Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2008 o 20:28, Lord Andre 1 napisał:

Heh życze ci powodzenia.... jak dobrze co pójdzie to leżysz na 2 hity z mistrzowskiego
miecza. Casia tak nim wymachuje, ze nawet nie myślałem o atakowaniu jej.


U mężczyzn byłem na 1/2 uderzenia więc u niej pewnie na 1 hit ;) Raczej mi się uda. Jutro zamelduję jak mi poszło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 20:33, AR999 napisał:

U mężczyzn byłem na 1/2 uderzenia więc u niej pewnie na 1 hit ;) Raczej mi się uda.
Jutro zamelduję jak mi poszło. ;)


To czekamy na opis bitwy z Casią xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 20:33, AR999 napisał:

> Heh życze ci powodzenia.... jak dobrze co pójdzie to leżysz na 2 hity z mistrzowskiego

> miecza. Casia tak nim wymachuje, ze nawet nie myślałem o atakowaniu jej.


Dokładnie! Ta baba bez problemu rozwaliła mojego golema/ demona, a te kolejno - pierwszy pokona Kruka, drugi Smoka, a nie są to łatwi przeciwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego nikt nie wspomina o Ramirezie. Przecież ten człowiek nie różni się niczym od Cassii pod względem umiejętności walki i zręczności. Jedynie Jesper jest tępy w sprawach szermierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie - jak się ma jaki level najlepiej udać się do następnej mapy (orientacyjnie, wiem że mogę ładować ciągle w kradzież i być pupny) i gdzie najpierw - do górniczej doliny czy do tego landu za górami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 03:16, Dark Energy napisał:

Mam takie pytanie - jak się ma jaki level najlepiej udać się do następnej mapy (orientacyjnie,
wiem że mogę ładować ciągle w kradzież i być pupny) i gdzie najpierw - do górniczej doliny
czy do tego landu za górami ?


Co do levela to chodzę jak moja postać ma 8 a nawet 5 lvl i najpierw idź do Jarkendaru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najpierw do Jarkendaru, ale radziłbym tam pójść dopiero po 10 levelu, jest wtedy łatwiej. Najlepiej wypełniać jak najwięcej zadań w Khorinis, by w dalszej fazie gry nie bawić się zbytnio w EXP''ienie na potworach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 03:16, Dark Energy napisał:

Mam takie pytanie - jak się ma jaki level najlepiej udać się do następnej mapy (orientacyjnie,
wiem że mogę ładować ciągle w kradzież i być pupny) i gdzie najpierw - do górniczej doliny
czy do tego landu za górami ?

Jak grasz pierwszy raz to lepiej od razu do Jarkendaru jak będziesz miał około 8-10 lvl, jednak jak grasz, któryś raz z koleji to lepiej się wybrać pierw do GD w celu np zdobycia lepszej zbroji(najemnik, strażnik).
Tak czy siak przed zrobieniem głównego zadania w GD lepiej mieć zaliczony Jarkendar, gdyż inaczej może być naprawdę trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 14:28, Bosper napisał:

Tak czy siak przed zrobieniem głównego zadania w GD lepiej mieć zaliczony Jarkendar,
gdyż inaczej może być naprawdę trudno.


Nie dopisałeś z czym problem z poszukiwaczami a oni są silni wraz z dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 03:16, Dark Energy napisał:

Mam takie pytanie - jak się ma jaki level najlepiej udać się do następnej mapy (orientacyjnie,
wiem że mogę ładować ciągle w kradzież i być pupny) i gdzie najpierw - do górniczej doliny
czy do tego landu za górami ?



Do Jarkendaru. Potem wrócisz "podlevelowany" ze Szponem, wtedy najlepiej wykonać różne misje typu pozbądź sie bandytów it.. Jeśli wejdziesz do Doliny Khorinis najpierw, jak mówi wdowiakm to potem będziesz mieć kłopoty z poszukiwaczami, zwłaszcza, jeśli będziesz wykonywał questy dla magów wody czy farmerów( Onara i Akila). Ja po Jarkendarze stanąłem przed GD z 19 levelem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 15:03, Don Zorro napisał:

> Mam takie pytanie - jak się ma jaki level najlepiej udać się do następnej mapy
(orientacyjnie,
> wiem że mogę ładować ciągle w kradzież i być pupny) i gdzie najpierw - do górniczej
doliny
> czy do tego landu za górami ?


Do Jarkendaru. Potem wrócisz "podlevelowany" ze Szponem, wtedy najlepiej wykonać różne
misje typu pozbądź sie bandytów it.. Jeśli wejdziesz do Doliny Khorinis najpierw, jak
mówi wdowiakm to potem będziesz mieć kłopoty z poszukiwaczami, zwłaszcza, jeśli będziesz
wykonywał questy dla magów wody czy farmerów( Onara i Akila). Ja po Jarkendarze stanąłem
przed GD z 19 levelem....

Dobra ja mam 11 lvl, trochę poexpuję idę tam , bodaj dwuręczne mam na 22 % a broń - pikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem.Wczoraj grałem w gothica 2 Noc kruka.Miałem 13 level.Zapisałem gre i skończyłem grac.Póżniej wchodze wczytuje tamtą zapisaną grę a tam 10 level jak miałem przed zapisaniem gry.Odjeło mi.Wioe ktoś czemu mi się tak stało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 15:18, Dark Energy napisał:

> Pikę? Od razu za portalem kup kostur ataku 75, bo potem go już nie będzie :)
>
Dzie ?


Za portalem, wychodzisz z budynku, tak czekają na ciebie magowie H2O. Jeden z nich sprzedaje różne rzeczy.

PonuryŻniwiarz


Może nie ten sejw? Może przywracałeś system? A może wyszło ci z gry nie bez kłopotu, mi czasem z Guild 2 wywalało error i sejf znikał - przy wychodzeniu. A może zapomniałeś zapisać xD? Jak nie to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 15:20, PonuryŻniwiarz napisał:

Mam taki problem.Wczoraj grałem w gothica 2 Noc kruka.Miałem 13 level.Zapisałem gre i
skończyłem grac.Póżniej wchodze wczytuje tamtą zapisaną grę a tam 10 level jak miałem
przed zapisaniem gry.Odjeło mi.Wioe ktoś czemu mi się tak stało??


Bardzo możliwe, ze gra nie zapisała stanu gry dość dobrze lub z błędem czasami też tak miałem ale ja robiłem kilka zapisów więc uniknąłem problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 15:21, Don Zorro napisał:

> > Pikę? Od razu za portalem kup kostur ataku 75, bo potem go już nie będzie :)

> >
> Dzie ?

Za portalem, wychodzisz z budynku, tak czekają na ciebie magowie H2O.

Haha H2O w twojej grze, jak to brzmi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować