Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2008 o 11:44, Ecko09 napisał:

Poza tym ty masz jednordzeniowy procesor, a ja dwurdzeniowy.

OK ale to nie robi chyba aż tak wielkiej różnicy bo gra wyszła kiedy jeszcze nie było dwurdzeniowych procków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 11:45, Meykan napisał:

Gdybyś na przykład był Łowcą smoków(czy tam najemnikiem) to też za każdym razem kupujesz
5 Punktów many za 5 PN.

Właśnie nie. Bo kiedyś paladynem byłem i jak miałem 35 many to już kupowałem 5 pktów za 10 punktów nauki. A co z amuletami i kupowaniem?? Możesz mi to wyjaśnić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 11:54, Meykan napisał:

Przecież palladyn używa specjalnych run, czyli też manę potrzebuję co nie?

No dobra Łowcą Smoków jak gram nigdy magii nie kupuje. Ale co z amuletami?? Wybacz ,że się powtarzam ,ale coś mi tu nie pasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, ale jak Pablo eskortuje nas jako maga do GD to można go bezkarnie sklepać i wziąść mu miecz jak biegnie! podniesie się i poleci dalej , nie zważając na nas! Dostaniemy za tą akcje 400 PD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę paladyna, gdyż ma magię, która nie wymaga kręgów i darmowe pancerze ( oprócz ciężkiego pancerza straży miejskiej 2500 szt. Złota ) Czyli wydatek niewielki. A jeśli chodzi o Łowcę smoków to jest to dla tych, którzy lubią się trochę pomęczyć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 13:54, Meziros napisał:

Wolę paladyna, gdyż ma magię, która nie wymaga kręgów i darmowe pancerze ( oprócz ciężkiego
pancerza straży miejskiej 2500 szt. Złota ) Czyli wydatek niewielki. A jeśli chodzi o
Łowcę smoków to jest to dla tych, którzy lubią się trochę pomęczyć :]

Ty chyba nie czaisz o czym jest ta dyskusja co ?? Popatrz najpierw na kilka poprzednich postów i dopiero potem coś napisz. Taka mała przysługa dla społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 13:54, Meziros napisał:

Wolę paladyna, gdyż ma magię, która nie wymaga kręgów i darmowe pancerze ( oprócz ciężkiego
pancerza straży miejskiej 2500 szt. Złota ) Czyli wydatek niewielki. A jeśli chodzi o
Łowcę smoków to jest to dla tych, którzy lubią się trochę pomęczyć :]


Jeslo chodzi o złoto to jako najemnik i łowca smoków mozna też najwięcej zarobić, więc pancerze nie sa kłopotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 16:41, karolek44 napisał:

ja zbieram kase zawsze od bospera bo u niego najwiencej mozna zarobic zwierząt jest bardzo
duzo

Najwięcej mozna zarobić u Harada. Uczysz się wyrobu miecza ponad 1000 i idziesz do Benneta wykorzystujesz bug i kupujesz tyle pretów ile się da. Np. 1000 za jeden miecz. Bierzesz od Benneta 12 prętów i masz już 12 000 ;] to ile musisz przenieść skór ,żeby osiągnąć ten sam wynik?? :] Jakieś 3 - 5 minut robi się 12 mieczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 17:30, Meziros napisał:

tak zgodzę się u Bospera bym musiał z 6 skór czarnego trolla, jeśli ich tyle jest.

lol widać jak gre znasz ... Jest jedna jedyna skóra czarnego trola. I mamy questa związanego z nim od Roula z farmy onara. Mozmu mu ja dać potem go pobić i zanieść ją Bosperowi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\...\
Ja też raczej wolę Bospera,bo zabijanie zwierząt sprawia dużo większą przyjemność niż monotonne wykuwanie mieczy,a za skóry też można zdobyć sporo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 18:54, karolek44 napisał:

a kto z was był u constantina czeladnikiem ja tylko raz i bardzo tego żałuje


Ja byłem raz, przynajmniej przygotowywania sporej liczby mikstur sie nauczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 18:53, raven91 napisał:

Ja też raczej wolę Bospera,bo zabijanie zwierząt sprawia dużo większą przyjemność niż
monotonne wykuwanie mieczy,a za skóry też można zdobyć sporo kasy.

Ale u Harada sporo sporo więcej. Mozna być ustawionym do końca życia. Można nawet sobie kupić dom w Górnym Mieście albo odkupić interes Bromora ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem , że istnieje tylko jeden troll, żyje w jaskini na północy khorinis i najbardziej opłaca się sprzedać tą skórę u Roula aż 500 monet i 5 mikstur leczniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 18:54, karolek44 napisał:

a kto z was był u constantina czeladnikiem ja tylko raz i bardzo tego żałuje


Constantino dobrze przecież płaci z te grzyby a ich rośnie sporo na wyspie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 19:03, mlynar911 napisał:

Można nawet sobie kupić dom w Górnym Mieście albo odkupić interes Bromora ;]


Co zrobić? Kupić dom lub interes Bromora? Pierwsze słyszę by w Gothic II: Noc Kruka jak i w samym Gothic II można było kupić dom lub przejąć interes Bromora. Proszę wytłumacz mi jak to się robi i gdzie trzeba iść? Albo coś przegapiłem w tej grze albo nie wiem co :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2008 o 19:06, Pawciu45 napisał:

Constantino dobrze przecież płaci z te grzyby a ich rośnie sporo na wyspie.


Ale sprzedawanie tych grzybów to marnotrawstwo,lepiej je zjadać i łapać bonus w postaci dodatkowych punktów mana, robienia miksturek można się nauczyć też w kilku innych miejscach nie tylko u Constantina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować