Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2008 o 17:10, Mezo505 napisał:

To twoim zdaniem w dodatku który jest
właśnie produkowany do Gothica 3 powinni umieścić karabin maszynowy?


Wiesz, w tym przypadku jest podział na dwie grupy osób: takie, które traktują Gothica niezykle poważnie i nawet drobna, zabawna rzecz od twórców może im obrzydzić grę oraz takich, którzy lubią, jak twórcy dorzucają jakieś ciekawostki do gry w postaci zabawnych dopisków na nagrobkach, wraków samochodów, tabliczek z powalającymi tekstami itp. Dlatego właśnie do gry takie rzeczy od twórców mogłyby być, moim zdaniem, dorzucone, tylko w takim miejscu, żeby mogła do nich dojść tylko ta druga grupa ludzi, "drogą przez mękę", że tak to ujmę. Natomiast tej pierwszej grupie niech się te rzeczy nie rzucają w oczy.
Ja osobiście nie mam nic przeciwko karabinowi w Gothic 3, byle tylko go dobrze ukryli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musisz zdobyć statek jeśli jesteś magiem lub paladynem to rozmawiasz z straznikiem statku to cię wpuści jesli nie to masz inne zadanie jako najemnik i musisz mieć kapitana i conajmiej 5 osób jako załoge np diego gorn milten lee lester

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 22:19, masterboy napisał:

Niemoge dostac sie do Dwor Idoraht a zrobilem juz chyba prawie wszystko.


Opisz dokładniej problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 22:19, masterboy napisał:

Niemoge dostac sie do Dwor Idoraht a zrobilem juz chyba prawie wszystko.

A jak zrobiłeś wszystko co napisał karolek44 to lecisz do kapitana po klucz i idziesz do pokoju(na statku). :)

Zapomniałem: Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 22:28, Ecko09 napisał:

> Niemoge dostac sie do Dwor Idoraht a zrobilem juz chyba prawie wszystko.

Opisz dokładniej problem.

Lester dal mi list potem bylem w klesztorze otworzylem ksiege potem poszedlem na dol do Tallamona i do ukrytej biblioteki no ito wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze dużo przed tobą jak byś słuchał dialogów i czytał potrzebne informacje to byś wiedział, ze trzeba najpierw zebrać załoge statku (kapitan itd) następnie udać sie na statek w procie Khorinis i dopiero płynąć do Dworu.
Tak w skrócie napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 22:21, karolek44 napisał:

musisz zdobyć statek jeśli jesteś magiem lub paladynem to rozmawiasz z straznikiem statku
to cię wpuści jesli nie to masz inne zadanie jako najemnik i musisz mieć kapitana i conajmiej
5 osób jako załoge np diego gorn milten lee lester

ok tylko jak ich przekonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość osób trzeba tylko powiadomić. Ale na przykład biff to trzeba mu zaoferować pieniądze :) Popatrz w poradniku tam pisze kogo możesz przekonać.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 22:12, sprite39 napisał:

> To twoim zdaniem w dodatku który jest
> właśnie produkowany do Gothica 3 powinni umieścić karabin maszynowy?

Wiesz, w tym przypadku jest podział na dwie grupy osób: takie, które traktują Gothica
niezykle poważnie i nawet drobna, zabawna rzecz od twórców może im obrzydzić grę oraz
takich, którzy lubią, jak twórcy dorzucają jakieś ciekawostki do gry w postaci zabawnych
dopisków na nagrobkach, wraków samochodów, tabliczek z powalającymi tekstami itp. Dlatego
właśnie do gry takie rzeczy od twórców mogłyby być, moim zdaniem, dorzucone, tylko w
takim miejscu, żeby mogła do nich dojść tylko ta druga grupa ludzi, "drogą przez mękę",
że tak to ujmę. Natomiast tej pierwszej grupie niech się te rzeczy nie rzucają w oczy.
Ja osobiście nie mam nic przeciwko karabinowi w Gothic 3, byle tylko go dobrze ukryli.

Mogą go dodać do gry ale niech go umieszczą tam gdzie nikt bez przypadku go nie znajdzie. I żeby nie można go było używać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 22:44, masterboy napisał:

ok tylko jak ich przekonac

Musisz przyjaciół zaberać. Lee,Gorn,Lester i reszta. Wystarczy ,że z nimi pogadasz o tym i już pójdą z tobą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 22:49, masterboy napisał:

> tylko powiedzieć
ok dzieki wam serdeczne sprubuje sobie poradzic

no i ważna rzeczą jest to, że jak wszyscy zbiorą się w porcie to musisz przekonać strażników by Cię wpuścili na statek i po tym koniecznie porozmawiaj z kapitanem. I płyniesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 10:38, wiedx1 napisał:

mam pytanie co daje czarna bryłka chyba rudy xDD znalazłem ja kolo tej karczmy gościa
na o :P

Masz taki jakby bullet time, wszystko porusza się wolniej i ekran tak lata jak po spaleniu bagiennego ziela. Rudy sporo nie ma w całej grze, coś około 10 bryłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 22:19, masterboy napisał:

Niemoge dostac sie do Dwor Idoraht a zrobilem juz chyba prawie wszystko.

A byłeś już w podziemiach klasztoru, znalazłeś mapę i spojrzałeś na nią? (trzeba to zrobić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 11:14, 143872 napisał:

> mam pytanie co daje czarna bryłka chyba rudy xDD znalazłem ja kolo tej karczmy gościa

> na o :P
Masz taki jakby bullet time, wszystko porusza się wolniej i ekran tak lata jak po spaleniu
bagiennego ziela. Rudy sporo nie ma w całej grze, coś około 10 bryłek.

Zgadnijcie kogo spotkałem w świecie World of Warcraft? Beziego!

Ah te scripty! Do dzisiaj pamiętam Benneta jak zapytałem się o zrobienie broni z magicznej rudy, to on się pytał o to czy mam przy sobie bryłki, ja je miałem a Bezi mówi : NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować