Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2008 o 08:34, Asthariel napisał:

Wpakowałem najemnikiem 35% w broń jednoręczną i sie zastanawiam, czy jednak nie levelowac
w dwuręczną. Jak sie będzie przyjemniej grać? Jestem w Jarkendarze.

chyba pakując w dwuręczną jednocześnie lepiej walczysz jednoręczną, i odwrotnie, tak mówił Cord.
Zależy bardziej chyba od siły, czy z dwuręczną sobie poradzi twój Bezi.
W Jerkendarze dobrze mieć też kuszę lub łuk wyćwiczony na latające stwory na bagnie i nie tylko, i na golemy sie przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 08:40, seles napisał:

> Wpakowałem najemnikiem 35% w broń jednoręczną i sie zastanawiam, czy jednak nie
levelowac
> w dwuręczną. Jak sie będzie przyjemniej grać? Jestem w Jarkendarze.
chyba pakując w dwuręczną jednocześnie lepiej walczysz jednoręczną, i odwrotnie, tak
mówił Cord.
Zależy bardziej chyba od siły, czy z dwuręczną sobie poradzi twój Bezi.
W Jerkendarze dobrze mieć też kuszę lub łuk wyćwiczony na latające stwory na bagnie
i nie tylko, i na golemy sie przydaje.

Ale efektywniejsze jest ciągłe pakowanie punktów w jedną, drugs tyl zwiększa sie z opóźnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2008 o 08:43, Asthariel napisał:

Ale efektywniejsze jest ciągłe pakowanie punktów w jedną, drugs tyl zwiększa sie z opóźnieniem.

to pakuj w dwuręczną i kuszę, są skuteczniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 08:29, seles napisał:

btw, O co chodzi z tym "kręgiem magii" mam ciągle zero. To tylko dla magów ognia czy
jak? Także nie mogę użyć niektórych run - pisze, że jeden krąg magii za mało...

kręgi magii są przeznaczone wyłączne dla świątobliwych Magów Ognia. Gdyż wypełniają słowa Boga Innosa. Paladyni jak sławiący czyny Pana mogą używać jedynie run dla nich przygotowanych. Nie wymagają kręgów ale mocy magicznej. Są to runy leczenia i walki. Możesz wybrać jedną z tych dróg. Jeżeli masz wystarczająco dużo punktów nauki. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 09:30, JAROO1 napisał:

mam pytanie odnośnie pytań jakie zadaje Qachodron(przywódca kasty wojowników) co należy
zrobić


Należy znać odpowiedz na nie;).

Będziesz sie musiał popisać swoja wiedza na temat Jatkhendaru. Quahadron po każdej zlej odpowiedzi będzie wyrzucał cię z quizu, wiec zapisz grę i notuj poprawne odpowiedzi, ja tak robiłem. Jakbyś podyktował pytania to może bym ci jakoś pomógł. Bo nie mam Gothica na dysku teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 11:57, JAROO1 napisał:

mam kolejny problem odnośnie tych pułapek w świątyni adanosa, nawet nie wiem od czego
mam zacząć.

Jeśli już rozmawiałeś z duchem i jesteś w świątyni to musisz wypowiedzieć pod bramą zaklęcie, tak jak Kruk, dalej masz kilka przycisków na ścianie, nie pamiętam kombinacji, ale próbuj, potem zapal pochadnie i nie wchodź w miejsca o zielonym, albo czerwonym kolorze, już nie pamiętam, no i w końcu skręcasz chyba w pierwszy korytarz i dochodzisz do Kruka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 09:46, Pawciu45 napisał:

Będziesz sie musiał popisać swoja wiedza na temat Jatkhendaru. Quahadron po każdej zlej
odpowiedzi będzie wyrzucał cię z quizu, wiec zapisz grę i notuj poprawne odpowiedzi,
ja tak robiłem. Jakbyś podyktował pytania to może bym ci jakoś pomógł. Bo nie mam Gothica
na dysku teraz.

Heh ciekawe jak tak mogłeś zapisac?? Bo on na sam koniec mówi czy dobrze odpowiadałeś czy źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 11:57, JAROO1 napisał:

mam kolejny problem odnośnie tych pułapek w świątyni adanosa, nawet nie wiem od czego
mam zacząć.

przyciski o ile pamietam idą: skrajny lewy, skrajny prawy, środkowy , korytarz wybierz taki w którym w głębi leży szkielet z mieczem. potem przyciśnij ducha żeby ci otworzył drzwi ;) rób często save''y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 08:29, seles napisał:

Teraz mam 48 poziom i jadę na Jerkendar jeszcze.

Że co proszę? Masz 48 lvl i nie skończyłeś jeszcze fabuły dodatku? To jest niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 13:12, 143872 napisał:

> Teraz mam 48 poziom i jadę na Jerkendar jeszcze.
Że co proszę? Masz 48 lvl i nie skończyłeś jeszcze fabuły dodatku? To jest niemożliwe.


A może najpierw poszedł do górniczej doliny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 12:08, mlynar911 napisał:

Heh ciekawe jak tak mogłeś zapisac?? Bo on na sam koniec mówi czy dobrze odpowiadałeś
czy źle.


Serio?? Dawno nie grałem, więc jest możliwe, że coś mi się pomieszało. Jeśli wprowadziłem kogokolwiek w błąd to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 13:12, 143872 napisał:

> Teraz mam 48 poziom i jadę na Jerkendar jeszcze.
Że co proszę? Masz 48 lvl i nie skończyłeś jeszcze fabuły dodatku? To jest niemożliwe.

miałam na myśli Irdorath :P sorki, skrót myślowy, już przedostatni rozdział.
a przed wypłynięciem też byłam drugi raz w zapomnianej części wyspy, żeby zalevelować. Przybyło tam troli, i fauna się zregenerowała, to dzięki temu mam 48 lvl :) a jak wpadniesz do obozu bandytów w stroju palladyna, czy nawet łowcy, to się zacznie walka i też nowe punkty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 13:35, seles napisał:

a jak wpadniesz
do obozu bandytów w stroju palladyna, czy nawet łowcy, to się zacznie walka i też nowe
punkty ;]

Ja tam ich w spokoju zostawiam. Niech sobie żyją i tak są wyrzutkami więc po co ich jeszcze gnębić i zabijać ?? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2008 o 15:25, mlynar911 napisał:

Ja tam ich w spokoju zostawiam. Niech sobie żyją i tak są wyrzutkami więc po co ich jeszcze
gnębić i zabijać ?? :]

Nieważne czy się ich pozabija czy nie - w G3 i tak pojawia się Thorus. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 15:28, Radykał napisał:

Nieważne czy się ich pozabija czy nie - w G3 i tak pojawia się Thorus. :D

Noo ;] tak samo na statku jest stanowczo mało ludzi na samym początku gry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 15:25, mlynar911 napisał:

Ja tam ich w spokoju zostawiam. Niech sobie żyją i tak są wyrzutkami więc po co ich jeszcze
gnębić i zabijać ?? :]

Taa. I mówi to ktoś kto całe Khorinis obił dla doświadczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak pierwszy raz wszedłem do Jarkendaru to jak wychodziłem zabiłem wszystkich bandytów :D Żeby trochę poexpić :P Obecnie mam czterdziestyktóryś level i dopiero zabiłem smoki :P Jeszcze nie wróciłem do Khorinis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować