Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2008 o 21:13, mlynar911 napisał:

Jestem w Jarkendarze jak będę szedł do GD to też wejdę za palisadę ;]

Poszukaj tych ciał w jaskini, tam gdzie w G1 było składowisko klasztoru. Znajdziesz je tam w późniejszych rozdziałach, kiedy jednostki zaczną się przenosić. Np. w trzecim rozdziale Gorn usunął się z GD do Khorinis, a więc w jaskinii powinno być jego ciało.
Zwłoki Cronosa można znaleźć w Khorinis, w kopalni na południe od Słonecznego Kręgu. W tym samym miejscu gdzie on leżał, innym razem zaobserwowałem Bullka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 21:05, albinskia napisał:

Jak jesteście przy palisadzie to wam powiem ,że podoba mi się ta tablica z listem podpisanym:
,,dwarf :)"(krasnolud) xD


Ciekawym pomysłem było też umieszczenie wraku samochodu w kanionie w Jarkendarze,z napisem zawsze chciałem umieścić samochód w grze(czy jakoś tak podobnie to leciało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 22:38, raven91 napisał:

> Jak jesteście przy palisadzie to wam powiem ,że podoba mi się ta tablica z listem
podpisanym:
> ,,dwarf :)"(krasnolud) xD

Ciekawym pomysłem było też umieszczenie wraku samochodu w kanionie w Jarkendarze,z napisem
zawsze chciałem umieścić samochód w grze(czy jakoś tak podobnie to leciało)

Moim zdaniem to niezbyt inteligentne w grze w kturej mamy mniei więcej średniowiecze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 20:38, Mezo505 napisał:

Moim zdaniem to niezbyt inteligentne w grze w kturej mamy mniei więcej średniowiecze!

Ale właśnie o to chodzi! To taki żart, samaczek w grze przygotowany przez twórców. A poza tym to właśnie dlatego te smaczki jak tablica i samochód położone są w trudno dostępnych miejscach aby komuś komu naprawdę na tym nie zależy nie psuć klimatu. Bo jak ktoś bardzo nie chce zobaczyć tych rzeczy, to nie ma na to szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o palisadę to przedostałem się tam z bratem bez kodów. Bardzo się zawiodłem, bo liczyłem na wielki obóz zaopatrzeniowy i statki :/ Mimo wszystko dobrze, że dali tabliczkę i ukrytą jaskinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś teraz głośno o tym samochodzie, a wiecie, że jest gdzieś ukryty drugi samochód. Pamiętam, że był gdzieś pod wodą, ale nie pamiętam gdzie dokładnie. Dostał się kiedyś ktoś do samochodu w kanionie nie używając kodów? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba niewykonalne. A może - Jednak jak dostaniemy się na góry w obozie piratów to chyba możemy po nich przejść do kanionu. A ja widziałem, że jeden taki samochód jest w jakimś modzie do gothic chyba Diccuric.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 09:26, Salamos napisał:

To jest chyba niewykonalne. A może - Jednak jak dostaniemy się na góry w obozie piratów
to chyba możemy po nich przejść do kanionu. A ja widziałem, że jeden taki samochód jest
w jakimś modzie do gothic chyba Diccuric.

Można wejść do tego autka w łatwy sposób, a nawet dwa. Wystarczy koło tego ''bagienka'' wejść po skałach i dalej już tylko iść, albo koło tej starej kopalni też da się wejść :D A z tym autem to chyba jednak w Diccuricu, raczej mi się pomyliło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 09:45, Salamos napisał:

Tak, autko jest w G II NK tylko jedno, szkoda, bo może bezi mógłby sobie pojeździć xD

No moglo by byc ciekawie, chociaz skąd wziąl by paliwo. Może magiczna ruda, w sumie sporo zastosowań ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pokonać smoki w NK. Gdy grałem w zwykłego Gothica II pokonałem wszystkie. Ale teraz one się za szybko leczą. Mam 23 poziom i gram paladynem. Moja broń to szpon Beliara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 15:06, paladin thunder napisał:

one się za szybko leczą. Mam 23 poziom i gram paladynem. Moja broń to szpon Beliara.

Najłatwiej to spróbuj zamrozić smoka i ubić. Zwój kupisz w Khorinis lub w klasztorze. Może także poszukać u sprzedawców na zamku w Górniczej Dolinie. Innym łatwym sposobem jest przywołanie demona korzystając ze zwoju i ewentualna pomoc w zakończeniu żywotu gada. Możesz go zabić także "normalnie" potrzebujesz tylko trochę zawziętości i paru prób. Najważniejsze to nie pozwól mu siedzieć na ziemi. Podbiegaj atakuj i jak smok wzniesie się w powietrze podążaj na miejsce gdzie wyląduje i znowu kilka ciosów szponem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 15:06, paladin thunder napisał:

Jak pokonać smoki w NK. Gdy grałem w zwykłego Gothica II pokonałem wszystkie. Ale teraz
one się za szybko leczą. Mam 23 poziom i gram paladynem. Moja broń to szpon Beliara.


Można wykorzystać czar przyzwanie demona lub zmniejszenie potwora, pomóc ci może cipher i rod(tylko przy bagiennym) oraz Biff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 21:14, Abi Dalzim napisał:

> Moim zdaniem to niezbyt inteligentne w grze w kturej mamy mniei więcej średniowiecze!

Ale właśnie o to chodzi! To taki żart, samaczek w grze przygotowany przez twórców. A
poza tym to właśnie dlatego te smaczki jak tablica i samochód położone są w trudno dostępnych
miejscach aby komuś komu naprawdę na tym nie zależy nie psuć klimatu. Bo jak ktoś bardzo
nie chce zobaczyć tych rzeczy, to nie ma na to szans.

To wcale nie jest zabawne, ani nie daje smaczku. To twoim zdaniem w dodatku który jest właśnie produkowany do Gothica 3 powinni umieścić karabin maszynowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>\...\
Przy pierwszym smoku pomagają Ciphner i Rod więc wielkiego problemu nie ma,natomiast w pozostałych przypadkach polecam zabranie Biffa do pomocy(ja najczęściej biorę go do walki z lodowym smokiem) oraz używanie mikstury szybkości.Dzięki niej można szybko odskoczyć od smoka,wypić kilka mikstur leczenia i równie szybko wrócić do niego.W tym czasie zbyt wiele HP dla smoka się nie odnawia więc wystarczy taki manewr powtórzyć kilka razy i gad leży martwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 17:26, raven91 napisał:

>\...\
Przy pierwszym smoku pomagają Ciphner i Rod więc wielkiego problemu nie ma,natomiast
w pozostałych przypadkach polecam zabranie Biffa do pomocy(ja najczęściej biorę go do
walki z lodowym smokiem) oraz używanie mikstury szybkości.Dzięki niej można szybko odskoczyć
od smoka,wypić kilka mikstur leczenia i równie szybko wrócić do niego.W tym czasie zbyt
wiele HP dla smoka się nie odnawia więc wystarczy taki manewr powtórzyć kilka razy i
gad leży martwy.


Dodam, że przy smoku kamiennym dostać sie do niego pomaga Gorn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 20:49, Ecko09 napisał:


Dodam, że przy smoku kamiennym dostać sie do niego pomaga Gorn.


No tak,ale jego pomoc kończy się zaraz za mostem prowadzącym do twierdzy i ze smokiem musimy zmierzyć się już sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 17:10, Mezo505 napisał:

To wcale nie jest zabawne, ani nie daje smaczku.

A to już jest kwestią gustu. A wiesz czego się nie robi z gustami, prawda?

Dnia 20.04.2008 o 17:10, Mezo505 napisał:

To twoim zdaniem w dodatku który jest właśnie produkowany do Gothica 3 powinni umieścić karabin maszynowy?

W Baldurs Gate był miotacz laserowy (też trzeba się namęczyć żeby go zdobyć) i jakoś nikomu to nie przeszkadza (albo przeszkadza takim ludziom jak Ty). Być może po prostu nie masz poczucia humoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować