Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2008 o 15:33, Don Zorro napisał:

omg, H2O, napisałem dla jaj. Wiesz chyba, że to symbol wody? XD


Nie no pomysłowe a zarazem sprytne bo wprowadza w błąd xD
Mag H2O a na ogień co wymyślisz? xD
EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 15:21, Don Zorro napisał:

Może nie ten sejw?

To ten sejw bo miałem tylko jeden
>Może przywracałeś system?
Nie
>A może zapomniałeś zapisać xD? Jak nie to nie wiem...
Zapisałem.Jak wczytałem to miałem te same itemy i zrobione questy ale level był niższy.To samo spotkało kiedyś mojego kolegę.Możed to wina płyty?Mam z CDA i mój kumpel też i nam obu chodzi z płytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 15:59, PonuryŻniwiarz napisał:

> Może nie ten sejw?
To ten sejw bo miałem tylko jeden
>Może przywracałeś system?
Nie
>A może zapomniałeś zapisać xD? Jak nie to nie wiem...
Zapisałem.Jak wczytałem to miałem te same itemy i zrobione questy ale level był niższy.To
samo spotkało kiedyś mojego kolegę.Możed to wina płyty?Mam z CDA i mój kumpel też i nam
obu chodzi z płytą.

Też grałem wczoraj. To samo mi się stało(dopiero teraz zauważyłem) tylko z 11 na 8 my.
Itemy te same , questy też, wydaje mi się że nawet umiejętności mam te same...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No on raczej powinien siedzieć na ławce obok w kuźni (zamek, górnicza dolina) przynajmniej zawsze tam był. Nie grałem dobre pół roku więc moge się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 17:41, Piciambeer napisał:

Gdzie siedzi Feros, bo mam jego miecz, miesiąc nie grałem i zapomniałem gdzie mam mu
go oddać?


Feros stoi niedaleko kuźni na zamku w Górniczej Dolinie.Obok tego budynku do którego strażnicy na noc chodzą spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 17:41, Piciambeer napisał:

Gdzie siedzi Feros, bo mam jego miecz, miesiąc nie grałem i zapomniałem gdzie mam mu
go oddać? ^^

Powinien być w kuźni w górniczej dolinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 15:59, PonuryŻniwiarz napisał:

> Może nie ten sejw?
To ten sejw bo miałem tylko jeden
>Może przywracałeś system?
Nie
>A może zapomniałeś zapisać xD? Jak nie to nie wiem...
Zapisałem.Jak wczytałem to miałem te same itemy i zrobione questy ale level był niższy.To
samo spotkało kiedyś mojego kolegę.Możed to wina płyty?Mam z CDA i mój kumpel też i nam
obu chodzi z płytą.

To wcale nie musi być wina płyty ale wydania(serii) ja mam z CDP i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 14:33, wdowiakm napisał:

> Tak czy siak przed zrobieniem głównego zadania w GD lepiej mieć zaliczony Jarkendar,

> gdyż inaczej może być naprawdę trudno.

Nie dopisałeś z czym problem z poszukiwaczami a oni są silni wraz z dodatkiem.

Specjalnie nie pisałem z czym będzie miał problem bo to już i tak za dużo spoilerowania, a kolega może przechodzi gre po raz pierwszy i nie chce wiedzieć dokładnie co go czeka i kogo spotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jako najemnik zamiast zadania z Pierścieniami Orków dostałem zadanie ze Smoczymi Jajami Od Jaszczuroczłeków? Pytam się, bo nie wiem czy mi jakieś jajo zostanie na miksturę +15 do siły ^^ Śmiało robić tego questa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 20:14, Piciambeer napisał:

Rozumiem, że jako najemnik zamiast zadania z Pierścieniami Orków dostałem zadanie ze
Smoczymi Jajami Od Jaszczuroczłeków? Pytam się, bo nie wiem czy mi jakieś jajo zostanie
na miksturę +15 do siły ^^ Śmiało robić tego questa?

Tak oczywiście (jeśli ich nie sprzedasz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 20:23, gto65 napisał:

> Rozumiem, że jako najemnik zamiast zadania z Pierścieniami Orków dostałem zadanie
ze
> Smoczymi Jajami Od Jaszczuroczłeków? Pytam się, bo nie wiem czy mi jakieś jajo zostanie

> na miksturę +15 do siły ^^ Śmiało robić tego questa?
Tak oczywiście (jeśli ich nie sprzedasz)

Aha, dzięki.

I jeszcze pytanie... Żal sprzedawać magicznego i ognistego łuku. Czy jak gdzieś do skrzyni włożę [u Harada na przykład] to gra nie wsiąknie tych przedmiotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 20:27, Piciambeer napisał:

I jeszcze pytanie... Żal sprzedawać magicznego i ognistego łuku. Czy jak gdzieś do skrzyni
włożę [u Harada na przykład] to gra nie wsiąknie tych przedmiotów?


Nie, co więcej, zwykłe itemy i key itemy porzucone na ziemi też nie powinny zniknąc, o ile ich ktos nie podniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czy jak gdzieś do skrzyni włożę [u Harada na przykład] to gra nie wsiąknie tych przedmiotów?

Raczej nie powinny zniknąć,tylko czemu miał byś ich nie nosić ze sobą?Przecież w Gothicu nie ma żadnego limitu w ekwipunku,więc można ze sobą targać wiele zbędnych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 20:31, raven91 napisał:

>Czy jak gdzieś do skrzyni włożę [u Harada na przykład] to gra nie wsiąknie tych
przedmiotów?

Raczej nie powinny zniknąć,tylko czemu miał byś ich nie nosić ze sobą?Przecież w Gothicu
nie ma żadnego limitu w ekwipunku,więc można ze sobą targać wiele zbędnych rzeczy :)

Zbędne jest złowem - kluczem. Nie chce m sie ekwipunku przewijać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 07:08, simonemaster22 napisał:

Najlepiej to gdzieś u Orlana jak jesteś w Wodnym Kręgu to masz klucz do pokoju i tam
są skrzynie . To możesz tam śmiało pakować :)


Nie, lepiej w Khorinis tam gdzie strażnik stoi i pilnuje skrzyni, przynajmniej jest ktoś na czatach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 13:31, Wintesun napisał:

> Najlepiej to gdzieś u Orlana jak jesteś w Wodnym Kręgu to masz klucz do pokoju i
tam
> są skrzynie . To możesz tam śmiało pakować :)

Nie, lepiej w Khorinis tam gdzie strażnik stoi i pilnuje skrzyni, przynajmniej jest ktoś
na czatach ;P


A najlepiej nosić cały złom przy sobie a nie potrzebny sprzedać albo sprzedać i kupić strzały więc będziemy mieli zamrożone pieniądze, ale ich nie stracimy bo strzały zawsze kosztują 1 sztukę złota xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 13:49, wdowiakm napisał:

A najlepiej nosić cały złom przy sobie a nie potrzebny sprzedać albo sprzedać i kupić
strzały więc będziemy mieli zamrożone pieniądze, ale ich nie stracimy bo strzały zawsze
kosztują 1 sztukę złota xD


Dokładnie, ale jak się znajdzie jakas silna bron którą nie można jeszcze użyc a będzie jak znalazł na późniejsze levele, to jakaś dobra skrzynia będzie jak znalazł. Swoją drogą ten interface w Gothicu niźle mnie wkurza, mogliby zrobic bronie przyporządkowane do klawiszy numerycznych albo coś, a nie za każdym uruchomieniem gry czy też zmienianiem broni wchodzic do ekwipunku i go przewijac... Tym bardziej jak jest się początkującym magiem i zmienia się bronie na miecz/łuk/magia, można nieźlie się zzeźlic i stracic sporo HP zanim uźgnie się coś zdrowia przeciwnikowi ( jednej z tych przeklętych bestiii jak mawiają mieszkańcy wyspy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować