Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2008 o 13:28, KomandoYo napisał:

jak nie pomaga? pomaga a poza tym najemnik to najgorsza gildia wszystko jest pod gorke
:P


Lares w dostaniu do najemników nam w ogóle nie pomaga, mówi tylko, że Cord nam pomoże, a w czym Cord nam pomaga ? w niczym... Paladynem już przeszedłem grę, a Łowcą Smoków tylko podstawkę, a Magiem ani razu, ale nie wiem czy dam sobie nim radę, nastepnym raezm przejdę Magiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

magien jest najlepiej i najlatwiej wedlug mnie glupie sa tylko pierwsze misje a proba ognia jest nawet trudna (szczegolnie pokonac golema ale to wystarczy mlot wziac z piwnicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 13:33, KomandoYo napisał:

magien jest najlepiej i najlatwiej wedlug mnie glupie sa tylko pierwsze misje a proba
ognia jest nawet trudna (szczegolnie pokonac golema ale to wystarczy mlot wziac z piwnicy
:P

jeśli komuś odpowiadasz użyj opcji "Odpowiedz", wtedy będę wiedział, że do mnie piszesz.. no chyba, że nie pisałeś do mnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 13:35, Vesania666 napisał:

> magien jest najlepiej i najlatwiej wedlug mnie glupie sa tylko pierwsze misje a
proba
> ognia jest nawet trudna (szczegolnie pokonac golema ale to wystarczy mlot wziac
z piwnicy
> :P
jeśli komuś odpowiadasz użyj opcji "Odpowiedz", wtedy będę wiedział, że do mnie piszesz..
no chyba, że nie pisałeś do mnie ;]


pisalem do ciebie ale myslalem ze skoro nikogo innego nie ma to sie skapniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 13:33, KomandoYo napisał:

magien jest najlepiej i najlatwiej wedlug mnie glupie sa tylko pierwsze misje a proba
ognia jest nawet trudna (szczegolnie pokonac golema ale to wystarczy mlot wziac z piwnicy
:P


O nie - pierwsze misje są nawet fajne, ZWŁASZCZA próba ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 14:52, Vesania666 napisał:

dobra, jestem już najemnikiem ;D ja kdostać zadanie na Dextera (chyba potrzebne, żeby
wykonać misję "Zaginieni Ludzie" czy jakoś tak )


Gadasz z rybakiem niedaleko statku paladynów( lub z Cassią), on ci mówi, że jego kolega handlował z piratami, powie ci gdzie, (łatwo trafić, wystarczy płynąć koło brzegu portu w prawo. Tak gadasz z piratem, aon mówi ci gdzie jest Dexter i podaje hasło.

Oczywiście przed tym musisz pogadać z Vatrasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Otóż jeśli dobrze pamiętam po zjedzeniu 50 szarych grzybów nasza mana wzrasta o 5 pkt., ale czy kiedy zje się następne 50 sztuk tych grzybów ponownie wzrośnie poziom many czy już nie? Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś jakiś dobry sposób na podwyższenie siły na jak najniższym poziomie (aktualnie mam 6 lvl ) np. jakimiś miksturkami. czy smoczy korzeń najlepiej zjeść od razu (dodaje 1 pkt siły) czy wywarzyć jakąś miksturkę z niego, która odaje siłę (jeśli taka istnieje) ?. i jeśli ktoś ma mapę lub link z jakąś stronką gdzie można znaleć wszystkie tabliczki z bonusami do atrybutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 16:31, Vesania666 napisał:

czy smoczy korzeń najlepiej zjeść od razu (dodaje 1 pkt siły) czy wywarzyć jakąś miksturkę z niego, która dodaje siłę

Zostaw i zrob miksture - dodaje ona 3 pkt sily. Warzenia tej mikstury uczy Vatras (VI rozdzial...) oraz Constantino (jesli zostales jego czeladnikiem).

Dnia 01.08.2008 o 16:31, Vesania666 napisał:

i jeśli ktoś ma mapę lub link z jakąś stronką gdzie można znaleć wszystkie tabliczki z bonusami do atrybutów.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=58&pid=16930

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 16:31, Vesania666 napisał:

zna ktoś jakiś dobry sposób na podwyższenie siły na jak najniższym poziomie (aktualnie
mam 6 lvl ) np. jakimiś miksturkami. czy smoczy korzeń najlepiej zjeść od razu (dodaje
1 pkt siły) czy wywarzyć jakąś miksturkę z niego, która odaje siłę (jeśli taka istnieje)
?. i jeśli ktoś ma mapę lub link z jakąś stronką gdzie można znaleć wszystkie tabliczki
z bonusami do atrybutów.


Nie ma szans na tym poziomie. Uwarzenie mikstury kosztuje 20 punktów umiejętności, a korzenia szkoda. Jedynym sposobem jest zupa Thekli z farmy Onara i ręczny trening. Możesz spróbować ofiar dla Dariona albo poczekać na wyższy level. Więcej niż 30 siły na tym 6 levelu nie będziesz raczej miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ja mam niby dostać się do kręgu z kamieni po kwarcyt, skoro muszę najpierw przejść przez stado wargów, elitarnego orka i szkieletów wojownikó i pare innych potworów, a co dopiero pokonać kamiennego strażnika

strażnika to raczej zamrożę i go rozwale- no problem, ale jak tam dojść, mam pomysł, żeby zamienić się w ścierowjada czy inego kretoszczura, tylko skąd wziąć zwój ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 21:07, Vesania666 napisał:

jak ja mam niby dostać się do kręgu z kamieni po kwarcyt, skoro muszę najpierw przejść
przez stado wargów, elitarnego orka i szkieletów wojownikó i pare innych potworów, a
co dopiero pokonać kamiennego strażnika

strażnika to raczej zamrożę i go rozwale- no problem, ale jak tam dojść, mam pomysł,
żeby zamienić się w ścierowjada czy inego kretoszczura, tylko skąd wziąć zwój ?


Zabierz ze sobą Laresa. Jeśli chodzi Tobie o kawałek ornamentu w tym lesie w kamiennym kręgu ;) Lares Tobie pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 21:10, wdowiakm napisał:

Zabierz ze sobą Laresa. Jeśli chodzi Tobie o kawałek ornamentu w tym lesie w kamiennym
kręgu ;) Lares Tobie pomoże ;)


eee... jakoś nie bardzo, zagadałem do niego, ale nie ma takiej opcji =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 21:28, Vesania666 napisał:

eee... jakoś nie bardzo, zagadałem do niego, ale nie ma takiej opcji =/

A szedłeś z nim do Farmy Onara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szedłeś z nim na farme Onara co sie w ogóle nie opłaca bo mogą tam pomóc ci wieśniacy, a w lesie nie ma nikogo do pomocy więc będzie ciężko jezeli chodzi o walke.
Lares pójdzie z toba albo na farme albo do lasu zapewne wybrałeś to pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować