Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2006 o 23:30, robert776 napisał:

bo mam go...kupilem zlota edycje...mam wgrac teraz czy jak przejde gothic II


Oczywiście, że od razu!!! Nie będziesz mógł potem przenieść postaci z Gothic 2 do Nocy Kruka, nie da się!
Poza tym Noc Kruka zmienia i podstawową wersję, czyli Gothic 2, a tereny, które wnosi dodatek, powinno się prechodzić w 2 rozdziale, także nie ważne ile przeszedłeś - instaluj Noc Kruka i zaczynaj od nowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 23:42, cinus` napisał:

to Ty lepiej jeszcze jakąś zwierzyne potłucz lub powykonuj jakieś questy bo z takim poziomem
to może Ci być ciężko w górniczej dolinie zwłaszcza jak jesteś początkującym graczem, nie radziłbym
Ci iść do górniczej doliny dopóki nie osiągniesz gdzieś 10 poziomu, punkty nauki ładuj w siłę
dzięki temu będziesz mógł używać lepszej broni i zadawać większe obrażenia

Ja do górniczej doliny poszedłem jak miałem 15 lvl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 00:58, verbum napisał:

> bo mam go...kupilem zlota edycje...mam wgrac teraz czy jak przejde gothic II

Oczywiście, że od razu!!! Nie będziesz mógł potem przenieść postaci z Gothic 2 do Nocy Kruka,
nie da się!
Poza tym Noc Kruka zmienia i podstawową wersję, czyli Gothic 2, a tereny, które wnosi dodatek,
powinno się prechodzić w 2 rozdziale, także nie ważne ile przeszedłeś - instaluj Noc Kruka
i zaczynaj od nowa!

kurde ale lipa, musze zaczac od pczatku... a nawet wydawalo mi sie ze jestem daleko...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2006 o 17:07, robert776 napisał:

kurde ale lipa, musze zaczac od pczatku... a nawet wydawalo mi sie ze jestem daleko...;/


- tak daleko znowu nie byłeś, bo tylko w 2 rozdziale, także nie ma co narzekać, a poza tym Noc Kruka polepsza tekstury w całej grze dodaje bronie i np. nowe umiejętności kowalskie, dodaje sporo zadań, więc tylko więcej frajdy będziesz miał...Tylko nastaw się od razu, że będzie trudniej, zwłaszcza na początku, no ale jak już dojdziejsz do mistrza i uzbierasz te 80pkt siły, to już będzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, kupiłem sbie Gothica 2 ZE. Zainstalowałem, wszystko beautiful, zagrałem chwile i wyłaczyłem. Jak che drugi raz gre odpalić to pojawia mi się napis Noc Kruka, pjawia się zarne tło i wywala mnie do windowsa, co ja mam z tym zrobić? :/ Kiedyś G2 z NK dziaało mi normalnie a teraz lipa1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 21:27, Mistic napisał:

Hej, kupiłem sbie Gothica 2 ZE. Zainstalowałem, wszystko beautiful, zagrałem chwile i wyłaczyłem.
Jak che drugi raz gre odpalić to pojawia mi się napis Noc Kruka, pjawia się zarne tło i wywala
mnie do windowsa, co ja mam z tym zrobić? :/ Kiedyś G2 z NK dziaało mi normalnie a teraz lipa1

Hmm... wydaje mi się że to ten słynny błąd z menu z płyty.Po prostu uruchamiaj grę z skrotu,nie z menu na płycie.
Acha jeszcze raz zainstaluj,bo tylko tak naprawisz bład.No chyba że uruchamiałeś z pulpitu,to wtedy nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 17:07, robert776 napisał:

kurde ale lipa, musze zaczac od pczatku... a nawet wydawalo mi sie ze jestem daleko...;/


A ja ci radzę: nie zaczynaj gry z Nocą Kruka jeśli grasz po raz pierwszy. Jeśli zamierzasz grę przejść tylko raz to przejdź z dodatkiem, ale jeśli chcesz ją przejść kilkakrotnie, np. różnymi postaciami to najpierw przejdź samą podstawkę. Będzie ci łatwiej, poznasz trochę świat, questy co przyda ci się w dodatku. Przechodząc NK będziesz wtedy zaskakiwany wieloma zmianami w stosunku do podstawki przez co będzie ciekawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ile jest przyciskow na farmie lobarta na kregu? ja znalazlem tylko 2 i mnie juz cos bierze bo je naciskam i nic. u cavalorna nie ma obcji o "chrobotaniu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 16:02, B. Riv napisał:

ile jest przyciskow na farmie lobarta na kregu? ja znalazlem tylko 2 i mnie juz cos bierze
bo je naciskam i nic. u cavalorna nie ma obcji o "chrobotaniu"


Muszą być trzy. Dobrze poszukaj. Po wciśnięciu ich i tak się okaże, że ornamentu i tak tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2006 o 16:20, Priam napisał:


Muszą być trzy. Dobrze poszukaj. Po wciśnięciu ich i tak się okaże, że ornamentu i tak tam
nie ma.

szukalem ale na tych filarach niczego nie ma oprucz tych dwu przyciskow
-jeden obszedlem przelacznik
-drugi to samo
-trzeci nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 07:15, Hand of Pain napisał:

Nie możliwe, na pewno są 3 przyciski. Nie są one umiejscowione w jakiś schemat, ale są tam...

znalazlem juz byl zwrocony w strone farmy
jestem w jarkhendarze i mam 10lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 18:57, B. Riv napisał:

moze mi ktos dokladnie opisac jak zdobyc amulet szukajacego ognika

Rozmawiaj z Vatrasem do skutku. Na wszystkie tematy, dojdzie do wniosku, że trzeba Ci pomóc w poszukiwaniach i da Ci amulet. Moim zdaniem, szkoda na to czasu i punktów nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 18:57, B. Riv napisał:

moze mi ktos dokladnie opisac jak zdobyc amulet szukajacego ognika

Ja nie używałem ognika. Żeby go dostać porozmawij z Vatrasem o nielegalnym handlu bronią - dojdziecie, że przyda ci się pomoc i ognik jest twój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 20:14, paweusz napisał:

Żeby go dostać porozmawij z Vatrasem o nielegalnym handlu bronią -
dojdziecie, że przyda ci się pomoc i ognik jest twój...

no ale u niego nie ma takiej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 15:54, B. Riv napisał:

> Żeby go dostać porozmawij z Vatrasem o nielegalnym handlu bronią -
> dojdziecie, że przyda ci się pomoc i ognik jest twój...
no ale u niego nie ma takiej opcji

To dziwne, a starasz się dostać do bractwa wody(magów wody) ? Bo to oni zlecają z tego co pamiętam takie zadanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 15:58, paweusz napisał:

> > Żeby go dostać porozmawij z Vatrasem o nielegalnym handlu bronią -
> > dojdziecie, że przyda ci się pomoc i ognik jest twój...
> no ale u niego nie ma takiej opcji
To dziwne, a starasz się dostać do bractwa wody(magów wody) ? Bo to oni zlecają z tego co pamiętam
takie zadanie...

jestem juz jarkhendarze moze do konca trzeba wykonac zadanie zaginieni ludzie albo pogadac z laresem czy kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować