiem 35% w broń jednoręczną i sie zastanawiam, czy jednak nie levelowac w dwuręczną. Jak sie będzie przyjemniej grać? Jestem w Jarkendarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować