Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2008 o 14:42, wdowiakm napisał:

Musze odświeżyć sobie tę grę bo pozapominałem ;/

Też dawno nie grałem, a mam ochotę na wstąpienie do klasztoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 17:26, maciek.mucha napisał:

> Musze odświeżyć sobie tę grę bo pozapominałem ;/
Też dawno nie grałem, a mam ochotę na wstąpienie do klasztoru.


Ja standardowo zostanę Paladynem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przechodzę ostatnio kryzys związany z ową grą jak i jej poprzedniczką. Po prostu gdy zaczynam grać to po jakiejś godzinie jestem zniechęcony do grania np. w G2 dojdę do Khorinis pochodzę troche po mieście i już nie chce mi się grać dalej....tak samo w G1, ostatnio nawet nie doszedłem do 2 rozdziału i odinstalowałem grę. Jak by co kilka razy oby dwie gry przeszedłem....może już mi sie znudziły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 17:49, Lord Andre 1 napisał:

może już mi sie znudziły?


A może po prostu musisz od Gothic''a odpocząć?
Na szczęście ja takich problemów nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem, może dlatego, że gram już dobre 5 lat z małymi przerwami i dlatego nie chce mi się już grać ale jakoś zawsze mam chęć aby zagrać.
Odpoczywałem już odpoczywałem.....jakiś miesiąc może dwa
Dzisiaj spróbuje jeszcze raz z NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 17:53, Lord Andre 1 napisał:

Sam nie wiem, może dlatego, że gram już dobre 5 lat z małymi przerwami i dlatego nie
chce mi się już grać ale jakoś zawsze mam chęć aby zagrać.
Odpoczywałem już odpoczywałem.....jakiś miesiąc może dwa
Dzisiaj spróbuje jeszcze raz z NK


Ja najpierw ukończę Gothic''a 3 a potem jak przyjdzie do mnie Gothic 3 Forsaken Gods to zacznę od części pierwszej by sobie wszystko odświeżyć i przypomnieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 17:49, Lord Andre 1 napisał:

A ja przechodzę ostatnio kryzys związany z ową grą jak i jej poprzedniczką. Po prostu
gdy zaczynam grać to po jakiejś godzinie jestem zniechęcony do grania np. w G2 dojdę
do Khorinis pochodzę troche po mieście i już nie chce mi się grać dalej....tak samo w
G1, ostatnio nawet nie doszedłem do 2 rozdziału i odinstalowałem grę. Jak by co kilka
razy oby dwie gry przeszedłem....może już mi sie znudziły?


No cóż, każdy może mieć dość(swoją drogą ja już od dłuższego czasu nie gram w Gothic''ki-nadrabiam zaległości z innymi tytułami), albo chcieć odmiany. Zrób sobie przerwę w graniu:
- poooglądaj telewijzję(nuuuda)
- poucz się(j.w.)
-pospaceruj z psem(j.w.) itp.
Jeśli nie wróci ci chęć do grania...no to chyba wyrosłeś z gier.

PS O, albo zagraj sobie w koszmarek pt Gothic III, od razu poprzednie Gothicki wydadzą ci się bardziej... interesujące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 19:08, zadymek napisał:

PS O, albo zagraj sobie w koszmarek pt Gothic III, od razu poprzednie Gothicki wydadzą
ci się bardziej... interesujące:)

Nie przesadzaj, źle mu radzisz. Na moim dobrym PC i Windowsie Vista przeszedłem Gothic 3, ale raz. Drugich 50 resetów kompa bym chyba nie zniósł... mam nadzieję, że dodatek zmieni wiele, bo serio - co około godzina reset, trzeba było grać na średnich, aby nie był reset co 5 minut... :/ Te zacięcia potrafią wnerwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 14:20, Gumiś2 napisał:

:D Jest. Tylko nie można wykuć, lecz kupić. Myślałem, że wykuć też można, ale...

http://www.gothic.phx.pl/gothic2/infopage.php?id=16

Fakt pisze, ale ja go sobie wykułem. To jest jeden z ostatnich, jaki kułem- znudziło mi się i szoda expa.
Chociaz troche kosztuje. Nie spotkałem go nigdzie u handlarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 19:25, Kalejdoskop86 napisał:

> PS O, albo zagraj sobie w koszmarek pt Gothic III, od razu poprzednie Gothicki wydadzą

> ci się bardziej... interesujące:)
Nie przesadzaj, źle mu radzisz. Na moim dobrym PC i Windowsie Vista przeszedłem Gothic
3, ale raz. Drugich 50 resetów kompa bym chyba nie zniósł... mam nadzieję, że dodatek
zmieni wiele, bo serio - co około godzina reset, trzeba było grać na średnich, aby nie
był reset co 5 minut... :/ Te zacięcia potrafią wnerwić...

A co ma zmienić skoro jest samodzielny? Skoro GIII nie wymaga, to raczej nic z nim nie zrobi. Raczej trzeba poczekać na kolejnego (i kolejnego i kolejnego i kolejnego ...:) patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 23:16, zadymek napisał:

A co ma zmienić skoro jest samodzielny? Skoro GIII nie wymaga, to raczej nic z nim nie
zrobi. Raczej trzeba poczekać na kolejnego (i kolejnego i kolejnego i kolejnego ...:)
patcha.

Prawda, ale to, że jest samodzielny to mam nadzieję, że jednak zmieni "coś" ...
Dobra, z mojej strony eot, bo duży offtop się zrobił. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 19:25, Kalejdoskop86 napisał:

> PS O, albo zagraj sobie w koszmarek pt Gothic III, od razu poprzednie Gothicki wydadzą

> ci się bardziej... interesujące:)
Nie przesadzaj, źle mu radzisz. Na moim dobrym PC i Windowsie Vista przeszedłem Gothic
3, ale raz. Drugich 50 resetów kompa bym chyba nie zniósł... mam nadzieję, że dodatek
zmieni wiele, bo serio - co około godzina reset, trzeba było grać na średnich, aby nie
był reset co 5 minut... :/ Te zacięcia potrafią wnerwić...

Bo vista to niewypał najlepiej mieć windows XP i wszystko pujdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 14:27, gto65 napisał:

Bo vista to niewypał najlepiej mieć windows XP i wszystko pujdzie


Wszyscy tak mówią a nawet nie próbowali - powiedział ktoś.
Może i zabiera 2x więcej pamięci, ale zapewniam, pracuje się nim lepiej niż w XP-ku. Dla mnie Gothic chodził na Viście bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 14:27, gto65 napisał:

Bo vista to niewypał najlepiej mieć windows XP i wszystko pujdzie

Bla bla bla, Windows Vista jest wspaniała. Co z tego, że bierze 2x więcej pamięci Ram? Daje masę funkcji, jest ładniejsza, obsługuje Dx10 i ogólnie mnie się bardziej podoba. :>

@Don Zorro
Właśnie. Wielu nawet nie widziało systemu na oczy, a krytykuje. Ja byłem sceptyczny również do Visty, ale sprzedawca w sklepie polecał mi to, z Windowsem XP też była taka sytuacja, że wielu nie umiało się dosłownie przesiąść. A teraz co? XP ma duuużo ludzi. Vista - jak wspomniałem wyżej - jest wspaniałym systemem.

Co do Gothika to G1 miałeś na myśli, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz czytałem o takim teście w którym jakiś 100 ankietowanych którzy nie znoszą Visty. No i Microsoft zaprosił ich aby przetestowali betę nowego Windowsa - nazwy nie pamiętam. Robili na nim co chcieli no i 98 z nich powiedziało że jest świetny że napewno go zakupią że jest lepszy od Xp i co? Okazało się że tak naprawdę siedzieli na Viscie o kosmetycznych zmianach... ;|

Sry z OT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 20:35, burczynski napisał:

Raz czytałem o takim teście w którym jakiś 100 ankietowanych którzy nie znoszą Visty...


A to jest temat o Viście?

Mój brat ma Windowsa Viste i Gothic działa mu bez problemowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam Vistę i zarówno Gothic II, jak i III działają bez zarzutów ;D

Ale mam pytanie zgodne z tematem wątku. Chodzi mi o Canthara i Sarę. Słyszałam, że jeśli nie wzięło się glejtu od Canthara, można go potem wsadzić do więzienia bez obawy, że gdy wyjdzie, pozostali kupcy nie będą chcieli handlować z Bezimiennym. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 11:32, Epiphany napisał:

Chodzi mi o Canthara i Sarę. Słyszałam, że jeśli nie wzięło się glejtu od Canthara, można go potem wsadzić do > więzienia bez obawy, że gdy wyjdzie, pozostali kupcy nie będą chcieli handlować z Bezimiennym. Czy to
prawda?

Kiedyś, w pradawnych czasach nie przyjąłem zlecenia od Canthar''a i z tego co pamiętam, to po jego odsiadce nie było żadnego kłopotu z handelm na rynku w Khorinis. Canthar grozi konsekwencjami, jeżeli się wgłębimy w jego zadanie i je przyjmiemy. W przeciwnym razie chyba nie było negatywnych konsekwencji w kupcami.
BTW Kopę czasu cię nie widziałem na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 12:05, paweusz napisał:

/.../ W przeciwnym razie chyba nie było negatywnych konsekwencji w kupcami.


Dzięki. O to mi chodziło.

Dnia 21.10.2008 o 12:05, paweusz napisał:

BTW Kopę czasu cię nie widziałem na forum :)


Kupiłam nowy komputer, wracam do grania (na razie postanowiłam wreszcie skończyć Gothic II, choć na półce stoją w rządku nowsze gry, w które dotąd nie zagrałam, bo nie miałam na czym) - więc znów zamierzam być tu częstym gościem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować