Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2008 o 15:28, Radykał napisał:

Nieważne czy się ich pozabija czy nie - w G3 i tak pojawia się Thorus. :D


To nic,ale chodzi o zasady.Ja prawie zawsze zostawiam bandytów w spokoju.Oni i tak ponieśli już wystarczającą karę za swoje czyny.Musieli przez wiele lat tkwić w zamknięciu w świecie za barierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2008 o 16:27, raven91 napisał:

To nic,ale chodzi o zasady.Ja prawie zawsze zostawiam bandytów w spokoju.Oni i tak ponieśli
już wystarczającą karę za swoje czyny.Musieli przez wiele lat tkwić w zamknięciu w świecie
za barierą.

Rozumiem, że jak się w to gra pierwszy raz to się wczuwa w klimat i stara zachować jak najwięcej realizmu. Zasady i tak dalej - w końcu to role playing game. Ale to tylko gra i jak się przechodzi któryś raz to można się trochę rozerwać w ten właśnie sposób. Zresztą wśród tych bandytów większość to pewnie mordercy, a ja jestem za karą śmierci dla takich osób. Nie tylko w grach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem:
Kiedy grałem w Gothica zapisałem gre i po 5 minutach zabrali prąd.
Kiedy już dali włączyłem gre chciałem odtworzyc save''a ale w miejscu gdzie powinien byc, było puste miejsce i jak tam najechałem na podglądzie pokazywał się biały ekran, kiedy próbuje odtworzyc to zachowuje się tak jakby to było puste miejsce. W folderze gry są pliki z tym savem ale on nie chodzi.
Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w V rozdziale, ile muszę zebrać tych smoczych jaj dle Benneta ? Pamiętam jak grałem paladynem to neorasowi dałem jajo to mi miksturkę zrobił, teraz też mu dać czy lepiej oddać jajo Bennetowi? I czy dzięki tym jajom danym Bennetowi coś zyskam czy tylko złoto i expa? Zrobi mi z tego zbroję czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem wiele razy, mi pozostało wczytać wcześniejszego save''a dlatego teraz zapisuję na 5 slotach co 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 16:51, Rafcio03 napisał:

Prosze o pomoc

Też tak kiedyś miałem. Wczytaj poprzedniego save''a, nic innego chyba nie zrobisz. W Gothicu trzeba często zapisywać grę na różnych slotach.

@Up
Byłeś szybszy o kilka sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 16:51, Rafcio03 napisał:

puste miejsce i jak tam najechałem na podglądzie pokazywał się biały ekran,


Mialem to samo z MT, 3 dni temu (tyle, ze prad byl i jest). Zniknal tylko pierwszy. Mnie sie nie udalo odzyskac sejwa. Na szczescie mam kilka starszych o tydzien.
PS: rob wiecej i czesciej sejwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy zna ktoś grę w której np. wcielamy się w legionistę lub rycerza średniowiecznego itp. Tak jakby RPG i gra Akcji .Np. widzimy z widoku oczy lub z tyłu .Czy coś podobnego, a krotko mówiąc taki total war tylko ze zamiast cala armią steruję jednym człowiekiem. Już stawiłem taki temat a napisali mi że mam się tu oto zapita ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 17:06, Tafol napisał:

Mam pytanie czy zna ktoś grę w której np. wcielamy się w legionistę lub rycerza średniowiecznego
itp. Tak jakby RPG i gra Akcji .Np. widzimy z widoku oczy lub z tyłu .Czy coś podobnego,
a krotko mówiąc taki total war tylko ze zamiast cala armią steruję jednym człowiekiem.
Już stawiłem taki temat a napisali mi że mam się tu oto zapita ci.

Wg mnie dobrze cie skierowali. Wpisz sobie na you tube Gothic i obejrzyj filmiki z gry. Jak sie zdecydujesz na Gothica (co polecam) to witamy w klubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 15:57, 143872 napisał:

Ja jak pierwszy raz wszedłem do Jarkendaru to jak wychodziłem zabiłem wszystkich bandytów
:D Żeby trochę poexpić :P Obecnie mam czterdziestyktóryś level i dopiero zabiłem smoki
:P Jeszcze nie wróciłem do Khorinis :P

wyglada na to że w grze jest ograniczenie do 60 poziomu :( brak istot do zabijania :/ nawet wojownicy cienia w irdorath nie odradzają się w nieskończoność
mam 51 może podciagne do 53-54 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 17:21, seles napisał:

> Ja jak pierwszy raz wszedłem do Jarkendaru to jak wychodziłem zabiłem wszystkich
bandytów
> :D Żeby trochę poexpić :P Obecnie mam czterdziestyktóryś level i dopiero zabiłem
smoki
> :P Jeszcze nie wróciłem do Khorinis :P
wyglada na to że w grze jest ograniczenie do 60 poziomu :( brak istot do zabijania :/
nawet wojownicy cienia w irdorath nie odradzają się w nieskończoność
mam 51 może podciagne do 53-54 :P

Ja skonczylem magiem na 53 poziomie, z tym ze nie zabijelem: bandytow w dolinie budowniczych, nikogo z npc-ow. Tak kiedys w jedynce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a ja jestem za karą śmierci dla takich osób. Nie tylko w grach. :)

No w końcu przecież radykał jesteś :P.A w czuć się w klimat staram za każdym razem jak gram w tę grę,oczywiście czasami gram po to żeby się zabawić,jednak najczęściej wtedy nie kończę gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 15:55, sprite39 napisał:

Taa. I mówi to ktoś kto całe Khorinis obił dla doświadczenia ;)

Kiedy ja ich obiłem?? Kiedy tak powiedziałem? hehe coś Ci się pokickało ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 18:02, mlynar911 napisał:

> Taa. I mówi to ktoś kto całe Khorinis obił dla doświadczenia ;)
Kiedy ja ich obiłem?? Kiedy tak powiedziałem? hehe coś Ci się pokickało ;]

może ktoś inny obił, nieistotne, w każdym razie to i tak się nie uda powyżej 60 lvl prawdopodobnie, wiec po co? a Bandyci sami zaczęli ;) a piraci zyją i przynajmniej nie muszą sie ich bać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 17:17, TICOCHONDRIUSS napisał:

> Mam pytanie czy zna ktoś grę w której np. wcielamy się w legionistę lub rycerza
średniowiecznego
> itp. Tak jakby RPG i gra Akcji .Np. widzimy z widoku oczy lub z tyłu .Czy coś podobnego,

> a krotko mówiąc taki total war tylko ze zamiast cala armią steruję jednym człowiekiem.

> Już stawiłem taki temat a napisali mi że mam się tu oto zapita ci.
Wg mnie dobrze cie skierowali. Wpisz sobie na you tube Gothic i obejrzyj filmiki
z gry. Jak sie zdecydujesz na Gothica (co polecam) to witamy w klubie...

Jest problem ja przeszyłem Gothic 1,2 i 3 już pary razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 20:18, sir durin napisał:

no to do klimatu średniowiecza pasuje gierka pod tym tytułem Joanna d''Arc grałem
tylko w demko i to dawno temu jakoś mi tak się skojarzyło


Ja grałem w pełną wersję(w Playu kiedyś była) i raczej nie polecam,bo ta gra polega głównie na masakrowaniu kolejnych hord wrogów,chodzenia z miejsca na miejsce i co jakiś czas walki z w miarę dobrym bossem(lub czasami większą ich liczbą).Podsumowując kilka godzin średniej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 20:18, sir durin napisał:

no to do klimatu średniowiecza pasuje gierka pod tym tytułem Joanna d''Arc grałem
tylko w demko i to dawno temu jakoś mi tak się skojarzyło


Grałeś w demko, więc nie widziałeś całej gry. Jeśli w demku cały czas tłukłeś hordy wrogów, to w pełnej wersji robisz w kółko to samo, co na dłuższą metę jest nużące. Jest jeszcze tryb taktyczny, w którym zarządzasz własnymi wojskami, ale ci idioci są tak tępi, że bez przerwy trzeba im pomagać i tłuc wrogów, i tłuc, i tłuc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 20:24, Tafol napisał:

Znacie jakieś modulator też znanie jako mod dla serii Gothica


Jeśli chodzi Ci o jakiś ciekawy mod to polecam mod do jedynki Mroczne Tajemnicę,więcej informacji w tym temacie:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20505&u=2891
PS.I na przyszłość stosuj się do zasad polskiej ortografii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować