Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2006 o 14:07, Stwór napisał:

> Mag Wody ... to samo xP szkoda że nie da się przejść gry nienależąc do
> żadnej z tych grup. :P

Hmm.. To coś nowego.. O ile się dobrze orientuję to magiem wody w Gothicu 2 nie można zostać..
Tylko ognia! Więc coś kręcisz:) Inaczej mówiąc chyba nie przeszłeś G2 wszystkimi klasami:)
No przyznaj się:)

hehe :D
ale mam dodatek noc kruka ;) i do kręgu wody da się należeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 14:21, Radzisz napisał:

> No przyznaj się:)
hehe :D
ale mam dodatek noc kruka ;) i do kręgu wody da się należeć :D


Ech.. Kurka farciarz;) tego to nie wiedziałem:) kurde..:P hehe Musze sobie wreście kupić Noc Kruka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nk mozna nalezec do magów wody...na poczatku gry idziesz to Vatrasa(czy jakos tak) i on ci daje misje(próbe)do wykonania...potem jestes magiem...:P

a tak apropo to nk jest zbyt proste i któtkie...przeszedłem je w niecałe 10h oczywiscie wykonujac tylko misje z dodatku :P ( sorx za offtop) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 14:28, pitirules napisał:

W nk mozna nalezec do magów wody...na poczatku gry idziesz to Vatrasa(czy jakos tak) i on ci
daje misje(próbe)do wykonania...potem jestes magiem...:P


w NK nie można zostać magiem wody! można tylko należeć do kręgu wody, a to jest duża różnica gdyż krąg wody to nie to samo co magowie wody. krąg wody to taka organizacja która wspomaga magów wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 14:28, pitirules napisał:

W nk mozna nalezec do magów wody...na poczatku gry idziesz to Vatrasa(czy jakos tak) i on ci
daje misje(próbe)do wykonania...potem jestes magiem...:P

a tak apropo to nk jest zbyt proste i któtkie...przeszedłem je w niecałe 10h oczywiscie wykonujac
tylko misje z dodatku :P ( sorx za offtop) xD

No popatrz nie wiedziałem grałem ponad 10 razy i nie wiedziałem. Tam nie ma takiego czegoś, można byc magiem ognia. Sługą Adanosa w "dwójce" można być po zainstalowaniu łatki która z tego co wiem nie działa z polską wersja gry.
Jeśli sie myle prosze mnie poprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wciaz mam problem z Atilla. Juz zjechalem mu 90% hp. Zwialem by sie wyleczyc. Wrocilem a on juz byl w 100% zdrowy :/ Mam tylko 1 zwoj stzraly mrozu czy jakos tak i 2 kule ognia. Skad wziac inne?

Gosc dajacy mi zwoj niepamiec do eksperymentu nie ma "ofensywnych" :/ Jest jeszcze problem wlasnie z tym zwojem. Na nikogo on nie dziala. Pobilem goscia walacego mlotkiem w budynek i czar nic nie dal. Pobilem alchemika to samo. Jakos kurde nie ma zbytnio mozliwsoci wyboru kogo i jak rozlozyc ;/ Mordek tu byl bardziej rozbudowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 14:31, Bajuj napisał:

Sługą Adanosa w "dwójce" można być po zainstalowaniu łatki która z
tego co wiem nie działa z polską wersja gry.


łatka działa z polską wersją, tylko że większość tekstów wtedy jest po niemiecku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Pierwszy raz wstąpiłem do Gildii Magów Ognia. Jak rozwijać postać? Bronie jedno- czy dwuręczne? I czy rozwijać broń dystansową, jeśli tak to łuki czy kusze? Za wszelkie rady i wskazówki z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 16:21, Albatross napisał:

Mam pytanie. Pierwszy raz wstąpiłem do Gildii Magów Ognia. Jak rozwijać postać? Bronie jedno-
czy dwuręczne? I czy rozwijać broń dystansową, jeśli tak to łuki czy kusze? Za wszelkie rady
i wskazówki z góry dziękuję.

ekhm... Nie lepiej rozwijac czary. W G2 bedac magiem 1 pkt siły kosztuje 2x wiecej (nie wiem czy tak dalej jest w NK czy sie cos zmieniło). Jak wstepujesz do magów to najlepiej grac czarując. Kula ognia wystarczy na cały Jarkendar i Górnicza Doline. Ponadto rozwin alchemie u Neorasa, bedziesz tworzyc mikstury zwiększające Twoje wspóczynniki. Jeśli masz dodatek NK powiem Ci, iż gra magiem jest najtrudniejsza jeśli grasz bez dodatku magiem jest najłatwiej (moje osobiste odczucia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 14:32, Lailonn napisał:

Wciaz mam problem z Atilla. Juz zjechalem mu 90% hp. Zwialem by sie wyleczyc. Wrocilem a on
juz byl w 100% zdrowy :/ Mam tylko 1 zwoj stzraly mrozu czy jakos tak i 2 kule ognia. Skad
wziac inne?

Gosc dajacy mi zwoj niepamiec do eksperymentu nie ma "ofensywnych" :/ Jest jeszcze problem
wlasnie z tym zwojem. Na nikogo on nie dziala. Pobilem goscia walacego mlotkiem w budynek i
czar nic nie dal. Pobilem alchemika to samo. Jakos kurde nie ma zbytnio mozliwsoci wyboru kogo
i jak rozlozyc ;/ Mordek tu byl bardziej rozbudowany

''
Ja pobiłem się z Moem, jako strażnik i jeden gościu nie chciał ze mną gadać. I rzuciłem na niego zaklęcie i jest OK;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 17:11, Podpułkownik napisał:

Mam pytanie w którym dokładnie miejscu mam obudzić ducha Quarhodrona ??

idziesz w gore od portalu w dolinie, na gorze bedzie trol i harpie, w budynku bedzie magiczna kusza i belty. tam jest Quarhodron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2006 o 14:32, Lailonn napisał:

Gosc dajacy mi zwoj niepamiec do eksperymentu nie ma "ofensywnych" :/ Jest jeszcze problem
wlasnie z tym zwojem. Na nikogo on nie dziala. Pobilem goscia walacego mlotkiem w budynek i
czar nic nie dal. Pobilem alchemika to samo. Jakos kurde nie ma zbytnio mozliwsoci wyboru kogo
i jak rozlozyc ;/ Mordek tu byl bardziej rozbudowany


Ten czar nie działa. (tak jest zrobione specjalnie) Więc pobij kogoś, żuć na niego zaklęcie i wróć do tego gościa i mu pow2iedz że to zaklęcie nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam bardzo, ale musze sie wyzalic. kupilem niedawno zlota edycje(2 z dodatkiem) i w zadowalajacych ustawieniach(widocznosc 200%, wid. przedmiotow 100%, wszystkie efekty wył, tekstury i modele medium)ilosc klatek na sekunde w miescie, lub gdy popatrze na jakis rozleglejszy teren spada do okolo 10!
moj komputer idealnie wpasowuje sie w wymagania optymalne: 512 mb ram, proc. 2.0ghz, radeon 9000 z 64 mb ram,z oblsuga t&l i ps 1.4.
nie mam problemu z plynnoscia w innych wymagajacych grach(doom3, hl2, bfv). system nie jest racej zamulony, wiec to nie jego wina. zna ktos przyczyne tych przycinek? bo naprawde mam ochote przejsc tego gothica, ale w nizszych ustawieniach wyglada po prostu koszmarnie:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 17:48, Robek 009 napisał:

...
Ten czar nie działa. (tak jest zrobione specjalnie) Więc pobij kogoś, żuć na niego zaklęcie
i wróć do tego gościa i mu pow2iedz że to zaklęcie nie działa.


U mnie ten czar zawsze działał, do "testu" użyłem go na Walentino i nie było większych problemów, może za wcześnie (lub za późno) go rzucasz. Ja go używam gdy "cel" wstał ale jeszcze niczego nie wypowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hum ja mam Bartona 2800 1GB ramu i Radeona 9600xt 256MB i wszystko smiga jak ta lala

Co do czaru niepamiec to po pobiciu fellana nie mam mozliwosci przekazania informacji, ze czar nie dziala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 17:57, MarneusPL napisał:

zna ktos przyczyne tych przycinek? bo naprawde mam ochote
przejsc tego gothica, ale w nizszych ustawieniach wyglada po prostu koszmarnie:\


w mieście to normalka, że gra spowalnia i się przycina na wielu kompach, jest to brak optymalizacji.
jest sposób aby poprawić płynność w mieście mianowicie jak wejdziesz do miasta i zacznie Ci spowalniać to wciśnij F1, wtedy mgnieniu oka zasięg widzenia Ci zmaleje, ale za to gra powinna płynniej chodzić, jeśli wyjdziesz z miasta i chcesz spowrotem zwiększyć sobie zasięg widzenia to wciśnij F2, F3 lub F4 (im wieksze tym zasięg widzenia większy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować