Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2008 o 09:11, bolt napisał:

WITAM!! Mam pytanie
- jakim klawiszem rzucamy czar w NOC KRUKA


Klawisz CTRL lub lewy przycisk myszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 09:11, bolt napisał:

- jakim klawiszem rzucamy czar w NOC KRUKA

Standardowo zaznaczasz zwój albo runę w ekwipunku i ta zostaje przypisana klawiszowi od 4 do 0. Klikasz klawisz/cyfrę i LPM rzucasz czar (w każdym razie klawiszem akcji, zależy jak sobie skonfigurujesz klawiaturę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że G2NK w "Gothic Universe" nie wymaga płyty żeby włączyć grę.

Czy jest jakiś patch umożliwiająca granie bez płyty dla posiadaczy edycji premierowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 10:49, Ufo2 napisał:

Słyszałem że G2NK w "Gothic Universe" nie wymaga płyty żeby włączyć grę.

Czy jest jakiś patch umożliwiająca granie bez płyty dla posiadaczy edycji premierowej?

zapewne tylko crack daje ten efekt, już łatwiej (i legalniej) będzie ci skombinować sobie numer 143 CD-Action''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam problem bo ni9e wiem gdzie znajdę to miejsce bo mam zadanie . Od Pyrokara próba ognia musze podążać za znakami inosa i przynieść to co wierzący znajdzie za sciężką ? Gdzie mam tego szukać proszę o dokładne dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 21:20, mattex napisał:

Siemka mam problem bo ni9e wiem gdzie znajdę to miejsce bo mam zadanie . Od Pyrokara
próba ognia musze podążać za znakami inosa i przynieść to co wierzący znajdzie za sciężką
? Gdzie mam tego szukać proszę o dokładne dane


Jest to ta ścieżka, na początku której spotkasz Igaraza. Doprowadzi cię ona do jaskini, której wejście jest zasłonięte gęstymi krzakami w dolince na północno-wschodnim krańcu mapy. W prawej części jaskini znajdziesz komnatę z ołtarzem, gdzie czeka na ciebie skrzynia z runą. Wcześniej jednak musisz jeszcze pokonać czekającego tam na ciebie nowicjusza. Zdaj raport ze swojego sukcesu przed Radą Trzech. znalezioną runę będziesz mógł wykorzystać do wykonania ostatniego zadania.

Czerwony punkt na mapie

20080930212517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 21:20, mattex napisał:

Siemka mam problem bo ni9e wiem gdzie znajdę to miejsce bo mam zadanie . Od Pyrokara
próba ognia musze podążać za znakami inosa i przynieść to co wierzący znajdzie za sciężką
? Gdzie mam tego szukać proszę o dokładne dane

Idź drogą poprzez kapliczki, spotkasz również Igaraza. W jaskini będzie runa i do pokonania jeden nowicjusz wykonujący Próbę Ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 22:44, mattex napisał:

Dzięki bardzo wszytki juz właśnie to zrobiłem i zostałem magiem ognia :) pozdro

No to powodzenia w dalszej grze Magiem Ognia. Ogólnie sama postać rozwala wszystko jak się ją rozwinie, hehe. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Jak dla mnie opis tego zadania w grze jest do kitu, gdyz kapliczki Innosa, są niemal wszędzie i przy prawie każdej drodze. Powinno byc dokładniejsze okreslenie. Jak grałem pierwszy raz Magiem Ognia, miałem ten sam problem i ktos musiał mi wytłumaczyć gdzie mam iść. Zapewne jak ktoś miał niemiecką edycję premierową G2 to musiał sie troche namęczyć zanim dowiedział sie oco chodzi(chyba, że w naszym tłumaczeniu tylko tak jest), bo nie miał forum na którym dostałby odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 11:47, Bosper napisał:

/ciach/

Jak dla mnie opis tego zadania w grze jest do kitu, gdyz kapliczki Innosa, są niemal
wszędzie i przy prawie każdej drodze. Powinno byc dokładniejsze okreslenie.

Z toba sie zgodze, jak gralem pierwszy raz, to jak by nie net to...
Problem jest tu, ze jak dochodzimy do karczmy, to trzeba sie prawie wrocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka mam drugi problem nie umiem znaleźć tej jaskini gdzie Orlan umieścił kamień teleportacyjny do którego dał mi klucz może by ktoś z was wysłał mapkę z dokładnym miejscem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 19:54, mattex napisał:

siemka mam drugi problem nie umiem znaleźć tej jaskini gdzie Orlan umieścił kamień teleportacyjny
do którego dał mi klucz może by ktoś z was wysłał mapkę z dokładnym miejscem :)

Po prostu idź prosto z gospody, skręć w prawo w kierunku ścian skalnych. Jaskinia powinna być obok cmentarzyka z kretoszczurami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 20:00, mattex napisał:

jak wychodzę z wejścia od gospody to prosto na polane tak a potem jak zobaczę skały to
w prawo wzdłuż tych skał i znajdę to miejsce ?

Tak powinno być. Wypatruj nagrobków i mgły dookoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 19:54, mattex napisał:

siemka mam drugi problem nie umiem znaleźć tej jaskini gdzie Orlan umieścił kamień teleportacyjny
do którego dał mi klucz może by ktoś z was wysłał mapkę z dokładnym miejscem :)

Tak jak pisali poprzednicy- obok cmentarzajest jaskinia, a obok drewniane drzwi. Do nich Orlan dal ci klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to dziwne, może nawet głupie, ale nie lubię jak w grach krew leje się strumieniami, kończyny odpadają na prawo i lewo a trupy to jedyny detal w grze (dlatego nie lubię strzelanin).
Ponieważ interesuję się jednak rycerstwem i fantastyką, zainteresował mnie Gothic II.
I stąd dziwne pytanie: Czy Gothic II jest typem gry, takim jak opisana powyżej?
I jeszcze pytanie nr 2: Co w praktyce dodaje dodatek Noc Kruka, oprócz noc?
Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować