Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2008 o 14:38, karolek44 napisał:

ja tez sie zgadam z moimi przed muwcami wykorzystywanie kodów i buguw jest dla ludzi
kturzy grac nie umią normalnie!!!!!!!!!!


może normalnie umiesz grać kolego, ale pisać normalnie to juz raczej nie :P
i wyluzuj odrobinkę - dzieki kodom można sie również grą pobawić, a wykorzystanie buga - jak kto chce. i co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 14:40, castlerock napisał:

może normalnie umiesz grać kolego, ale pisać normalnie to juz raczej nie :P
i wyluzuj odrobinkę - dzieki kodom można sie również grą pobawić, a wykorzystanie buga
- jak kto chce. i co kto lubi

Tak kodami można się pobawić ,ale jak nie przechodzimy gry pierwszy raz. Za 3 - 4 ok ale nie za 1. A bugi to to samo. Tam raz czy dwa nieznacząco można je wykorzystać ,ale nie notorycznie. Popatrz sobie na staty co podał nasz "kolega" i jak to wygląda?? 44 lvl a on ma staty jak pół Bóg ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 17:14, karolek44 napisał:

moj najwyzszy lewel to 56 a ty mylnar jaki miałes najwyszy

59 teraz będe dobijał i przebijał 60 level.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 20:24, mlynar911 napisał:

> moj najwyzszy lewel to 56 a ty mylnar jaki miałes najwyszy
59 teraz będe dobijał i przebijał 60 level.

założę się, że nie da się powyżej 60. musi tam być ograniczenie, i myślę ze to liczba 60, bo Andre, czy Hagen mają ten poziom chyba.
Braknie mu ludzi/ stworów, bo nawet jak pobije NPCów to może zapunktować tylko raz. Liczba zwierząt na każdym poziomie w każdym rozdziale jest ograniczona, liczba questów też.
chciałam zapunktować w dworze Irdorath na szkieletach, które sie odradzały po wprowadzeniu złego kodu, ale mroczni wojownicy też nie odradzają sie w nieskończoność :(
chyba że jakiś bug/kod co to powoduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie to najpierw pobić człowieka potem zabić go z łuku?! Exp leci 2x. A każdy npc może mieć jakiś tam lewel mozna rozpoznać po expie. Np. 3 lvl to 30 expa. Zobaczymy jak uda mi się pobić to dam screena. Jak nie magiem to paladynem z łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 20:38, Meziros napisał:

Tak 60 level to max niestety. Osobiście mój wynik muszę poprawić - 53 level.

Skąd niby wiesz że 60 to max? A może 61 :P Ja osobiście miałem max. 54, nawet dawałem screena pare dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy progu 60 lvl nie przekroczyłem (mój maksymalny to 53) ale też o takim nie słyszałem ;] Trzeba się samemu przekonać jak to jest ... i chyba tak zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 20:58, Meziros napisał:

Bo na jednej stronce chyba www.gothic.phx.pl znalazłem artykuł o doświadczeniu i było
600 PD i 60 level na max

A ja myślałem, zresztą nie jeden tutaj tak pisał, że nie ma ograniczonego poziomu. Tyle ile wybijesz potworów to taki będziesz mieć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 10:04, karolek44 napisał:

bo nie ma ograniczonego mój kuzyn miał 68 lvl i widziałem to na własne oczy i nim nie
wierzyłem


To prawda, że Gothic nie ma ograniczonego lvl ale powyżej 60 to już jest ciężko trzeba mordować wszystko co się rusza i niestety jest to dość czasochłonne, ale wykonalne do pewnego stopnia byle uzyskać taki lvl uczciwie nie wykorzystując do tego celu kodów oraz bugów gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 10:23, karolek44 napisał:

no muj kuzyn jest uczciwy nigdy nie uzywał koduw i buguw

Człowieku masz w okienku gdzie się posty pisze takie coś jak słownik!!! Używaj go na miłość boską. Max da się zdobyć nawet i 100 ale w całym gothicu nie ma tyle expa więc starcza na 61 ale i tak trzeba na 2 sposoby zabijać wszystkich NPCtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a da ktoś screena z tym 61 levelem? i będzie jasne :) bo 2 x zabijając NPC to moze ze 5-max 10? tysiący pkt zarobisz, nie starczy na 5- 6 poziomów, których brakuje z 54 do 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 12:30, sprite39 napisał:

> No bo 44lvl to równa się 440 punktów nauki. A za "tylko" tyle to nie miał by takich
statów.
> Można jeszcze doliczyć tablice, mikstury itp.
Już to napisałem: mikstury w Gothic 1 - 2 można pić nieskończenie długo wykorzystując
bug. Przeczuwam, że właśnie ten błąd wykorzystał wybrany.

Gratuluje. rozgryzles mnie. myslalem ze tylko ja znam ten sposob. Jeszcze raz gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować